Hannah11

Regisztráció dátuma: 2015. március 10.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. március 10.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Fenty Beauty Gloss Bomb

Fenty Beauty Gloss Bomb
2021. február 15.

Nagy szájfény imádatom lett közel egy éve és ő lett a nagy kiszemeltem.
Először Krakkóban próbáltam ki a Sephorában, ahol végül lebeszéltem magam róla,mondván hogy kicsi kiszerelés, ennyiért drága..
Aztán egész haza úton rajta kattogtam, hogy basszus, de bolond voltam, hogy ott hagytam, mikor jutok el újra Sephorában..végig nézegettem az ajkaimon a telefonom selfie kamerájában , hogy jaj de nagyon gyönyörű.
Aztán végül egy hónapra rá elmentem Frankfurtba, ahol szinte első megállóm a Sephora volt és gyors szaladtam is vele apénztárhoz.
Azóta is teljes a szerelem, és egy percig se bántam, hogy megvettem végül :)
Nem szárít és tartós is. EGY CSODA!

Real Techniques Everyday Essentials

Real Techniques Everyday Essentials
2021. február 15.

Teljesen elégedett vagyok velük.
Kellően puhák, nem hullanak az ecsetek se. A szivacs is tartós. Igazából minden meg van benne, ami kell a hétköznapokhoz.
Ár-érték arányban kiváló!

Tom Ford Black Orchid EDP

Tom Ford Black Orchid EDP

Kedvenc illatom!
Van aki utánam jön az utcán, hogy mi ez a csoda és vannak ismerőseim, akik nem bírnak meglenni a közelemben, mikor viselem, Ő ilyen. :D
A lényeg a lényeg, hogy én nagyon-nagyon odáig vagyok érte. A lehető legtartósabb illat, amivel valaha találkoztam.
Michael Jackson is ezt használta, nekem ez még egy kis plusz mellé. :)

Chanel Coco Mademoiselle EDP

Chanel Coco Mademoiselle EDP
2021. február 15.

Igazi tavaszi illat! IMÁDOM. Púderes, lágy, nem tolakodó illat és hihetetlen tartós.
Alig várom, hogy megvegyem mellé a nagytesót, a híres N°5-t is. :)

Kat Von D Everlasting Liquid Lipstick

Kat Von D Everlasting Liquid Lipstick
2020. augusztus 10.

Nagyon tartós termék, mondjuk Kat Von D-től nem is lehet rosszra számítani. Sajnos az árnyalattal mellé lőttem, de legközelebbi Sephorás vásárlásom során biztosan venni fogok még egy párat.

Nature Box Avokádó Sampon

Nature Box Avokádó Sampon
2020. augusztus 6.

BORZALOM!
Bármennyi ideig is próbálom a hajamból kimosni, érzem hogy erős zsíros réteg van a hajamon..konkrétan zsírosabb a hajam ha ezzel mosom,mintha meg se mosnám..
Egyetlen pozitívum, hogy vegán termék.

Kat Von D Shade + Light Contour Palette

Kat Von D Shade + Light Contour Palette
2019. szeptember 1.

Utazó kiszerelésben vettem meg, a legvilágosabb bõre valót,így abszolút ki tudom használni.
Brutál pigmentált,nagyon kevés elég belõle,nap végén is a helyén marad és ez már a vegán változat.
Nagy szerelem.

KVD Beauty Tattoo Liner

KVD Beauty Tattoo Liner
2019. szeptember 1.

Nekem eddig egy szemhéjtus sem maradt a helyén 1 óránál több ideig,egyszerūen mind lekopott vagy elfolyt.DE EZ..meg se moccan.Gyönyörū fekete a színe és iszonyat könnyū vele formázni.
Tényleg mintha sminktetoválást csinálnék. :D

Kat Von D Lock-It Setting Powder

Kat Von D Lock-It Setting Powder
2019. szeptember 1.

Végre sikerült beszereznem Barcelonában.
Alig vártam hogy kipróbálhassam.
A megjelenése valami gyönyörū,mint egyébként Kat Von D minden egyes smink termékének.
Amit pedig mūvel az arcomon..ilyen szép matt hatást még eddig egy púderrel sem sikerült elérnem. Én szem alá és a T-zónámban használom és nap végéig ( 37°-ban is) kitart.
Nem tudok róla rosszat mondani.
Újra fogom venni.

Ziaja Kakaóvajas Testspray

Ziaja Kakaóvajas Testspray

Ez valami csoda.
Én nagyon nehezen tudok lebarnulni, de ezzel az olajjal konkrétan 1(!) nap alatt többet barnultam ,mint máskor egész nyár alatt.
Nem szárad ki tõle a bõröm,nem hagy ragacsos érzetet és nem foltokban barnultam tõle.
10/10