Hajni77

Regisztráció dátuma: 2014. február 15.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. február 15.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Butterfly Körömlakk

Butterfly Körömlakk
2014. február 15.

Nekem átlátszó csillámos van, újkorában tökéletes volt az állaga is de egy idő után eléggé tönkremegy az állaga is és a szépsége is :( amúgy a termék jó :)

Gabrini Multivitamin Körömlakk

Gabrini Multivitamin Körömlakk
2014. február 15.

Nekem átlátszó Gabrini-s lakkom van, amiben kis szívecskék vannak..szerintem maga a lakk jó, de a szívecskék eléggé csúnyák lesznek körömre festve..nem venném újra

Miss Sporty Pump Up Szempillaspirál

Miss Sporty Pump Up Szempillaspirál
2014. február 15.

Az elején nagyon jól megvoltam vele de aztán már egyre nehezebb volt szebb pillákat csinálnom vele, kicsit csomósít is van hogy le kell mosnom, és újrakenni nem tudom én csinálhatok valamit rosszul? többször leszedem a felesleges festéket és egy kefével is átfésülöm a szempilláimat, mégis mintha sokat vinne fel..összeragadnak a pilláim és már nem hosszabbít annyira mint az elején dúsítani mondjuk dúsít, de azt sem tízszeresen és néha kicsit pereg is :S pedig nagyon szerettem, nem fogom újra venni, inkább kipróbálok egy essence-s szempillaspirált:)

Rose Nail Körömlakk

Rose Nail Körömlakk
2014. február 15.

Nekem tetszik ez a körömlakk, feketét vettem meg belőle és a második kedvenc körömlakkom!:) nagyon szépen fed még az illata is tetszik semmi bajom nincs vele a tartósságával sincs, bár már elég rég használtam de nem száradt be:)

Essence Colour & Go Körömlakk

Essence Colour & Go Körömlakk
2014. február 15.

Nagyon szép színe van, viszonylag tartós is, kedvenc körömlakkom :)

Lora Volumeshow Szempillaspirál

Lora Volumeshow Szempillaspirál
2014. február 15.

Elég gyenge termék, de mit is vártam a Lora-tól..a keféjét még eltettem, arra jó hogy átfésüljem vele a szempilláimat vagy a szemöldökömet, egyszóval gyenge :)

Lady Ann Szemceruza

Lady Ann Szemceruza
2014. február 15.

Anyukám vette nekem, azt hiszem 450 forintért ami egyáltalán nem számít drágának egy ilyen jó minőségű szemceruzáért, járt az 5 csillag!;)

Lora Szemhéjtus

Lora Szemhéjtus
2014. február 15.

Az ára fogott meg és a feketesége, a csillogás egyáltalán nem látszik..nekem ez volt az első tusom arra tökéletes hogy volt megtanuljak tusvonalat húzni az ecsetét is szerettem, de soha nem veszem újra eléggé gyenge termék, nem beszélve arról hogy egyből lejön,lepotyog a szememről.

Labello Fruity Shine Strawberry Ajakápoló SPF10

Labello Fruity Shine Strawberry Ajakápoló SPF10
2014. február 15.

A Pink Guava sokkal jobb ennél, a színe se túl szép, már bánom, hogy megvettem:S

Labello Fruity Shine Pink Guava Ajakápoló SPF10

Labello Fruity Shine Pink Guava Ajakápoló SPF10
2014. február 15.

Azt hiszem ez az egyik legjobb labello imádom a színét, az illatát és azt a kis csillogást amit ad a számnak, kár hogy elhagytam:)