hajkedvelo

Regisztráció dátuma: 2014. május 18.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. május 18.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Lush 9 to 5 Arctisztító

Lush 9 to 5 Arctisztító
2020. szeptember 20.

Sminklemosónak használom, nem csípi az extra érzékeny, kontaktlencsés szeme se (pedig néha belemegy ha bénázom). Szépen levisz mindent, textil vattakoronggal szoktam letörölni. Vízálló sminkkel meggyűlhet a baj, de én olyankor még egy körben felviszem az arcomra, és szépen lejön a legerősebb alapozó is. Az illata elsőre nem tetszett, de megszokható és nem marad a bőrön.

Lush H'suan Wen Hua Hajpakolás

Lush H'suan Wen Hua Hajpakolás
2020. szeptember 20.

Nagyon szeretem, extra selymes és fényes utána a hajam, szívesen használom néha fejbőrre is. Új formulája van már, változtak az összetevők, kivették pl a tojást belőle. Én a régit is szerettem, és az új is elég szuper, kicsit sűrűbb, így szerintem több használatra elég.

Geek & Gorgeous 101 Liquid Hydration

Geek & Gorgeous 101 Liquid Hydration
2020. szeptember 20.

Háromszor használtam eddig, de már puhábbnak érzem a bőröm, mint előtte. Szuper könnyed, nem veszik össze se a hámlasztómmal, se a szérumokkal. Elsőre meggyűlt a bajom az applikálással, nekem túl folyós a tenyérbe öntős módszerhez, ezért közvetlenül az arcomra juttatom, úgy könnyebb szabályozni.

Geek & Gorgeous 101 B-Bomb

Geek & Gorgeous 101 B-Bomb
2020. szeptember 20.

Zseniális szérum, nagyon könnyed, mégis ad egy minimális hidratálást. A pórusaim alig látszanak már, egységes bőrképet csinál, és csodásan kiegyensúlyozta a faggyútermelésem, nyáron se zsírosodott úgy a bőröm ahogy előtte. Plusz királyság, hogy rengeteg ideig elég 😃 04.24-én rendeltem, és még megvan az üvegcse 1/3-a, pedig nem sajnálom. Az esti rutinom szerves része lett.

Geek & Gorgeous Cheer Up

Geek & Gorgeous Cheer Up
2020. szeptember 20.

Nagyon nagyon szeretem, szuperül lehúzza a gyulladást, hamarabb begyógyulnak a pattik (már ha vannak). A korábban tág pórusaim is szépen karbantartja, rég volt ennyire egységes a bőrképem :)

Phi Flowerpower Kellemes Krémdezodor

Phi Flowerpower Kellemes Krémdezodor
2019. április 26.

A jó értékelések miatt nagy reményeket fűztem hozzá, így a Glamour napokon rászántam magam a vásárlásra. Két hétig próbálkoztam vele, de nekem nem vált be. Nem vagyok se erősen izzadós, se nagyon szagos típus, ezt a dezodort használva mégis kellemetlen szagom volt, az edzésekről nem is beszélve. Kicsit jobban megizzadtam egy tevékenység közben, és máris büdös voltam. A végén már éjszakára is bekentem magam, de az se használt. Nagy csalódás számomra. (A Müllerben amúgy 3500 ft)

ColourPop Yes Please Palette

ColourPop Yes Please Palette
2017. szeptember 12.

Teljes a szerelem az érkezése óta, pigmentált, könyen építhető és árnyalható színek, imádat a felsőfokon <3

ColourPop Supershock Highlighter

ColourPop Supershock Highlighter
2017. szeptember 12.

A Lunchmoney árnyalatút vettem meg és nekem nem jött be :/ pedig annyira akartam szeretni, de nincs meg az a blinding hatás, ecsettel nem lehet felvinni. Talán a bőrszínem a hibás és túl sötét hozzá vagy nem tudom de többbet vártam ettől a terméktől.

Lush Mask Of Magnaminty Arc- és Testpakolás

Lush Mask Of Magnaminty Arc- és Testpakolás
2017. július 11.

Imádom! Az illatát is, és azt hogy puha és friss lesz tőle a bőröm. Legjobb arcmaszk :)

Garnier Essentials Sensitive Nyugtató Tonik Vitaminnal

Garnier Essentials Sensitive Nyugtató Tonik Vitaminnal
2017. július 8.

Imádom! Szépen tisztít, nem szárít, puha és friss lesz a bőröm utána, és ami a legjobb hogy visszafogja a zsírosodását a bőrömnek, pedig nyáron zsíroskenyeret lehetne róla kenni :D