Hajnacinci

Regisztráció dátuma: 2016. november 19.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. november 19.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Catrice Liquid Camouflage Korrektor

Catrice Liquid Camouflage Korrektor
2022. május 11.

Régóta keresem a szem alatti sötét karikák elleni Szent Grált ;-) hát sajnos ez sem az!

Rimmel Hide The Blemish Korrektor

Rimmel Hide The Blemish Korrektor
2022. május 11.

Sajnos amit a reklám huszonéves csajszikkal mutogat, az szinte biztos hogy az én korosztályomnál már alig működik. Lehet, hogy most menők ezek a folyékony korrektorok, csak éppen alig fednek, vagy temperásra száradnak. Számomra ez csak egy erősebb alapozást jelent, ami ránctalan, no karikás, no foltos, zsíros bőrön akár be is válhat. A Bourjois Blur de Lines stiftes korrektornál jött a felismerés, hogy nekem már ez az állag a legjobb, de sajnos azóta itthon valamiért nem kapható. Ezért váltottam a Rimmelre és nekem teljesen bejött. Óvatosan, újjal beletapicskolva a szem alá, (nem húzni-nyúzni ott azt a vékony bőrt és jól aláhidratálni!) hosszú időre ott marad. Tartós, jól fed, puhítja a bőrt, és nem emeli ki a ráncokat. Ráadásul ezzel már az utált pigment foltjaimat is eltüntethetem. Szóval várom már azokat a reklámokat ahol 50+, 60+, 70+, ( és nem botoxolt) nőkön mutatják be hogy ilyen volt ilyen lett. Na azt majd elhiszem. :-)

Kallos Hajvégápoló Szérum

Kallos Hajvégápoló Szérum
2022. április 22.

Véletlenül került bele a kosaramba, de egyáltalán nem bántam meg. Valóban olyan sűrű, géles, waxos anyag, ami lehet hogy a kevés, vékony szálú hajra nem a legjobb . Nekem vastag szálú, hosszú, festett szőke, melírozott és száraz hajvégeim vannak. Hajvég ápolására, szárítás után lesimítani a szöszösödést tökéletes, nem zsírosít és diszkrét az illata. Ahogy az olajokat is, ezt is felszívja a hajam, rendezettebb, fényesebb és ápoltak a hajvégeim tőle. Nekem abszolút hasznos termék.

L'Oréal Paris Infallible Anti Fatigue Primer

L'Oréal Paris Infallible Anti Fatigue Primer
2021. április 20.

Azt írják a tubuson hogy "anti fatigue primer", egyébként egy lágy, folyós, narancs színű kence. Az én olvasatomban, ez fáradság eltüntetését jelenti, mondjuk a szem alatti sötét karikákra való. Hát azokkal semmit sem csinál! Közben felfedeztem rajta a miniatűr magyar szöveget "ragyogás fokozó primer": De ez is hülyeség, csak narancssárga lesz tőle az ember feje! Szóval nem jöttem rá, hogy tulajdonképpen ezt mire is szánták....

Rimmel Lasting Radiance Púder

Rimmel Lasting Radiance Púder
2021. április 12.

Ez egy zseniális termék! Ha jól tudom a Bobbi Brown illuminating finish púder dupe-ja. Befejező púder szaténos fénnyel, annak aki szereti a fényes, egészséges de nem diszkógömb arcot, annak kifejezetten ajánlom. Az én korosztályomba tartozóaknak pedig nagyon! Nekem a világos-közepes színemhez a 001. ivory-t használom és érdekes, de télen-nyáron is illeszkedik az arcszínemhez. Általában a Bourjois alapozóimat (amiknek szintén van egy kis egészséges fényes ragyogása) fixálom vele, de előfordul, hogy nyáron csak némi korrektor és fölé púderrel is teljesen oké, szép és tartós. Egy leheletnyi is elég belőle és amit ennél a márkánál külön értékelek, hogy nagyon sokára romlanak meg. Remélem sokáig elérhető lesz itthon is!

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál
2021. február 19.

