HarleyQuinn

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 12.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 12.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Garnier Olia Tartós Hajfesték

Garnier Olia Tartós Hajfesték
2014. november 19.

A 8.13-ast és a 10.1-est próbáltam eddig.Az előbbivel maximálisan meg voltam elégedve,utóbbival kevésbé.Nagyon szép hamvas szőke lett a hajam eleve festett része,viszont nem olyan világos mint a dobozon.A hajtöveim kissé vörösesek lettek.Festés után pedig rémálom volt kifésülni,nem sokat ért a hozzá való balzsam.A 8.13-as viszont nagyon el volt találva,és az valahogy nem gubancolt ennyire,sőt egyáltalán nem rontott a hajam minőségén.Arra 5-öt adnék,a 10.1-re 2-őt,így összességében kap egy erős 3-ast.Lehet hogy még fogok próbálkozni ezzel a festékkel.

UPDATE

-1 csillag,a 7.13-as sötétszőke középbarnát csinált a hajamból.Szőkék akik nem akarnak bebarnulni kerüljék!

Lush Think Pink Fürdőbomba (régi)

Lush Think Pink Fürdőbomba (régi)
2014. október 23.

Ez egy hatalmas nagy semmi.Rózsaszín lesz a víz + 10-20 konfetti úszkál benne.Se hab,se bőr ápolás,se semmi.Nem éri meg az árát.

Lush Space Girl Fürdőgolyó

Lush Space Girl Fürdőgolyó
2014. október 12.

Ez az egyik kedvencem a Lush-tól.Nagyon szép színű,jó illatú,csillogó vizet varázsol.A víz alatt kb. 1 percig lehet hallani a pattogást.Tényleg igazi "űrélmény" nagyon szeretem :)

Lush Creamy Candy Habfürdő

Lush Creamy Candy Habfürdő
2014. október 12.

Nagyon finom az illata és szép nagy habokat csinál.Puhítja a bőröm és ellazít.

Holika Holika Smoothie Peeling Jam

Holika Holika Smoothie Peeling Jam
2014. augusztus 25.

Kellemes használni,nagyon szeretem az állagát és az illatát.Vannak benne kis radírozószemcsék de őszintén szólva tehettek volna bele többet.A hatásával maximálisan elégedett vagyok,tisztának és hidratáltnak érzem az arcom használat után.

Balea Eper Illatú Kézápoló Lotion

Balea Eper Illatú Kézápoló Lotion
2014. augusztus 23.

Az illata valóban mennyei,de a hatása elhanyagolható.Édes kevés sajnos,és eléggé ragadok is tőle.Azért elhasználom de biztosan nem fogom újravenni.

Essence Colour & Go Körömlakk

Essence Colour & Go Körömlakk
2014. augusztus 23.

Nagyon sokat használtam már el ebből a körömlakkból.85 %-ban nagyon jók,tartósak,nem csíkoznak,persze vannak kevésbé jók is.

162 dare it nude - Nagyon szép nude,egy picikét nekem túl barnás ugyan,de ettől függetlenül teljesen jó.2 rétegben szépen fed,nem csíkoz.
128 let's get lost - Ez az egyik kedvencem,gyönyörű élénk kék,1 rétegben is tökéletesen fed.
180 it's raining men! - Kicsit csillámos sötétkék,ebből nekem 3 réteg szokott kelleni hogy tökéletes legyen.Nagyon szeretem nyár végén ezt használni.
132 break through - Nos igen,ő számomra a fekete bárány.Az üvegben nagyon szép,de nekem egyszerűen rosszul áll.2 rétegben is kicsit csíkoz.
144 black is back - Kedvenc feketém,1 rétegben is tökéletes a fedése.
107 naughty and pink! - Ez a "tavaszi körömlakkom" idén szinte egész tavasszal ezt viseltem,nagyon szeretem.1 rétegben is jól fed,de én kettőben használom,biztos ami biztos ugye :)
114 fame fatal - Nagyon szép kicsit cseresznyés árnyalatú piros,általában télen szoktam hordani.
101 absolute pure - Ezt szoktam fedőlakk gyanánt használni,mert ennek a legkényelmesebb az ecsete számomra.Nekem bevált ilyen módon is.

Holika Holika Strawberry Pore Magic Cover Sealer

Holika Holika Strawberry Pore Magic Cover Sealer
2014. augusztus 21.

Jó árban szokott lenni,hatékonyan csökkenti a pórusaim méretét és kevés kell belőle.Szerintem tökéletes :)

Lioele Triple Solution BB Krém

Lioele Triple Solution BB Krém
2014. augusztus 21.

Mintám volt belőle,3 napra volt elég a mennyiség.Ez után azt tudom mondani,hogy nekem bevált,lehet megfogom rendelni.Nincsenek bőrhibáim,csak egy kis pirosság,meg persze a zsírosodás.A pirosságot maximálisan elfedte,de elég hamar átfényesedett,púderrel könnyen kijavítottam.Nekem nagyon tetszett az eddigiek alapján.

Baviphat Barackos All-in-one Vízfeltöltős Arckrém

Baviphat Barackos All-in-one Vízfeltöltős Arckrém
2014. augusztus 21.

Bőséges mennyiséget kaptam,de sajnos még így is igen borsos árat fizettem érte.Már csak egy eBay-es eladótó tudtam beszerezni,aki nem adta túl olcsón.Mindenesetre nem bántam meg,pont rá volt szükségem.Nagyon kellemes illatú,vizes krém,a csomagolása nagyon aranyos.Az én bőröm könnyen zsírosodik,ugyanakkor vízhiányos is.A legtöbb krémtől úgy néz ki a fejem mint egy diszkógömb,vagy nem hidratál eléggé.Nos ez a krém számomra valódi all-in-one,mindent tud amire szükségem van.Nagyon-nagyon szeretem ezt a kis barackot,úgyhogy remélem még van ennek az eladónak pár raktáron,nagy kár,hogy már nem gyártják :(