haminda

Regisztráció dátuma: 2013. január 19.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2013. január 19.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Nivea Protect & Care Alumíniummentes Dezodor Spray

Nivea Protect & Care Alumíniummentes Dezodor Spray
2016. június 11.

Tetszik! Kellemes, visszafogott, jól megszokott, klasszikus Nivea-illat, melyet gyerekkorom óta imádok. Izzadásgátló hatása nem jobb és nem rosszabb a termékcsalád többi tagjánál, nálam jól betölti ezt a funkciót. Az ígért 48 órás hatásról szerintem emberfia nem tud itt a Krémmánián nyilatkozni, 48 óráig ki nem tusol?! Baromság 48 órát ráírni...Na, de visszakanyarodva a termékhez: nekem bevált, biztosan vásárolok még. A külcsín is tetszik, a klasszik Nivea krémet juttatja eszembe.

Dove Youthful Vitality Hajbalzsam

Dove Youthful Vitality Hajbalzsam
2016. június 11.

Jelenleg kedvenc hajcuccom, a sampon-párjával egyetemben. Jól táplál, csillogó, dús hajat varázsol és a visszafogott, ám mégis napokig jól érezhető illatát is imádom. Hátránya, hogy borsos az ára.

Dove Youthful Vitality Sampon

Dove Youthful Vitality Sampon
2016. június 11.

Jelenleg a kedvenc samponná avanzsált nálam. Előnye: kevés is elég belőle, dús, fényes, egészségtől ragyogó hajat varázsol, s nagyon kellemes, visszafogott illata van, ami hosszú ideig (napokig) megőrződik. Hátránya: borsos ára van.

Artist Hő-, Uv- & Színvédő Hajápoló Spray Festett Hajra

adrienne, én a Müllerben vettem

Elizabeth Arden Green Tea Scent Spray

Elizabeth Arden Green Tea Scent Spray
2013. március 5.

Echooo, én a Rossmann-ban szoktam venni, s kb. 3 havonta leakciózzák, érdemes figyelni az akciós újságot.

Nivea Aqua Effect Ápoló Arclemosó Hab Mandulaolajjal és Hydra Iq-val

Nivea Aqua Effect Ápoló Arclemosó Hab Mandulaolajjal és Hydra Iq-val
2013. február 19.

Nekem kicsit szárította a télen amúgy is száraz bőrömet, utána gyorsan be kellett krémezni az arcomat. Viszont kellemes a hab-állag, szépen tisztít és az illata is finoman Niveás. Ám azt mindig elfelejtem, hogy nem kell felrázni, pedig a gyengébbek kedvéért rá is írták, de valahogy benne van a kezemben a mozdulat, köszönhetően a felrázós hajápolóknak :)

Balea Peel Off Mask

Balea Peel Off Mask
2013. február 19.

Valahogy így képzelem el, hogy "lenyúzták a bőrét" mondás megvalósulását....Többször használtam már, de újabban csak a mitesszeres területre, az orromra tettem fel, úgy teljesen kibírható és tényleg szépen tisztít.

Essence 24 Órás Kézvédő Balzsam - Almás-Fahéjas Puncs

Essence 24 Órás Kézvédő Balzsam - Almás-Fahéjas Puncs
2013. február 12.

Én is megvettem mindhármat, mert valamennyi tetszett és ennyi pénzért nem volt szívem a polcon hagyni egyiket sem. Mindegyik finom, édes illatú, legyszívesebben egész nap szagolgatnám a kacsóimat :), de hogy ne nézzenek a munkahelyemen hülyének, inkább otthon, éjszakára használom. Hidratálás szempontjából vannak persze jobb krémek is, de nem is emiatt szeretjük, igaz?

Floren Folyékony Szappan Aloe Vera és Glicerin Tartalommal

Floren Folyékony Szappan Aloe Vera és Glicerin Tartalommal
2013. február 11.

Ajándékba kaptam anno és nagyon meg vagyok vele elégedve, mert gyakori kézmosáskor sem szárítja a bőrt. Extraszáraz bőrűeknek kifejezetten ajánlom! Többször újravásároltam már.