hajkedvelo

Regisztráció dátuma: 2014. május 18.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. május 18.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Purito Defence Barrier pH Cleanser

Purito Defence Barrier pH Cleanser
2021. április 12.

A párom vette magának, neki alapvetően kombinált és érzékeny bőre van, szépen tisztítja a bőrét, nem irritálta, nem csípte a szemét sem. Én is kipróbáltam párszor, nagyon pici elég belőle, jól habzik. Jó kis lemosó, ha valaki nem vár csodát tőle csak alap tisztítást, annak teljesen megfelel.

iUNIK Beta-Glucan Daily Moisture Cream

iUNIK Beta-Glucan Daily Moisture Cream
2021. április 10.

Elsőre furcsa volt az állaga, de hamar meg lehet szokni, szépen felszívódik, úgy vettem észre mintha hamarabb gyógyulnának a gyulladt részek az arcomon. Nyáron nem fogom reggel is használni mert úgy talán picit sok lesz, de esti hidratálónak mindenképpen megmarad.

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA
2021. április 10.

Egyszerű de nagyszerű kis arckrém, nagyon jól hidratálta a kombinált bőröm, szépen beszívódott, nem kukacosodott a fényvédőm alatt. Nyárra viszont nekem kicsit sok lesz ezért váltottam, de ősszel valószínűleg visszatérek hozzá. A kisebb kiszerelést vettem, mindennapos használat mellett simán kitartott 3,5 hónapog, pedig nem sajnáltam :D

Mossa Vitamin Oil Cocktail

Mossa Vitamin Oil Cocktail
2021. február 12.

Kombinált a bőröm, sose gondoltam volna hogy jót tesz neki egy olaj, de kozmetikusi ajánlásra kipróbáltam, és a téli rutinom alapdarabjává vált. Általában minden télen romlik a bőröm állapota, idén ez szerencsére elkerült, ezt részben ennek az olajnak tulajdonítom. Hidratált, egészséges kinézetű a bőröm tőle, meglátszik ha nem használom. 1-2 cseppet viszek fel csak, nem tömíti el a pórusaim, és pluszpont hogy cruelty free.

Mossa Multifunkciós Vitamin Maszk + Éjszakai Krém Száraz, Fakó Bőrre

Mossa Multifunkciós Vitamin Maszk + Éjszakai Krém Száraz, Fakó Bőrre
2021. február 12.

Először éjszakai krémként használtam, úgy sajnos nem jött be, pattanásokat okozott. Maszkként viszont szuperjó, azonnal hidratál, tényleg szebb bőrképet eredményez, szereti a kombinált bőröm így télre, nyárra szerintem sok lenne. Jó vastagon kenem kb heti 1-2-szer novenber óta, de még így is fele megvan.

Geek & Gorgeous 101 A-Game 5

Geek & Gorgeous 101 A-Game 5
2020. december 10.

Mostmár kb 3 hete használom, eddig nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget a hatása szempontjából, de mostanra feltűnt, hogy az a nagyon szép bőrfény és letisztultság bizony neki is köszönhető, nem csak az új hidratálómnak. Egységesebb és feltöltöttnek érződik utána a bőröm, engem nem irritált egyáltalán. Heti 1 használattal kezdtem, mostmár heti kétszer kenem fel, örülök hogy megvettem.

Cosrx Advanced Snail 96 Mucin Power Essence

Cosrx Advanced Snail 96 Mucin Power Essence
2020. december 4.

Wow. Sose volt olyan termékem, ami egyből ilyen látványosan hozta volna az elvárt hatást. Este felkentem (direkt nem raktam fölé hidratálót) és reggel bumm, gyönyörű egységes bőr, összehúzott pórusok, a babapopsi simaság csak a hab a tortán. Reggel este használom rétegzős rutinban, minden szérumommal és krémemmel jól működik. Egy picit mintha ez is nyálkás/nyúlós lenne ami szerintem mókás, nem az undi kategória. Le vagyok nyűgözve, nem olcsó de megéri az árát.

Geek & Gorgeous 101 C-Glow 15% C-Vitamin Szérum

Geek & Gorgeous 101 C-Glow 15% C-Vitamin Szérum
2020. december 4.

Először elégedett voltam vele, azonnal hozta a ragyogó hatást, de pár használat után feltűnt hogy rontja a bőröm textúráját, a pórusaim se olyan szépek mint szoktak lenni majd a kozmetikusom megerősítette amiben nem voltam biztos: nagyon sok mitesszer jelent meg a bőrömön és irritált is. Mivel nem használtam más új terméket biztos vagyok benne hogy ez volt, kb egy héttel azután hogy abbahagytam tisztult meg a bőröm. A szaga engem nem zavart, de az igen hogy csöpög összevissza, képtelenség rendesen adagolni a pipettából annyira folyós.

Geek & Gorgeous 101 Jelly Joker

Geek & Gorgeous 101 Jelly Joker
2020. november 18.

Nagyon sajnálom ezt a lemosót, mindent szeret a bőröm a Geek&Gorgeous termékei közül de ezt nagyon nem. A PC habzó lemosóját használtam eddig, kombinált bőröm van ami télen picit szárazabb de semmi extra. Kipróbáltam párszor ezt a lemosót, és oh my jesus, borzasztóan szárított. Amikor lemostam az a csikorgósan tiszta érzése volt a bőrömnek, mire megszáradt kicsit puhább lett és megnyugodtam, de utána nem győztem kenni az esti szérumaim, olyan szinten szomjas lett a bőröm. Jó lett volna ha kiváltja a PC lemosóm mert elég drága, de sajnos nagyon nem hozza a minőséget amit a többi Geek termék igen :(

Lush Ultrabalm Sokoldalú Balzsam

Lush Ultrabalm Sokoldalú Balzsam
2020. november 9.

Valóban nem a legolcsóbb krém, de minden forintot megér! A párom nagyon csúnya ekcémával küzd telente, nem tudni mi váltja ki neki, de tavaly már gennyesre sebesedett a keze, kötést kellett hordania. A bőrgyógyász sem tudta mitől van, szteroid használt csak, pedig vagy 50 fajta krémet hazavittem 😅 Idén nyáron vettem ezt (a többi lush kence hatástalan volt, még az erre ajánlott dream cream is), és mióta hűvösebb az idő, keni a kezét reggel-este, és gyönyörűen karbantartja a bőrét, néha piros picit de nem viszket és nem sebesedik, ami hatalmas előrelépés nekünk. Eddig nagyon hálás vagyok ezért a balzsamért, remélem a nagy hidegekben is kitart a hatása, majd updatelek.