hanni

Regisztráció dátuma: 2018. február 8.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. február 8.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Jeffree Star Velour Liquid Lipstick

Jeffree Star Velour Liquid Lipstick
2020. január 3.

régóta ki akartam próbálni, úgyhogy black friday alkalmával megrendeltem, és nagyon jól tettem, imádom. nagyon jól, könnyen felvihető, száradás után olyan, mintha semmi nem lenne a számon, nem is lehet érezni. nagyon jó tartós, nem kell attól félnem, hogy elkenem esetleg egy óvatlan mozdulattal. mindezek mellett gyönyörű is, nagyon szép a szín (christmas cookie van meg), kicsit sötétebbnek tűnik rajtam, mint vártam, de még így is egy nagyon jó nude szín, egy teljesen egyszerű, minimál sminket is más szintre helyez. biztos veszek még több színt is belőle (pl. calabasassal régóta szemezek, de mindig out of stock sajnos), nagyon meg vagyok vele elégedve :)

Lush Butterball Fürdőbomba

Lush Butterball Fürdőbomba
2018. február 8.

Nagyon jó volt, isteni puha lett tőle a bőröm, és az illata is nagyon finom vaníliás volt, és fürdés után is sokáig rajtam maradt (de nem volt tolakodó, vagy ilyesmi), megéri kipróbálni.

Yamuna Szőlőmagolajos Testvaj

Yamuna Szőlőmagolajos Testvaj
2018. február 8.

A kedvenc testápolóm, nekem ez a leghatásosabb a száraz bőrömre, csak ajánlani tudom.

Lush Intergalactic Fürdőbomba

Lush Intergalactic Fürdőbomba
2018. február 8.

Az illata annyira nem volt jó a többi fürdőbombájukhoz képest (nem annyira szeretem a borsmentát), viszont nagyon puha lett tőle a bőröm, és nagyon szép volt. Rengeteg csillámpor volt benne, sokkal több mint pl a Twilightban.

Dove Go Fresh Cucumber Alumíniummentes Deo Spray

Dove Go Fresh Cucumber Alumíniummentes Deo Spray
2018. február 8.

Nekem bevált, jól gátolja az izzadást, tényleg dezodorál, az egyetlen, ami nekem negatívum, hogy kicsit erős az illata.

Dove Original Krémszappan

Dove Original Krémszappan
2018. február 8.

Szerintem az egyik legjobb szappan, nem szárítja ki a bőröm, mindig ezt vesszük.

The Body Shop Teafaolajos Arclemosó

The Body Shop Teafaolajos Arclemosó
2018. február 8.

Jó kis lemosó, nagyon jól nyugtatja a bőrt, meggyorsítja a pattanások gyógyulását.

Paula's Choice Skin Balancing Super Antioxidant Concentrate Serum With Retinol

Paula's Choice Skin Balancing Super Antioxidant Concentrate Serum With Retinol
2018. február 8.

Érzékelhető javulás, tényleg simább a bőröm, de azért a nagy csodatétel és a "babapopsi" hatás elmaradt.

Neutrogena Deep Moisture Body Lotion

Neutrogena Deep Moisture Body Lotion
2018. február 8.

Kibróbáltam, semmi extra, nem éreztem jobbnak bármelyik eddig használt másik testápolónál.

Neutrogena Norwegian Formula Kézkrém Concentrated

Neutrogena Norwegian Formula Kézkrém Concentrated
2018. február 8.

Én télen konkrétan ezen élek, nekem ez a leghatásosabb, a többi krém, amit próbáltam, sokkal vizesebb volt, nem volt ennyire zsíros (és hatékony).