Megvettem, kipróbáltam, használtam és valószínűleg megköveznek ezért de nem értem az imádatot. Talán az ára vagy ingyen osztogatták, hm nem tudom de nagyjából már 20 éve is ilyen volt a szempillaspirálok minősége. Innovációt csak a külsőben és a kefék formájában látok évről-évre, a tartalomban szinte semmit! Tulajdonképpen ilyenek voltak anno is a szempillaspirálok -és nem luxus márkákra gondolok - például a Miss Sporty, akkoriban kb. 150-ért. Nem csináltak kisebb pillákat mint a mostaniak ugyanúgy színezett, pár hónap után ugyanúgy beszáradt, lepergett stb..és már akkor sem csomagolta be higiénikusan minden márka a termékét, figyelni kellett (ahogy most is) hogy ne egy bontott, esetleg száraz spirált vegyek. Persze lehet hogy nem is lehet szempillaspirál fronton nagy "áttöréseket" várni, alap sminkfelszerelés a nők táskájában, így is-úgy is megveszik.
U.I.: Ha meg jobban utána számolok ára/ml, még csak nem is olcsó, más márkatermékek 9-15 ml változatai gazdaságosabbak.

Maybelline The Colossal Szempillaspirál

Maybelline The Colossal Szempillaspirál
2021. február 19.

Sokféle szempillaspirált próbáltam de a leghosszabb, szép ívelt pillákat csak ezzel a márkával sikerül festenem. Őszintén szólva nekem a sima colossal, a lash sensational és a vízálló változatok is nagyon bejöttek. Tartós, nem maszatolódik, reggeltől-estig fönn van és az ára is rendben van. De ami miatt abszolút favorit nálam és plusz egy csillag érte, hogy lefóliázva!! higiénikusan becsomagolt állapotban találtam meg a drogériában!! Lehet hogy tévedek, de még csak ennél a márkánál tapasztaltam ezt. Így nem csavargatják, piszkálják, nyitogatják - bocsánat érte - a kulturálatlan vásárlók, most meg pláne itt a vírusos időszakban. Nyár végén bontottam, párhuzamosan kettőt használok és még mindig nincs beszáradva. Szóval bravó ezért az okos és innovatív megoldásért!!

MakeUp Revolution Illuminating Fixing Spray

MakeUp Revolution Illuminating Fixing Spray
2020. július 30.

Elsősorban azért vettem hogy most így nyáron "lehúzzak" a sminkem porosságából, illetve hogy nedves hatású kissé fényes sminket tudjak varázsolni a pofimra. Nálam erre tökéletesen bevált és ahogy az előttem lévők is írják, szebb, természetesebb és tartósabb is a végeredmény. Nem extrán csillogó, inkább szaténos fényű és tényleg jól hidratál.

Paris Berlin Le Fluide Alapozó

Paris Berlin Le Fluide Alapozó
2020. július 30.

Második üveggel használom és az egyik legjobb alapozó amit valaha próbáltam! Szépen fed, építhető, kiadós mennyiség, nagy színválaszték, tényleg csak jót lehet róla mondani. Ha mondjuk csak egy könnyű, hétvégi rohangálós sminket szeretnék , akkor krémbe keverve viszem föl+ spirál, bronzosító, stb...és nekem úgy is klassz de bármilyen termékkel alatta-fölötte-vele jól működik együtt. Profi alapozó!

Kryolan Áttetsző Púder

Kryolan Áttetsző Púder
2020. július 30.

Egyetértek az előttem szólókkal, tényleg jó minőségű befejező púder, nem kell belőle sok, mégis nagy mennyiség, egységesít, aláhidratálva, szárazabb bőrtípuson is szép. Nyári melegben sokszor csak hidratáló-napvédős primer-korrektor-púder a bevált combom. Tényleg ezzel nem fényesedik át az arcom, mintha felinná a fölös nedvességet és még este is látni az arcomon. Viszont a csomagolását kispórolták, gagyi, papírvékony műanyag és írta is valaki korábban hogy óvatosan, mert könnyen törik. Hát én úgy bántam vele mint a hímes tojással, utaztatva sosem volt, mégis a szórófeje az első hetekben, a teteje az első hónapokban berepedt. Talán ezért is árulnak üres púderdobozt pluszban. Szóval nekem simán megérne +500 Ft hogy biztonságos, adagolós, akár táskabarát csomagolása legyen. ( A 20 gr-os változata van meg.)