Harold

Regisztráció dátuma: 2021. március 20.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2021. március 20.
Bőrprobléma: Vízhiány

Zara Fashionably London EDP

Zara Fashionably London EDP
2022. június 5.

Isteni rózsa illata van, kifújáskor én erős bőr, oud jegyeket vélek felfedezni, ami miatt még jobban várom a reggeleket. Számomra tipikus női illat; olyan nő jut róla eszembe, aki ahogy mondani szokás ízig-vérig NŐ. Nagyon jó az ár-érték aránya, rajtam egész nap lehet érezni és ahhoz képest nagyon olcsó. Biztos, hogy újra fogom venni.

Clinique Take The Day Off Cleansing Balm

Clinique Take The Day Off Cleansing Balm
2022. június 5.

Szuper 1 lemosó, nagyon gyorsan oldja a fényvédőt és a sminket is. Én kifejezetten szeretem hogy nem olaj, hanem balzsam, ezáltal sűrű a textúrája, így könnyebben használható. Egyedüli negatívum az ára, egyébként tökéletes.

The Ordinary Resveratrol 3% + Ferulic Acid 3%

The Ordinary Resveratrol 3% + Ferulic Acid 3%
2022. június 5.

Reggeli rutinban használom, nekem nem nagyon szívódik fel ezért nem az igazi utána a fényvédő. Ugyanakkor célom a fényvédő turbózása, ezért kitartóan használom reggel. Egyébként a nap folyamán vagy beszívja a bőröm vagy megszokom az érzést, de már nem zavar. Az "illata" engem a szalonnára emlékeztet, ami vegánként nem túl kellemes, de ez legyen a legnagyobb bajom ezzel a szérummal. Én 3 cseppet szoktam használni, így sokáig elég.

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%
2022. június 5.

Nagyon szeretem, a G and G niát cseréltem le erre, ennek jobban tetszik a gélesebb állaga, illetve a pipetta tartós (nem esik szét a lejárati időn belül szemben a korábbi Geekes niával).

Babydream Extra Sensitive Dusche & Shampoo

Babydream Extra Sensitive Dusche & Shampoo
2022. június 5.

Nagyon jó, szemétmentes tusfürdő. Én a kutyát is ezzel fürdetem, hogy ne irritálja a parfüm a bőrét.

Pyunkang Yul Moisture Ampoule

Pyunkang Yul Moisture Ampoule
2022. június 5.

Nem tudom mit írhatnék erről a termékről. Nagy reményeket fűztem hozzá, de nem érzem, hogy hidratálna. Egyelőre 3 csillagot adok 2 hónap használat után, még bőven van az üvegben belőle, úgyhogy nem mondtam le róla. Egyébként sok toner kell alá, akkor jól kenhető. Pattanást, irritációt nem okozott.

Barr Centella Calming Barrier Cream

Barr Centella Calming Barrier Cream
2022. június 5.

Bő 3 hónapja használom, és nagyon elégedett vagyok vele. A hideg időben is jól hidratálta, feltöltötte a nyáron is száraz, vízhiányos bőrömet. Simán alámegy 6-7 réteg, éppen ezért bátran ajánlom összetettebb rutinok záró lépéseként. Nagyon jól lezárja a szérumokat, van benne szkvalán is, amit a textúráján lehet érezni. Nekem kellett pár perc mire beszívta a bőröm, cserébe másnap kisimult és hidratált bőrrel ébredtem. Nem okozott irritációt, se pattanásokat, kedvenc arckrémem lett. Ugyanakkor nyáron egy könnyebb hidratálót fogok használna, ami gyorsabban felszívódik. Ősszel újraveszem.

Some By Mi Yuja Niacin 30 Days Blemish Care Serum

Some By Mi Yuja Niacin 30 Days Blemish Care Serum
2022. június 5.

Szuper szérum, nagyon szépen halványította a pattanások után maradt foltokat és "ragyogó" lett tőle a bőröm. Nem volt konfliktusa, minden más szérummal jól tudtam párosítani. Egyedüli negatívum, hogy több mitesszerem lett tőle (lehet csak oxidálta a már meglévőket, mindenesetre több BHA-t használtam mellette az ellensúlyozás végett).

Lee Stafford Coco Loco Sampon Kókuszolajjal

Lee Stafford Coco Loco Sampon Kókuszolajjal
2022. június 5.

Jól tisztít, de utána nagyon gyorsan bezsírosodik tőle a hajam, úgyhogy nem tartós a hatása...

Lee Stafford Coco Loco Hajbalzsam Kókuszolajjal

Lee Stafford Coco Loco Hajbalzsam Kókuszolajjal
2022. június 5.

Jó illata van, szép fényes lesz tőle a hajam, de ezt egy olcsóbb balzsam is tudja.