Harmony29

Regisztráció dátuma: 2012. március 29.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2012. március 29.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Bath & Body Works Japanese Cherry Blossom Fragrance Mist

Bath & Body Works Japanese Cherry Blossom Fragrance Mist
2017. október 6.

Imádom a B&BW cuccokat, évek óta oda vagyok értük. Szerencsére van lehetőségem kihasználni a weboldaukon futó jobbnál jobb akciókat mert él ismerősöm az USA-ban és haza tudja nekem hozni, így bátran kísérletezek az illatokkal. Van jó néhány kedvencem, és miután ez az egyik legsikeresebb termékük, ezt is ki akartam próbálni, de ez sajnos nem jött be, nem az én illatom. Ez egyéni ízlés kérdése, úgyhogy emiatt nem akarom lepontozni, de szívesen megválok tőle baráti áron, ha valakit érdekelne,

Bath & Body Works Beautiful Day Fine Fragrance Mist

Bath & Body Works Beautiful Day Fine Fragrance Mist
2017. október 6.

Abszolút kedvencem! Már 3,5 éve használom és veszem újra és újra. Azt hiszem eddig 3 teljes és 1 utazó kiszerelést használtam el. Elképesztően finom illata van és rendkívül tartós, főleg ahhoz képest,hogy nem parfümről beszélünk. Reggel befújom vele magam és legtöbbször még este is érzem az illatát a karomon. Használtam már a tusfürdőjét, testápolóját, testvaját és testradírját is ennek az illatcsaládnak, oda meg vissza vagyok mindegyikért. Alapáron nem a legolcsóbb, és a magyar webshopokban meg végképp pofátlanul fel van árazva, de a weboldalukon folyamatosan vannak akciók, pl, 3-at fizet 5-öt kap stb. Akinek van lehetősége, hogy az USA-ból beszerezze, annak csak ajánlani tudom!

L'Oreal Studio Line Hot Liss Hővédő Hajkisimító Spray

L'Oreal Studio Line Hot Liss Hővédő Hajkisimító Spray
2016. július 4.

Nagyon szeretem ezt a terméket, finom illata van, nekem a hátközépig érő hajamra kb egy évig elég volt egy flakon. Újra akartam venni, de sehol nem találom, van valakinek ötlete, hogy honnan szerezhetném be? Anno a DM-ben vettem, de most mindenhol csak a Hot&Big verziót látom.

L'Oreal Skin Perfection Szérum

L'Oreal Skin Perfection Szérum
2016. július 4.

Bekajáltam a remek marketinget...nem kellett volna. Ilyen rossz arcápoló termékkel még nem találkoztam. Soha nem fordult még elő,hogy egy termék annyira kiszárította volna a bőrömet,mint ez. Konkrétan a homlokom és az arcom, főleg a szám két oldalán annyira száraz lett tőle a bőröm,hogy már hámlott...borzalmas. Mivel vele egy időben nem kezdtem más új terméket használni, így ezt egyértelműen ennek tulajdonítom. Pár napja már abbahagytam a használatát és kezd is helyrejönni a bőröm.

L'Oreal Paris Elseve Extraordinary Clay Agyagos Sampon

L'Oreal Paris Elseve Extraordinary Clay Agyagos Sampon
2016. július 4.

Egyszerűen imádom! A hozzá tartozó balzsammal együtt használom még pedig úgy, hogy megmosom a hajamat nagyjából a samponnal, utána ráteszem a balzsamot, betekerem törölközőbe és hagyom 10-15 percig, majd kiöblítem és még egy adag samponnal alaposan átmosom hajam...hihetetlenül puha és fényes lesz tőle és ami a legjobb,hogy nem kell 2 naponta hajat mosnom, simán kibír a hajam 4-5 napot is.Végre egy sampon ,ami tényleg segít a zsírosodáson! A száraz hajvégeket nem varázsolja újjá, de legalább nem ront a helyzeten, mint a többi hasonló termék.

Victoria's Secret Such A Flirt Testpermet

Victoria's Secret Such A Flirt Testpermet
2016. április 2.

Én a parfüm változatából használtam el már 3 üveggel, igazi nyári illat, imádom. Nem tudom,hogy itthon beszerezhető-e és ha igen mennyiért, de az USA-ból kb. 10 $-ért abszolút megéri.

Victoria's Secret Mango Temptation Fragrance Mist

Victoria's Secret Mango Temptation Fragrance Mist
2016. április 2.

Finom illata van és egész tartós is, az egyetlen negatívum az az itthoni ára.

Pupa Vamp! Cream Eyeshadow

Pupa Vamp! Cream Eyeshadow
2016. április 2.

Egy szürkés-barnás csillámos színt vettem meg belőle, de sajnos csalódtam. Többféle szemhéj alapozóval is kipróbáltam már, de néhány óra alatt egyszerűen eltűnik, a maradék pedig összecsomósodik a szemhéj ráncaiban. Ettől függetlenül a Pupat imádom, de ez nem volt jó vétel.

Palmer's Cocoa Butter Formula Lotion

Palmer's Cocoa Butter Formula Lotion
2016. április 2.

Remekül hidratál, finom az illata, a télen kiszáradt bőrnek igazi gyógyír. Sajnálom,hogy itthon többnyire csak a kismamáknak szán termékeiket lehet kapni, pedig nagyon kíváncsi lennék pl a samponjaikra is.

Bath & Body Works Beautiful Day Testápoló

Bath & Body Works Beautiful Day Testápoló
2016. április 2.

Imádom, imádom, imádom...az illata valami mesés, azonnal beleszerettem, Nem csak a testápolót használtam, hanem a testvajat is,ami télen tökéletes. A tusfürdője is zseniális, a testpermetéből pedig már a 3. flakonnal használom. Itthon nehézkes beszerezni és rettentő drága is, de ha van ismerős,aki jár az USA-ba mindenképpen megéri egy próbát tenni a márkával, a csalódás kizárt. Ráadásul kint sokkal kedvezőbbek az árak és viszonylag gyakran vannak nagyon nagy akciók az üzleteikben, nekem a 3-at fizet, 5-öt kap a kedvencem :)