hajnalka39

Regisztráció dátuma: 2013. október 13.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2013. október 13.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

OPI Original Nail Envy Természetes Körömerősítő

OPI Original Nail Envy Természetes Körömerősítő
2014. július 4.

Jobban törnek a körmeim ha használom, nem értem miért van mindenki annyira oda ezért a körömerösítöért.

Kibiki Face Wash

Kibiki Face Wash
2014. július 1.

Ajándékba kaptam az egyik ismerősömtől ,a dobozban az arclemosó mellett egy kis háló is volt. Nagyon praktikus,a gél nagyon sűrű ,a hálóval felhabosítva könnyebb felvinni az arcra. Szépen tisztít, egy hete használom,de sokkal finomabb a bőröm textúrája,a pólusok kisebbek . Biztos,hogy ezt fogom használni még nagyon sokáig.

MAC Strobe Cream

MAC Strobe Cream
2014. június 21.

Nagyon jó primer,a legjobb. Hihetetlen. Nem is kell photoshop:) Nem irritálja a bőröm,szerintem pattanásokra hajlamos bőrre is jó,az enyém iszonyú érzékeny ...de semmi.Szerintem nyugodtan használd:)

Clinique Age Defense BB Cream SPF30

Clinique Age Defense BB Cream SPF30
2014. június 20.

Két hete használom,és nagyon meg vagyok elégedve vele. Már 14 éve nem használok Clinique terméket,ugyanis allergiás voltam a cuccaikra ( furcsa állítólag hipoallergén...),egyedül a kollagénes kontúrceruzát használtam,de ugye az már rég kiment a divatból:) Szerintem nagyon jól fed,és szépen el lehet dolgozni az ujjacskákkal,nem csíp ,éget,és nem viszketek tőle.Az illatát nem bírom ,de meg lehet szokni.Szeretem ,hogy nem mattít,szeretem azt a bizonyos "GLOW"-t
Remélem nem fogok csalódni:)))

Schwarzkopf Essence Ultime Sampon Biotin+ Volume

Schwarzkopf Essence Ultime Sampon Biotin+ Volume
2014. június 20.

Mindig ki kell probálnom valami újat,és ismét bedőltem a csomagolásnak. Két hétig nagyon jól működött,a férjem odavolt az illattért. Aztán zsírosodni kezdett tőle a hajam ,és olyan volt mint a lószőr.Ráadásul a homlokom tiszta kiütés lett a kondicionálótól.(tudom nem a homlokomra kell kenni,nagyon vigyáztam de ha siet az ember ...)Lecseréltem Matrix-ra,ha a polcon meglátom bárhol kiráz a hideg.

Gliss Kur Ultimate Oil Elixir Hajszerkezet Regeneráló Hajpakolás

Gliss Kur Ultimate Oil Elixir Hajszerkezet Regeneráló Hajpakolás
2014. június 20.

Borzalom,egyszer használtam és nem tudtam kimosni a hajamból az olajat,egy hétig csutakoltam. A közelébe sem szeretnék menni .

Nivea Baby Soft Krém

Nivea Baby Soft Krém
2014. június 20.

Én nagyon szeretem a Nivea termékeket,illetve szerettem . Annyira szerettem volna hsználni ezt a krémet de semmire nem volt jó,főleg a kisbabámnak nem használt. Ahogy Hagicica leírta ,még popsikrémnek sem volt jó...A pici fencsije piros lett,abba is hagytam a használatát.

Ziaja Kecsketejes Krémtusfürdő

Ziaja Kecsketejes Krémtusfürdő
2014. június 20.

Én nagyon szeretem ,már a második flakonnal használom. Száraz a bőröm ,és ez a krémszappan nem irritálja,imádom az illatát.A röhely ,hogy az ebay-en 11 000ft-ért vesztegetik:))))

Meridol Halitosis Fog- és Nyelvgél

Meridol Halitosis Fog- és Nyelvgél
2014. június 20.

Én Elmex fogkrémet használtam ,de lecseréltem meridol-ra ,mert az ínyem vérezni kezdett,nekem ez jobban bevált.

e.l.f. HD Blush

e.l.f. HD Blush
2014. június 17.

Encore...minek nevezzelek? Rettenet, Headliner-t szerettem volna kipróbálni ,de már elfogyott,a Superstar is. De kíváncsi voltam erre a termékre... Nekem feltapadt az arcomra,nehezen tudtam eldolgozni,a színe pont a kommunista orosz nők pirosítójára emlékeztetett.Megtartom,hátha felcsapok bohócnak. Tudom olcsó ,de én inkább maradok a Dior pirosítónál.Igen nagyon pigmentált,de szerintem nem érdemel 2 csillagnál többet.