Hajnike

Regisztráció dátuma: 2013. december 9.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2013. december 9.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Chloé Nomade EDT

Chloé Nomade EDT
2019. március 29.

Több mint 8 órája van a csuklómon és az orromig párolog ez a férfi arcszesz, vagy pacsuli szag...Szörnyü... kifújás után rögtön enyhén izzadtságszagú volt...vagy olyan hagymás.. utána kicsit jobb olyan friss, de kb fél óra után csak az arcszeszt érzem. Maximum a páromon tudnám elképzelni, de vannak ennél jobb ffi illatok. Bár hallottam már olyan pasirol aki noi parfumot használ es nem mondja meg senki, hogy az, na ez neki telitalálat. Anyukámnak megmutattam, ő is férfiasnak találta. Mivel női parfümként értékelhetetlen, ezért 1es

Uriage Xémose Arcápoló Krém

Uriage Xémose Arcápoló Krém
2019. március 15.

Pár hete használom ezt a krémet és nem tudok róla rosszat mondani. Nagyon jól hidratál (hasznalom mellé az aPad-et is) jol beszívódik, nem hagy zsíros, szilikonos réteget az arcomon. Nem okozott se pattanásokat, se semmilyen irritációt. Elég sűrű, ezért kicsit nehezebb eloszlatni, de nem kell sok belőle.

Zara Woman Black Sapphire EDP

Zara Woman Black Sapphire EDP
2019. március 15.

Egy az egyben black opium, nagyon tartós a nap végén is érezni. Kár, hogy már nem gyártják, nekem még mindig van az üvegben, elég belőle kevés is és spórolok is vele. Ha valakinek van eladó, szívesen megveszem ;)

Replay EDT For Her!

Replay EDT For Her!
2019. március 15.

Több éve használom, ha elfogy mindig újraveszem. Nekem ez a hétköznapi parfümom. Kellemes, gyümölcsös fűszeres illat, de nem édesen pacsulisan, inkább elegánsan. Tartóssága közepes. Imádom.

Paco Rabanne Olympea

Paco Rabanne Olympea
2019. március 15.

Több mint 2 éve használom, nagyon kellemes, nőies és tartós illat. Nem megosztó, szerintem sok mindenkin jól áll, de nem nevezném tucatillatnak. Bár kinek mi az..

Blistex Medplus Stick Ajakápoló

Blistex Medplus Stick Ajakápoló
2019. március 15.

Kellemesen mentolos, nagyon jó az állaga, de ami a legfontosabb nagyon jól hidratál, pedig nagyon cserepesek az ajkaim es sokszor sebes is. Lehet semmi köze hozzá, de amióta használom herpeszem is alig van.

Tubusos Carmex Classic

Tubusos Carmex Classic
2019. március 15.

Még régebben használtam. Az elején jó volt, segített, de aztán a túl erős mentol, vagy valami más inkább irritálta az ajkaimat. Egy idő után meg furán össze is állt a számon. A blistex med stiftes változata sokkal jobb.

Yves Rocher Elixir Jeunesse Folyékony Nappali Arcápoló Városi Hatások Ellen

Yves Rocher Elixir Jeunesse Folyékony Nappali Arcápoló Városi Hatások Ellen
2019. március 14.

Nyáron vettem, annak reményében, hogy ez elég lesz hidratálónak bízva az eladó tanácsában. Fura réteget hagy az arcon, nem hidratál eléggé. Hidegebn időben krém alá használgattam, de ha elmaradt sem hiányzott. Pénzkidobásnak érzem. Egyedüli plusz, hogy irritációt, pattanást nem okozott.

Thierry Mugler Womanity

Thierry Mugler Womanity
2019. március 14.

Nagyon különleges, semmihez sem fogható illat. Már évek óta vágytam rá, de az egyetem alatt nem engedgettem meg magamnak, utána valahogy eltűnt a polcokról, de pár hónapja megláttamxa müllerben es megvettem. (Azóta már ott sem látom, akkor csak rendelni lehet már? ) Ha úgy érzem kell egy kis plusz erő magabiztosság az előttem álló naphoz, rögtön ezután nyúlok, valamint különleges alkalmakkor is.

Geek & Gorgeous 101 aPad

Geek & Gorgeous 101 aPad
2019. március 14.

Nem régóta használom ezt a terméket és a GG cheer up-pal együtt kezdtem el. Ezt reggel, azt este használom a rutinban. Ugy erzem puhabb lett a bőröm es a miteszerek is halvanyultak, valamint a számuk is csökkent. Nagyon könnyen felszívódik és azonnal hidratál, nagyon jó érzés.