HannK

Regisztráció dátuma: 2017. június 20.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2017. június 20.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Victoria's Secret Love Addict Testpermet

Victoria's Secret Love Addict Testpermet
2019. június 5.

Nagyon tartós ami egy testpermettől nekem nem megszokott dolog, leárazva vettem a müllerben, ha újra akciós lesz tuti újraveszem, mert nagyon szeretem az illatát, frissítő nyári hangulata van.

Sol de Janeiro Brazilian Bum Bum Cream

Sol de Janeiro Brazilian Bum Bum Cream
2019. június 5.

Nagyon tetszik este szoktam bekenni vele a combomat, reggelre jóval feszesebbnek érzem, az illata csodálatos, nagyon jó termék, de lehetne olcsóbb.

Sol de Janeiro Brazilian Crush Body Fragrance Mist

Sol de Janeiro Brazilian Crush Body Fragrance Mist
2019. június 5.

A carnaval crush getaway set-ben vettem meg, egyből kettőt, gondoltam a sok jó vélemény után hát miért is ne, imádom az illatát, teljesen nyári hangulata van, ha elfogy azt hiszem rendelni fogok nagyobb méretben.

Essence Prismatic Rainbow Glow Highlighter

Essence Prismatic Rainbow Glow Highlighter
2017. december 13.

Annyira nem rossz, a szinek eleg halvanyak ed nekem nagyon gyorsan fogy. Osszessegeben jo de nem veszem ujra

Essence All About Matt Fixing Kompakt Púder

Essence All About Matt Fixing Kompakt Púder
2017. december 12.

Alapozora nagyon jo hasznalni viszont anelkul olyan mintha lisztet raktam volna az arcomra amugy nagyon jo termek, kar hogy a vizallo parjat mar reg kivontak a forgalombol

Essence Szemöldök Ápoló Készlet

Essence Szemöldök Ápoló Készlet
2017. december 12.

Napi szinten hasznalom, fel eve van meg es nagyon jol birja meg mindig van benne, szepen lehet vele dolgozni, az ecsete borzaszto, de szemoldokre valo ecsettel jol lehet vele dolgozni, a színek is nekem pont passzolnak a vilagosabbat a szemoldokom elejere szoktam hasznalni, a sotetebbiket pedig formazasra
En mindenkinek ajanlom nagyon jo kis termek

Catrice Slim‘Matic Ultra Precíz Vízálló Szemöldökceruza

Catrice Slim‘Matic Ultra Precíz Vízálló Szemöldökceruza
2017. december 12.

Nekem sotetbarna szemoldokom van es a legvilagosabb arnyalatot hasznalom es meglepo de tokeletesen illeszkedik a szine a szemoldokomhoz, nem az egeszet csinalom vele itt-ott szoktam kitoltogetni. En mindennap hasznaltam/hasznalom ezelott csak ezt hasznaltam de 3 het utan kifogyott, igy porral felvaltva szoktam hasznalni es igy kibirt 2 hinapot. Nekem nagyon bevalt ajanlom mindenkinek bar mindennapos hasznalat mellett nagyon gyorsan fogy.

Essence Stay All Day Hosszantartó Korrektor

Essence Stay All Day Hosszantartó Korrektor
2017. június 21.

Nekem nagyon tetszik, több mint egy éve használom a szemem alá nekem tökéletesen fed.

L'Oreal Paris Casting Sunkiss Jelly

L'Oreal Paris Casting Sunkiss Jelly
2017. június 20.

Nekem nagyon tetszett, tavaly vettem először, elsőre kicsit féltem az eredménytől, de már első használat után látszódott kicsit, pedig nem is vittem fel belőle sokat.Kb. egy nyár alatt elhasználtam mindig kicsi adagokat vittem fel, de a sötétbarna festetlen hajamin látható eredményt értem el vele és még puhábbá tette a hajamat. Idén is biztosan újra fogom venni nekem nagyon tetszett