hatiay89

Regisztráció dátuma: 2014. március 10.
Bőrprobléma: Tág pórusok
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2014. március 10.
Bőrprobléma: Tág pórusok
Korcsoport: -

Tina Varázs Kecsketejes Szappan Kamillás

Tina Varázs Kecsketejes Szappan Kamillás
2016. január 10.

Nagyon jó szappan, szuperül hidratál és az illata is nagyon természetes, kellemes.

Oriflame Nature Secrets Levendula és Füge Szappan

Oriflame Nature Secrets Levendula és Füge Szappan
2016. január 10.

Imádom az illatát, tartós és nem is szárít.

Oriflame Pure Colour Ajakrúzs

Oriflame Pure Colour Ajakrúzs
2016. január 10.

Vártam tőle a ránézésre halványpiros színt, de ennek csak töredékét kaptam. Nem szárít, de nem tartós, szinte láthatatlan, akciósan megérte, mert egy lazább szőlőzsír képességével rendelkezik, de rúzsnak nem is nevezném.

Avon Hajvégápoló Szérum

Avon Hajvégápoló Szérum
2016. január 10.

Régebben sokat használtam, sajnos gyorsan elfogyott mindig a derékig érő hajra, és ugyanúgy töredezett a vége is, mint előtte. Az illata egyébként kellemes, de nekem nem használt.

Tommy Hilfiger Tommy Girl Cologne Spray

Tommy Hilfiger Tommy Girl Cologne Spray
2016. január 10.

Jó kis parfüm, mozgalmas, nőies, fiatalos, főleg nyáron szeretem használni.

Irix Spray

Irix Spray
2016. január 10.

A napfény miatt kijött viszkető kiütések egy nap alatt lelohadtak, nagyon jó szer!

Avon 3in1 24 Órás Kéz- és Körömágybőr Ápoló Krém Argánolajjal, Glicerinnel és E Vitaminnal

2016. január 10.

Semmi extra, átlagos képességű kézkrém, a célnak megfelel, mosogatás után pl. és hasonló esetekben használom, nem vészes száraz bőr esetén.

Avon Care Intenzíven Hidratáló Kézkrém Méhpempővel

Avon Care Intenzíven Hidratáló Kézkrém Méhpempővel
2016. január 10.

Brutálisan ragacsos krém, éjszakára használom, mert ettől függetlenül nekem bevált, jól hidratál.

Kallos Hajbalzsam Kasmír Keratinnal

Kallos Hajbalzsam Kasmír Keratinnal
2016. január 10.

Régóta használom, a célnak megfelel, a haj selymes tőle, könnyen fésülhető, az ára is tökéletes és sokáig kitart.

Kallos Placenta Hajpakoló Krém Növényi Kivonattal

Kallos Placenta Hajpakoló Krém Növényi Kivonattal
2016. január 10.

Csodás hatású pakolás, hihetetlenül selymes lesz tőle a haj. Egyedül a macera miatt nem használom mostanában, de különben talán a legjobb ilyen szer, amit valaha próbáltam.