hamuna

Regisztráció dátuma: 2018. május 27.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. május 27.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

La Rive Donna

La Rive Donna
2018. május 27.

Jó másolat, nagyon szeretem, viszont a tartóssága tényleg nem a legjobb.

Fusswohl Ápoló Balzsam

Fusswohl Ápoló Balzsam
2018. május 27.

Jó illatú, elég sűrű, de hamar beszívja a bőr. Ápol, hidratál, puhítja a bőrt a fokozottan igénybe vett területeken is.

Nivea Sensitive 3 az 1-ben Micellás Arctisztító

Nivea Sensitive 3 az 1-ben Micellás Arctisztító
2018. május 27.

Kupon napok keretén belül nagyon megérte megvenni, hogy kipróbáljam. Nagy kiszerelés, sokáig elég. A mindennapi szennyeződést jól eltávolítja, a sminket viszont többszörös dörzsölés után tünteti el. Összességében elégedett vagyok vele.

Jimjams Tropical Spa Avokadó & Papaya Arcradír

Jimjams Tropical Spa Avokadó & Papaya Arcradír
2018. május 27.

Sokféle arcradírt próbáltam már, de ez vált be a legjobban. Heti egyszer használom, nagyon jól tisztít, utána nem hámlik az arcbőröm. Kicsi a kiszerelés, de ez is sokáig tart. Mindenkinek ajánlom.

Nivea Essentials Urban Detox Méregtelenítő 1 Perces Arcmaszk

Nivea Essentials Urban Detox Méregtelenítő 1 Perces Arcmaszk
2018. május 27.

Az első alkalommal nagyon csípett és kipirosodott tőle a bőröm, de a következő alkalomra már nem volt ilyen problémám. Heti 1x használom, kb. 5-10 percig fent hagyom. Tisztítás szempontjából jó, de ha csak tisztításra kell, akkor maradok inkább a micellás vizeknél. Az ilyen maszkokat inkább radírozásra használnám, arra meg ez a termék nem igazán jó.

Himalaya Herbals Szemkörnyékápoló Krém

Himalaya Herbals Szemkörnyékápoló Krém
2018. május 27.

A karikákat sajnos egyáltalán nem csökkenti, de az tény, hogy jól hidratál, mint az összes többi Himalaya termék. De ha csak hidratálni szerettem volna, akkor maradok az 500Ft-os általános krémjüknél. Ez viszont drága volt, és hiába tart ki sokáig a 15ml, ha nem tünteti el a karikákat, amivel reklámozzák. Várom, hogy elfogyjon, nem veszek több ilyet.

Essence The Gel Nail Polish Alaplakk

Essence The Gel Nail Polish Alaplakk
2018. május 27.

A fedőlakkal együtt nagyon jó párost alkotnak. 1 réteg alaplakk, 2 réteg szín, 1 réteg fedőlakk és 5-6 napig is fenn marad a körömlakk. Próbáltam a 2in1 Base és Top Coatot is, mert az ár-érték arányban jobb, de a hatása nem ugyanolyan. Ez viszont szuper.

Essence The Gel Nail Polish Fedőlakk

Essence The Gel Nail Polish Fedőlakk
2018. május 27.

A legjobb fedőlakk. A base coattal együtt a lakkjaim 5-6 napig is fenn maradnak (mosogatás, takarítás ellenére is).

Yves Rocher Mangó-Koriander Kézápoló Krém

Yves Rocher Mangó-Koriander Kézápoló Krém
2018. május 27.

Nagyon szeretem, praktikus a kiszerelése, sokáig elég. Nem túl zsíros, pont megfelelően ápol és hidratál.

Himalaya Herbals Intenzív Hidratáló Bőrápoló Krém Természetes E-Vitaminnal

Himalaya Herbals Intenzív Hidratáló Bőrápoló Krém Természetes E-Vitaminnal
2018. május 27.

Nagyon szeretem, a száraz bőrömet jól ápolja. Ár-érték arányban is megfelelő.