hajni959

Regisztráció dátuma: 2020. december 5.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2020. december 5.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

The Ordinary Mineral UV Filters SPF30 with Antioxidants

The Ordinary Mineral UV Filters SPF30 with Antioxidants
2021. november 30.

Nekem bevált, de meg tudom érteni, hogy sokan miért nem szeretik. Valóban egy viszonylag vastag állagú krémről van szó, amit nem olyan könnyű eloszlatni, és hagy maga után egy vékony lilás-fehéres réteget, legalább is az első pár percben. Viszont egyáltalán nem szárítja vagy irritálja a bőrömet, a szemem környékére is tudom kenni, anélkül, hogy egész nap könnyeznék a felkenése után. Mivel elég világos, sápadt a bőröm, rajtam a lilás-fehéres szín nem feltűnő, illetve pár perc alatt el is tűnik. Nem marad utána csillogóan fényes az arcom, és sminkelni is szépen lehet rá.
Az állaga, illetve amiatt, mert csak 30 faktoros, nyáron nem használnám, de az őszi-téli időszakra szerintem megfelelő.
Ha lehetne, 4,5 csillagot adnék, amiért viszont mégis 5-öt kap az az, hogy ez az első olyan fényvédőm, amit szívesen kenek fel minden reggel.

Balea Med Ultra Sensitive Arctisztító Víz

Balea Med Ultra Sensitive Arctisztító Víz
2021. november 10.

Egyszerű kis hidratáló tonik, de a bőröm nagyon szereti. Kellemesen hidratál, kicsit nyugtatja is a bőrt. Csodát nem kell tőle várni, de ár-érték arányban szuper

Sun Ozon Kids Med SPF50

Sun Ozon Kids Med SPF50
2021. november 10.

Nem rossz, de nem is lett a kedvencem. Én arcra és testre is használom, nem okozott irritációt vagy pattanásokat. Ami viszont nagyon zavar az a fehér, fényes réteg, amit maga után hagy. Ezt néha púderrel sem tudom teljesen eltüntetni, lemattítani. Viszont az összetevői szépek, könnyen beszerezhető és az ára is baráti. Elhasználom, de arcra keresni fogok egy másik fényvédőt.

Geek & Gorgeous 101 Stress Less

Geek & Gorgeous 101 Stress Less
2021. november 8.

Egy üveggel használtam el belőle, sajnos nem igazán vált be. Maga a szérum nagyon kellemes, géles-vizes állagú, könnyen kenhető. Egy kicsit csökkentette a pirosságot az arcomon, de nem látványosan, viszont sajnos apró pattanásaim lettek tőle. (Amit nem igazán értek, mert elvileg semmilyen kifejezetten komedogén összetevő nincs benne.)
Kár érte, nagyon szerettem volna szeretni.

Pflanzenkosmetik von Müller Jojoba-Öl

Pflanzenkosmetik von Müller Jojoba-Öl
2021. november 8.

Kipróbálásként vettem meg a 10 ml-s változatot, eddig nagyon meg vagyok vele elégedve. Ha szárazabbnak érzem a bőröm, az esti rutinom utolsó lépéseként használom a hidratáló krém után. Nagyon jól táplál, de nem okoz pattanásokat, nem zsírosítja a bőrömet.

Balea Arctisztító, Arcradír és Arcmaszk 3In1 "Hautrein" Rózsaszín Agyaggal Problémás Bőrre

2021. október 29.

Testradírként használom nagyjából heti egyszer, erre a célra tökéletesen megfelel,

Balea Med Ultra Sensitive Tusfürdő

Balea Med Ultra Sensitive Tusfürdő
2021. június 26.

Nagyon kellemes kis tusfürdő, nem irritál, nem szárítja a bőrömet. Nyilván nagy csodát nem kell tőle várni, de szívesen használom.

Balea Aloe Vera Bodygel 90%

Balea Aloe Vera Bodygel 90%
2021. június 25.

Nem vagyok nagy rajongója a testápolóknak,de ez a gél szuper. Jól hidratál, kellemes az illata, nagyon jól nyugtatja a bőrt. Kicsit ragacsos, és beletelik egy kis időbe amíg beszívódik. Nedves bőrre szoktam felkenni, úgy gyorsabban beszívja a bőröm.

Geek & Gorgeous Calm Down

Geek & Gorgeous Calm Down
2021. február 20.

Ez volt az első hámlasztó, amit kipróbáltam. Heti 2-3.szor használom az esti rutinom részeként arctisztítás után. Nagyon kellemes, vízszerű állaga van, nagyon könnyedén beszívódik. A hatása tényleg nagyon gyengéd, nem irritálja bőrömet, viszont segít elmulasztani a pattanásokat és a pattanás utáni foltokat.

Geek & Gorgeous 101 aPad

Geek & Gorgeous 101 aPad
2021. február 9.

A 2020-as évem legjobb felfedezése. Szuperül csökkenti a bőrpírt, gyorsabban gyógyulnak tőle a pattanások, és tűnnek el a pattanás utáni hegek. Csak ajánlani tudom, főleg kipirosodásra hajlamos vagy rosaceás bőrűeknek.