hajkedvelo

Regisztráció dátuma: 2014. május 18.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. május 18.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Yves Rocher Brillance Shine Sampon

Yves Rocher Brillance Shine Sampon
2017. június 23.

Nekem ez A sampon. Eddig ugyanennek a márkának a hajnövesztős (fekete címkés) samponját használtam évekig, de úgy éreztem megszokta a hajam ezért váltottam. Nekem ez csoda!! Iszonyat selymes és lágy lesz a hajam, nem zsírosodik hamar, nem szárítja a hajvégeket, stb. Sajnos kicsit gyorsabban fogy mint a krémsamponok, de biztos újraveszem!!

Yves Rocher Quelques Notes D'amour EDP

Yves Rocher Quelques Notes D'amour EDP
2017. június 23.

Nagyon szeretem, tartós, édes, nekem pont megfelelően tömény illat, már évek óta használom.

Colourpop Ultra Blotted Lip

Colourpop Ultra Blotted Lip
2017. május 30.

Beváltja amit ígér, nagyon nagyon könnyű viselet, teljesen matt és extra tartós! A formula hatalmas kedvencem, a színek elég pigmentáltak az oldalon feltüntetett képekhez képest, több réteggel magasabb fedést is el lehet érni és úgy sem szárít.

ColourPop Lippie Stix

ColourPop Lippie Stix
2017. május 30.

Imádom a lippie stixeimet, legnagyobb kedvenc a trust me 😍 Tartósak, persze nem annyira mint az ultra matte rúzsok, de nem is olyan nehézkes viselet, könnyű, pigmentált, és teljesen matt.

ColourPop Ultra Matte Lip

ColourPop Ultra Matte Lip
2017. május 30.

Egyetértek az előző véleményezővel, felkenve sötétebb a színük. Tartós, jól pigmentáltak, viszont nekem ahogy telik az idő a rúzsaim felett annál jobban szárítanak.

Yves Rocher Hajhullás Elleni Sampon (régi)

Yves Rocher Hajhullás Elleni Sampon (régi)
2017. május 30.

Nagy kedvencem ez a sampon az yves rochert-tól, nagyon szépen visszafogta a hajhullásom. Rengeteg babahajam nőtt és úgy az egész hajzatom gyorsabban nőtt tőle :)

Yves Rocher Grand Rouge Rúzs

Yves Rocher Grand Rouge Rúzs
2017. május 30.

Nem szárítja ki a szám, pigmentált és könnyű viselet.

Yves Rocher Éclat Radiance Málnaecetes Hajöblítő

Yves Rocher Éclat Radiance Málnaecetes Hajöblítő
2017. május 30.

Selymes lesz tőle a hajam, az illata pedig mint a málnaszörp :D szép fényt ad, a hatása nekem a következő mosásnál is érezhető.

Yves Rocher Regeneráló Hajbalzsam Nagyon Száraz Hajra

Yves Rocher Regeneráló Hajbalzsam Nagyon Száraz Hajra
2017. május 30.

Puha, finom tapintású haj. Nem nehezíti el és nem zsírosítja, nekem teljesen jó, viszont extra száraz hajra nem biztos hogy ajánlanám.

Yves Rocher Sexy Pulp Ultra-Volume Szempillaspirál

Yves Rocher Sexy Pulp Ultra-Volume Szempillaspirál
2017. május 30.

Legalább 2 éve csak ezt használom, nagyon szeretem! Dúsabb és hosszabb pilláim lesznek tőle, nem hullanak tőle és nem kenődik el a nap végére :)