Hana05

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 9.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 9.
Bőrprobléma: Vízhiány

Fa Caribbean Lemon Exotic Fresh Dezodor Spray

Fa Caribbean Lemon Exotic Fresh Dezodor Spray
2020. szeptember 1.

Jó meg minden, de ennek az illatnak szerintem a férfi dezodorok között lenne a helye... Más gondom különben nincs vele, úgyhogy most már elhasználom, de többet ilyet nem :D

Update: Mégsem használom el, annyira erős az illata, hogy a városban is érzem magamon, ami elég zavaró. Visszaváltottam nőiesebb illatra...

Bell Hypoallergenic Long Lasting Körömlakk

Bell Hypoallergenic Long Lasting Körömlakk
2020. február 6.

Sötétzöld árnyalatban van meg. Nekem egy rétegben jobban tetszik a színe, úgy viszont nem olyan szép a fedése. Az ecsete elég jó, bár lehetne jobb is, gyorsan szárad és viszonylag tartós (egy rétegben persze kevésbé), de a "long lasting"-ot azért erős túlzásnak érzem.

Catrice ICONails Gel Körömlakk

Catrice ICONails Gel Körömlakk
2020. február 6.

Szeretem ezt a körömlakkot, három árnyalatban is megvan. Nagyon szép, telített a színe, így egy rétegben is elég felvinni. Az ecsetét különösen szeretem, nagyon könnyű vele szépen felvinni a lakkot. A tartóssága szerintem átlagos. Lemosáskor rettenetesen kenődik, úgyhogy kicsit nehéz megszabadulni tőle, de ez az egyetlen hátránya.

Eveline Cosmetics Hialuronsavas Micellás Víz 3 az 1-ben

Eveline Cosmetics Hialuronsavas Micellás Víz 3 az 1-ben
2019. december 21.

Nagyon jó termék, tökéletesen leszedi a sminket és valóban kicsit sem irritál, inkább még nyugtatja is a bőröm. Ennyi pénzért egyértelműen 5*.

Green Pharmacy Gyógynövényes Tusfürdő Muscat Rózsa és Zöld Tea

Green Pharmacy Gyógynövényes Tusfürdő Muscat Rózsa és Zöld Tea
2019. március 14.

Mivel a rózsát és a zöld teát is imádom, nem kérdés, hogy ez a tusfürdő is belopta magát a szívembe. Az új kedvencem ❤️ Abszolút megéri az árát, és olyan illat terjeng tőle a fürdőszobában, mint egy rózsakertben ☺️

Artdeco 2Step Gel Lacquer Color Base

Artdeco 2Step Gel Lacquer Color Base
2018. június 14.

Nagyon szerettem ennek a márkának a kerámiás körömlakkját (talán a legjobb, amivel eddig találkoztam), de mivel azt már nem látom újabban, gondoltam, kipróbálom ezt. Hát elég nagy csalódás. Pozitívum, hogy jó a fedése; a felvitele viszont nem a legegyszerűbb... nagyon híg, folyós az állaga, ehhez képest viszont túl gyorsan elkezd száradni, egyszerűen nincs idő szépen eloszlatni. Elég sérülékeny is, valószínűleg tényleg igényelné a fedőlakkot, csak én azt nem szeretek használni. Nem mondom, hogy abszolút katasztrófa, de a borsos árához viszonyítva nem tudok többet adni 2 csillagnál. Ettől kevesebb mint feleennyiért jobb körömlakkokat lehet kapni.

Balea Kräuterbad Eukalyptus

Balea Kräuterbad Eukalyptus
2018. április 19.

Nagyon szeretem az eukaliptusz-illatot, így egészen odavagyok ezért a habfürdőért, amióta ilyenem van, úgy kétnapi rendszerességgel kedvet kapok a fürdőzéshez, pedig eddig inkább a zuhanyozást részesítettem előnyben. Remekül habzik, így a javasoltnál kisebb mennyiség is elég belőle. Az ára is nagyon kedvező.

CV Cadea Vera Face 25+ Frissítő Tisztítókendő

CV Cadea Vera Face 25+ Frissítő Tisztítókendő
2018. április 19.

Ez egyszerűen borzasztó. Nemhogy csak a szemem ég tőle, de még az arcbőröm is... Soha többet.

Bioderma Sébium Global

Bioderma Sébium Global
2018. április 19.

Sajnos nekem is irritálta a bőrömet, néha tudtam használni, máskor nem, attól függően, hogy éppen milyen állapotú volt a bőröm. A legtöbb próbálkozásnál azonnal mostam is le, mert már a felvitele után kezdett kipirosodni és égni a bőröm. Az biztos, hogy alapból irritáltabb, gyulladtabb bőrre nem lehet használni, mert nem egy bőrnyugtató hatású termék, holott elvileg pont ez lenne a funkciója... Végül nem is használtam el mindet, és nagyon megbántam, hogy annyi pénzt kiadtam rá.

Kappus Citrus Szappan

Kappus Citrus Szappan
2017. november 24.

Újabban a kedvenc szappanom. A használat során is jól tartja az állagát, nem ázik szét, és az intenzív citrusillata is megmarad (ami szerintem enyhe "függőséget" okoz :D). Én nem tapasztaltam, hogy szárítana, bár valószínűleg attól is függ, ki mennyit használja.