Hannabeutygirl

Regisztráció dátuma: 2015. november 22.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín
Korcsoport: < 18

Regisztráció dátuma: 2015. november 22.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín
Korcsoport: < 18

Neutrogena Oil Balancing Facial Wash

Neutrogena Oil Balancing Facial Wash
2020. június 9.

Nem nagy szám, nagyon nem csinál semmi látványosat, nem is tisztít, kiszárítja a bőrömet, és utána nagyon hamar zsírosodik is. Biztosan nem fogom újravenni.

Neutrogena Visibly Clear Spot Proofing Pumpás Arclemosó

Neutrogena Visibly Clear Spot Proofing Pumpás Arclemosó
2020. június 9.

A legjobb arclemosó, amit valaha használtam, és ezt igazán akkor vettem észre, miután elfogyott és mást használtam. Egy-két használat után már lathatóan tisztább és kevésbé gyulladt az arcom,és még puhább is. Mindenképpen újra fogom venni.

Lovely Electric Plum Eye Shadow Palette

Lovely Electric Plum Eye Shadow Palette
2019. július 4.

Gyönyörűen pigmentált, erős színek, ugyanolyan mint a többi testvére, igaz hogy a kék meg a zöld árnyalat egy kicsit nehezebben eldolgozható, de egy ilyen ár mellett el tudom nézni. Nem egy nagy hűha, de ebben megvannak azok a színek amik eddig hiányoztak a készletemből, szóval annak nagyon örülök!:)

Lovely Peach Desire Eye Shadow Palette

Lovely Peach Desire Eye Shadow Palette
2018. március 28.

Régóta kerestem már ilyen színeket megfizethető áron! Kiemelkedően pigmentáltak és nagyon szépen blendelnek el. És tényleg barack illatú egy kicsit! Nagyon nagyon szeretem, és kb. 1700 ft ért nagyon nagyon megéri!

Himalaya Herbals Neem Arcpakolás Normál és Zsíros Bőrre

Himalaya Herbals Neem Arcpakolás Normál és Zsíros Bőrre
2018. január 1.

2017.10.21
A sok sok jó vélemény hatására vettem meg.
Nagyon szépen megtisztítja a bőrömet, és egészségesen néz ki utána.
Nagyon zsíros a bőröm, ezért el kell a mattítás, ez nagyon szépen teszi a dolgát! Az ilatta fura, kicsit szédülök tőle de az összes Himalaya termék ilyen fura illatú. 1300 Ft. Ért nagyon sokáig fog kitartani, hetente kétszer használom. Összeségében egy jó kis maszk, lemosni se OLYAN nehéz....Mindenképpen megéri kipróbálni! :)
Hosszútávú hatásáról meg majd később nyilatkozok!

Update: 2018.01.01
Kevesebbet használom már a hidegebb idő miatt, ilyenkor érzekenyebb a bőrőm.
Hidratálni mindenképpen kell, még zsírosbőrrel is. Most nagyjából olyan kéthetente használom, de ez is bőven elég.

Dove Original Dezodor

Dove Original Dezodor
2018. január 1.

Kedvenc fújós dezodorom! Imádom az illatát, bár kicsit fullasztó néha, de nem nagyon zavar. Egyet már elhasználtam, mindenképpen újrafogom venni egyszer. Ezek a fújósok sose váltak be csak ez az egy. Nagyon szeretem!

Max Factor Creme Puff Kompakt Púder

Max Factor Creme Puff Kompakt Púder
2017. szeptember 3.

A 81-es Truly Fair árnyalatban vettem meg, és az az igazság hogy nekem túl rózsaszínes. A másik árnyalatok meg már sötétek. Na nembaj, annyira talán nem is feltűnő, mintha adna egy kis életet az arcomba. Nagyon szép a finishe, nem túl matt de nem is túl fényes. Az illata furi, de nem hisztizek miatta, az arcon úgyse lehet érezni. A száraz részeimet nem emeli ki, a fényeseket pedig szépen lecsillapítja. Összességében nagyon tetszik, most egy ideig ez lesz A púder. A színskála miatt kap csak 4 csillagot :)

Essence Get Picture Ready! Szemhéjfesték Paletta

Essence Get Picture Ready! Szemhéjfesték Paletta
2017. augusztus 10.

350 Ft-os leárazáson vettem, de csalódtam egy picit. Egy db matt színt tartalmaz, az is (nekem) túl sötét. Swatcholva nagyon szépen pigmentáltak, de ecsettel felvéve közepesen porozós. Nem vagyok elájulva tőle, 350 ft-ot pont megért. Szép színek de nem túl kihasználhatóak. Jó a tükör és az applikátor is :) Igazából semmi izgi nincs benne, olyan snassz...

Naturland Szaliciles Cinkpaszta - Pasta zinci oxydati salicylata FoNo VII.

Naturland Szaliciles Cinkpaszta - Pasta zinci oxydati salicylata FoNo VII.
2017. július 25.

A háziorvosom irogatta fel az aknés arcomra, de valahogy sose jött be. Vagy a textúrája túl vastag vagy valami összetevő váltja ki ezt, de ha bekenem este akkor hatalmas nagy gyulladás jön ki ott a helyén. Emlékszem még Februárban kentem be az orcám szélét és azóta is jól látható a pattanás helye. Az első egy hétig jó aztán megbolondul a bőröm tőle. Nem értem.... Sajnos emiatt nem nagyon merek vele kísérletezni, nem akarom még jobban elrontani a bőröm :/

Mivolis Ausztrál Teafaolaj

Mivolis Ausztrál Teafaolaj
2017. július 5.

Szeretem jó a hatása szaga egy idő után megszokható. Ha nem lenne ilyen undorító szaga akkor biztos nem is lenne természetes ugyanis a teafa az ilyen szagú. Inkább elviselem minthogy egy műanyag vegyszert kennék magamra. Arckrémmel és szódabikarbónával keverve jó a pattanásokra és a különböző bőrhibákra. Ajánlom jó ha mindig van otthon!