hajkedvelo

Regisztráció dátuma: 2014. május 18.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. május 18.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Khadi Vitalizáló Hajolaj

Khadi Vitalizáló Hajolaj
2022. június 7.

Legeslegjobb hajolaj amit próbáltam! Fejbőrre és hajhosszra egyaránt használom, nagyon selymes, fényes és élettel teli lesz tőle a hajam, több hajmosással később is érződik a hatása. Száraz hajra viszem fel és pár órát hagyom beszívódni, nagyon könnyű kimosni. 5/5

Davines Naturaltech Energizing Shampoo, Hajhullás Elleni Sampon

Davines Naturaltech Energizing Shampoo, Hajhullás Elleni Sampon
2022. április 12.

Kedvenc samponom a márkától! Nagyon szépen visszafogta a hajhullásom, a fodrászom is megjegyezte mennyivel erősebbnek érződik a hajam.

Davines Energizing Thickening Tonic, Hajszálvastagító Tonik

Davines Energizing Thickening Tonic, Hajszálvastagító Tonik
2022. április 12.

Tényleg nagyon jó termék, rengeteg babahajam nőtt tőle, valamint szuperül visszafogja a fejbőr zsírosodását. A samponjával együtt használom, hajhullásra hajlamosaknak must have.

Aerin Lauder Amber Musk EDP

Aerin Lauder Amber Musk EDP
2022. január 26.

Nem rossz, de engem a klasszik Dove dezodor/szappan illatra emlékeztet. Eléggé jellegtelennek mondanám, nem is nagyon tartós.

Bioderma Atoderm Olajtusfürdő

Bioderma Atoderm Olajtusfürdő
2021. november 12.

Télen nagyon száraz, hámlásra hajlamos a bőröm, szóval már ősszel elkezdtem keresni a megfelelő tusfürdőt megelőzésnek. Először a legkisebb kiszerelést vettem meg, furcsa volt hogy nem habzik annyira de egyáltalán nem kellemetlen használni. Puha és hidratált lesz tőle a bőröm, nem irritál és az allergiás viszketésen is segített. Tegnap el is mentem az 1 literes kiszerelésért :)

Dove Powered By Plants Oil Body Wash Geranium

Dove Powered By Plants Oil Body Wash Geranium
2021. november 12.

Elhasználtam egy flakonnal ha már megvettem, de szerintem jobban szárította a bőröm mint egy sima tusfürdő. Nem is kellemes az illata, többet nem veszem újra.

Jimmy Choo I Want Choo EDP

Jimmy Choo I Want Choo EDP
2021. október 28.

Nagy szerelem ez a parfüm, csodás virágos-gyümölcsös illat, nem a legegyedibb a világon de nem is a basic vaníliás kategória. Sokáig érződik rajtam, sokan is dicsérték :)

Mesotica Active Clean Gel

Mesotica Active Clean Gel
2021. október 27.

A kozmetikusom ajánlotta így tőle meg is rendeltem, nagy kedvenc lett! Előtte a PC habzó lemosóját használtam, ez annál 100x jobb az ár töredékéért. Gyengéd, nem csípi a kontaktlencsés szemem, de alaposan tisztít, nekem a szemsminket is gond nélkül lehozza. Nem habzik de engem nem zavar, kellemes használni. Nagyon praktikus a pumpás kiszerelés, sokáig elég lesz.

Mixa Atopiance Testápoló Balzsam

Mixa Atopiance Testápoló Balzsam
2021. október 27.

Tényleg csodaszer, a viszkető, vörös kritikusan száraz bőrömmel csodát tett! Gyorsan beszívódik, nem nehéz krém, sokáig elég lesz ez a kiszerelés.

Lush Lord Of Misrule Fürdőgolyó

Lush Lord Of Misrule Fürdőgolyó
2021. augusztus 10.

Leges-legkedvencebb őszi bombám, évek óta nem telt el úgy szezon hogy ne vettem volna párat. Isteni és egyedi az illata, igazi aromaterápiás élmény benne ülni 💚