Happiness28

Regisztráció dátuma: 2014. július 14.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. július 14.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Tangle Teezer Salon Elite

Tangle Teezer Salon Elite
2014. december 17.

A rózsaszín van meg pár napja:). Szárazon nem akkora a különbség egy sima hajkeféhez képest, de azért így is jobb ez . Viszont vizesen sokkal könnyebb kifésülni ezzel a hajat mint egy sima kefével.Azért ez is megakad a hajban de nem tépi annyira , és könnyebben is kifésüli a gubancokat

Mivolis Haar Vital Komplex Étrend-kiegészítő Kapszula, Vitaminokkal és Ásványi Anyagokkal

2014. december 15.

A hajamra vettem , de arra eddig nem sokat használt , pedig már egy dobozt és egy levelet beszedtem..na de a körmeim... eddig 2hétig tudtam növeszteni,akkor már letört és felváltak a végek , gyengék voltak.. A felválás megszűnt ,és végre azért kellett levágnom a köreimet mert már túl hosszúnak tartottam:D

Gyógyszertári Ricinusolaj

Gyógyszertári Ricinusolaj
2014. december 9.

Nem használom olyan régóta , így nem tudom ,hogy a hajnövesztésben is segít-e ,de viszont ennyi idő alatt (kb.3hét) megtapasztaltam , hogy olíva olajjal együtt csodákra képes.Nagyon száraz volt a hajam , főleg a hajvégek,de nagyon szépen rendbe tette őket ez a két olaj. Nem is olyan nehéz kimosni , kétszeri samponozással már kijön,csak oda kell figyelni , hogy mindenhova jusson sampon. Semmilyen csoda balzsam se volt képes ennyire mint az oliva és főleg a ricinusolaj.
update: nem nőtt tőle a hajam gyorsabban , az utóbbi időben szerintem ettől is hullott jobban... Már nem is volt tőle olyan fényes a hajam mint az elején , és amióta használtam azóta a balzsamok illata se maradt meg annyira a hajamban..

Serical Latte Tejproteines Hajpakolás

Serical Latte Tejproteines Hajpakolás
2014. november 26.

Szép fényessé és puhává teszi a száraz hajamat, az illata is nagyon jó és a következő hajmosásig érezni is.

Isana Tusfürdő- Shea Vaj és Passiógyümölcs

Isana Tusfürdő- Shea Vaj és Passiógyümölcs
2014. november 13.

Jó az illata, és olcsó. A hátránya , hogy híg , alig habzik , és nagyon nagyon gyorsan fogy . Nem használom még egy hete se de már több mint a fele elfogyott, így nem éri meg.

Avon Advance Techniques Hajselymesítő Szérum

Avon Advance Techniques Hajselymesítő Szérum
2014. november 12.

Az avonos hajvégápolókat próbálgattam eddig , de szerintem ez a legjobb ! Most a zöld kupakos van meg , de azután újra ezt rendelem meg ,mert amíg annak a hatása csak 5percig tart,és utána rosszabb mint volt,ennek a következő hajmosásig is katart a hatása, puha tőle a hajam és fényesebb és nem állnak össze vissza a kis szálak.

Avon Hajvégápoló Szérum Töredezett Hajra

Avon Hajvégápoló Szérum Töredezett Hajra
2014. november 2.

Hát, mindenki áradozik róla , de nekem egyáltalán nem jött be. Két pumpányit szoktam a hajamra tenni , az első 10 percbe tök fényes meg puha , de utána elmegy a hatása. Az illata jó , de ez se marad meg tovább... Más avonos hajvégápoló sokkal jobb ennél

Balea Young Soft&Clear Mattító Kompakt Púder

Balea Young Soft&Clear Mattító Kompakt Púder
2014. november 2.

Hát a legvilágosabb se valami túl világos, de ezzel nincs is bajom , csak az ,hogy sárgás , de még tűrhető. Elég olcsó , nem okoz pattanásokat. Kicsit porzik ,de egy ideig jól mattit , de a nap végére átfényesedik.

Miss Sporty Crush On You Körömlakk

Miss Sporty Crush On You Körömlakk
2014. október 31.

A bordós árnyalat van meg , nagyon szép a színe , két rétegbe jól fed, és a tartóssága is egész jó.

Avon Ragyogó Szőke Melírozó

Avon Ragyogó Szőke Melírozó
2014. október 27.

Régen használtam , nagyon tetszett , egyre több részt melíroztunk be itthon , úgyhogy végül teljesen szőke lettem . Természetes volt a hatása ,még a fodrász is azt hitte ,hogy a nap szívta ki :) nagyon imádtam ,kár hogy már nem kapni .