harpec

Regisztráció dátuma: 2019. március 20.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2019. március 20.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Helia-D Age Control CC Krém

Helia-D Age Control CC Krém
2019. október 8.

Azoknak, akik nincsenek megelégedve vele (mint én, régebben), egy tipp, a The Ordinary Silicon Primer-rel együtt nagyon jól működik, már nem lesz foltos, könnyen felvihető, szépen terül és tartósabb. Azóta elhasználtam az enyémet, nem kellett kidobni, mióta a primert alá teszem.

L'Oreal Paris Tattoo Signature Folyékony Szemhéjtus

L'Oreal Paris Tattoo Signature Folyékony Szemhéjtus
2019. március 25.

Érdekes, mennyi negatív véleményt kapott, pedig nekem ez eddig a legjobb tus, jóllehet sokat próbáltam már. Könnyű vele dolgozni még az én ráncos, "érett", azaz öreg :) szememen is, tartós, pedig a fedett szemhéjamon eddig semmi nem maradt meg. Szóval, nekem tökéletes. És nem fogyott ki két hét alatt, mint némelyik versenytárs.

Lush Ro's Argan Testkondicionáló

Lush Ro's Argan Testkondicionáló
2019. március 25.

Imádom, a kedvencem, csak ne lenne ilyen drága. De nekem nem testápoló, úgy túl tömény és ragacsos, viszont zuhanyozás közben használva a bőrömet olyan puhává teszi, mint a kisbabáké. Az illata pedig mennyei. "A" karácsonyi ajándék ő.

Kiko Mini Nail Lacquer

Kiko Mini Nail Lacquer
2019. március 25.

Ha Olaszországban vagyok, mindig veszek Kiko körömlakkot. Az outletekben 1-1.5 Euro, nem csak a mini, hanem a nagyobb kiszerelés is, magnetic effect, mirror effect és bármi, ami éppen trendi. Gyönyörű színek vannak, rengeteg, egy rétegben is jó, de én kettőben kenem, és három hétig hozzá sem nyúlok a lábamon. (Kezem nem lakkozom.)

Avon True Beauty Ajakrúzs

Avon True Beauty Ajakrúzs
2019. március 25.

Nem vagyok rúzs párti, de ez egy olyan, amit szeretek használni. Nem tartós, de krémes, puhává teszi a számat, nem szárít. Plusz, elkevertem valahová és egy év után találtam meg az egyiket. Állag, szín ugyanaz, szag nincs, kételkedve, de felkentem, semmi irritáció, semmi gond. Szuper.

Avon True Glow Barnító Gyöngyök

Avon True Glow Barnító Gyöngyök
2019. március 25.

Több éve használom, nagyon sokáig elég, szóval az árát nagyon megéri, és a színe is szép. A végén én összetörtem, így még tovább elég lett az utolsó pár gömb, és a színe is intenzívebb lett.

Vichy Purete Thermale Arclemosó 3in1

Vichy Purete Thermale Arclemosó 3in1
2019. március 25.

Nem szárítja bőrt, ez nagy előnye. Feladatát ellátja, és sokáig elég.

Vichy Liftactiv Supreme Éjszakai Krém

Vichy Liftactiv Supreme Éjszakai Krém
2019. március 25.

Száraz bőrre nekem bevált, télen még nappalinak is ezt használtam. Nekem nem nehéz, végre egy krém, amelynél érzem, hogy valami van az arcomon, ami javít a szárazságon, de azért beszívódott és nem volt túl nehéz. Most áttértem a neovadiolra, de szerintem ezt még fogok venni.

Vichy Dermablend Korrekciós Alapozó Fluid 16H

Vichy Dermablend Korrekciós Alapozó Fluid 16H
2019. március 25.

Évek óta használom, keverem primerrel vagy hidratálóval, és úgy szépen fed, de nem ül a ráncokba. Tartósabb, mind a bb krémek, de még lenne hová fejlődni. Viszont szép egységes képet ad az arcnak. Nekem a legjobb alapozó eddig.

The Ordinary High Adherence Silicone Primer

The Ordinary High Adherence Silicone Primer
2019. március 25.

Vichy dermablend alapozót keverem vele, így sokkal könnyedebb lesz, szépen terül, kézzel szétkenem az arcomon és kész. A dermablend erős fedésű és beül a ráncokba, ha magában használom. De végül is a hidratáló is működött az alapozóval mielőtt ezt megvettem, szóval nem létfontosságú.