hajnalka39

Regisztráció dátuma: 2013. október 13.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2013. október 13.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Chanel Precision Lotion Confort Selymes Nyugtató Arctonik

Chanel Precision Lotion Confort Selymes Nyugtató Arctonik
2013. október 15.

A legjobb toner amit használtam ,nem szárítja a bőrt, kellemes tiszta érzést biztosít,a pórusokat szépen tisztítja ,és összehúzza. Szerintem az ára sem horror, és sokáig elég.

Yes To Cucumbers Facial Towelettes (régi)

Yes To Cucumbers Facial Towelettes (régi)
2013. október 15.

Én amikor utazom akkor mindig magammal viszem,de inkább a smink eltávolítására használom.

L de Lolita Lempicka

L de Lolita Lempicka
2013. október 15.

Ő két évig vitte nálam a pálmát,nagyon kellemes gyümölcsös illat ,természetesen LOLITA úgyhogy csalódás senkinek sem fog okozni.

Lanèche Q10 Nutri Lift Éjszakai Krém

Lanèche Q10 Nutri Lift Éjszakai Krém
2013. október 15.

Nagyon intenzív krém, de tudnunk kell hogy a hatóanyagok majdnem 10-20%-a!!!! szívódik be a bőrbe,ha erről a termékcsaládról beszélünk.Érzékeny bőrűeknek is ajánlom,hiszen én is az vagyok ,de több hónapos használat után allergiás tünetek jelentek meg az arcomon.A nappali Q10-es krémtől óvakodjanak az érzékeny bőrűek.

Yes To Carrots Shampoo

Yes To Carrots Shampoo
2013. október 15.

Gyönyörű fényt ad a hajnak,nem gubancolodódik,könnyen fésülhető. Az illata kellemes ,minden hajtípusra ajánlott.

Psorioderm Krém

Psorioderm Krém
2013. október 15.

A kisfiam 16 hónapos,és sajnos ekcémával küszködik. Ma már ugyan jobb a helyzet,de amikor a foga jött akkor borzasztó volt. Akkor szaladtunk a gyógyszertárba, és a kikevert krémmel kenegettük a foltokat. De ez a krém ha nem is művelt csodákat,de megkönnyítette az életünk. Nagyon jó a megelőzésre ,és a baba imádja.

Yes To Carrots Hydrating Shower Gel

Yes To Carrots Hydrating Shower Gel
2013. október 15.

Én Amerikában csak ezeket a termékeket használtam ,én eddig csak az Ebay-en láttam. Maga a termék nem drága de a postaköltség HORROR.
Németországban lehet kapni ezekben az üzletekben: Müller,Pieper,Stadt Perle,Dr .Kraus,Green Glam.

Revlon Head Over Heels

Revlon Head Over Heels
2013. október 15.

Feltetöltöttem ezt a parfümöt mert úgy érzem ,hogy minden nőnek kell legyen egy üveg a fürdőszobájában. Az illata fantasztikusan friss ,kellemes gyümölcsös,és inkább légies .Nappalra ajánlom.És háááááááááááát az üveg sem kutya.

Lancôme Juicy Tubes Original Szájfény

Lancôme Juicy Tubes Original Szájfény
2013. október 15.

Én már nagyon régóta csak ezt a szájfényt használom,nem szárad ki a szám és tényleg nagyon tartós. A legjobban a repülőtéren lehet bevásárolni belőle ,szinte az összes árnyalat megtalálható.
Miracle a kedvenc, igen a Baby Doll is sláger volt nálam ,de nyáron Touched By The Light viszi a pálmát.Beach Plum kissé lilásnak tűnt ,de persze MEG KELLETT VENNI:) A lila árnyalat ellenére nagyon szép kellemes szín.Mindenkinek ajánlom.

Dior Diorskin Nude Tan

Dior Diorskin Nude Tan
2013. október 14.

Én mindig Christian Dior-t használok ha bronzosítóról,vagy szemhéjfestékről van szó. Igaz ez is egy műremek ,de nem lehet összehasonlítani a 2011-es változathoz,amit sajnos már nem lehet kapni. De ez is fantasztikus ,ha még természetesebb hatást akarok elérni akkor az alapozó ALÁ rakom fel.