hajkedvelo

Regisztráció dátuma: 2014. május 18.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. május 18.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Paula's Choice Resist Perfectly Balanced Foaming Cleanser

Paula's Choice Resist Perfectly Balanced Foaming Cleanser
2021. augusztus 10.

Szuper lemosó, szépen tisztít, de gyengéd és nem szárítja a bőröm. A szemem extra érzékeny, de a maradék sminket is lemoshatom vele, egyáltalán nem csíp vagy irritál. Annyira én nem tapasztaltam a habzást, de ez nem is zavart :D Plusz pont hogy elég sokáig elég.

2021 augusztus update:
Nem tudom mi lett vele, de egy idő után borzasztó alkoholos szaga lesz, és csípni kezdi a szemem. Elsőre azt hittem a fürdőszobai meleg és pára nem tett jót neki, ezért rendeltem újat amit nem ott tároltam, de így is “megromlott”. Kb egy hónap után lesz ilyen szúrós szaga, az állaga és a színe nem változott , nem értem mi lehet a probléma :(

Davines Dede Shampoo, Lágy Tisztító Sampon

Davines Dede Shampoo, Lágy Tisztító Sampon
2021. augusztus 10.

Nekem nagyon bevált, hatékonyan de gyengéden tisztít, és csodásan fényessé varázsolja a hajam. Jobban habzik mint a naturals termékcsalád tagjai, nem spórolok vele, de így sem fogy gyorsan :) Nem zsírosítja az arra hajlamos hajam de nem is szárít, nekem csodaszer.

Balea Ureás Lábápoló Krém

Balea Ureás Lábápoló Krém
2021. augusztus 10.

Nagyon jó kis krém, pihe-puhává teszi a lábaim, habár előtte nem volt időm reszelni, ez nem érződött.

Balea Fuss Vitalizáló Lábfürdősó

Balea Fuss Vitalizáló Lábfürdősó
2021. augusztus 10.

Az itteni vélemények hatására vettem neg, nem is gondoltam volna hogy tényleg ilyen jó :) Nagyon szépen felpuhult a legapróbb bőrkeményedésem is, puhák lettek a lábaim.

Davines The Renaissance Circle, Szerkezet Regeneráló Hajpakolás

Davines The Renaissance Circle, Szerkezet Regeneráló Hajpakolás
2021. június 25.

Nagyon hatásos, szuper puhává és fényessé varázsolja a hajam. Kicsinek tűnik, de már vagy négyszer használtam a félhosszú hajamra és még mindig van.

iUNIK Calendula Complete Cleansing Oil

iUNIK Calendula Complete Cleansing Oil
2021. június 13.

Nem tudom nálam mi nem működött, de nagyon csúnya, gyulladt pattanásos lett tőle a bőröm. Más lépések is újak voltak a rutinomban, szóval nem kizárt hogy nem ez a bűnös, de a biztonság kedvéért nem használom tovább. 2 csillag mert egyébként tényleg szépen tisztít és puha maradt a bőröm utána.

Givenchy Irrésistible Givenchy

Givenchy Irrésistible Givenchy
2021. június 13.

Nekem ez a hétköznapra-mindenhova viselhető illat. Nagyon finom, édes, de nem nagyon tömény. Tartós, mindig megmarad a hajamban napokig az illata. Tényleg nem egy komoly illat, csajos, bárki viselheti, számomra ez egy 4 évszakos parfüm.

Yves Saint Laurent Libre Intense EDP

Yves Saint Laurent Libre Intense EDP
2021. június 13.

Nekem a sima Libre nagy csalódás volt, kicsit basic és nem túl érdekes illatként érződött. Az Intense változatot viszont imádom, nagyon elegáns, nőies és finom, egyáltalán nem tucat illat. Nekem minden évszakban viselhetőnek hat, viszont legszívesebben különleges-kiöltözős alkalmakkor használom. Nagyon tartós és erős, szóval ebből a kevesebb több.

Chloé L'eau EDT

Chloé L'eau EDT
2021. június 13.

Esdig csak a vaníliás-édes illatokat kedveltem, aztán megkaptam ezt, és szerelem illat lett. Rajtam nagyon tartós, egész nap érezni, mégsem tömény. Először a grapefruit a domináns, majd ahogy telik az idő érvényesülnek a finom virágos jegyek és kissé édesebb lesz. Csajos, mégis kifinomult és hétköznap is viselhető illat. Inkább tavasszal és nyáron fogom használni, de akkor nagyon :)

Anastasia Beverly Hills Dipbrow Pomade

Anastasia Beverly Hills Dipbrow Pomade
2021. április 28.

4 éve használom, és azóta is töretlen a szerelem. Tartós, szép, sokáig elég, szuperek az árnyalatok.