hatsum0m0

Regisztráció dátuma: 2013. június 10.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2013. június 10.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Nivea Creme

Nivea Creme
2013. december 20.

végre valami, ami úgy néz ki segíteni tud a nagyon nagyon nagyon száraz bőrömön.

Balea Dusche & Creme Blaubeere Krémtusfürdő

Balea Dusche & Creme Blaubeere Krémtusfürdő
2013. december 19.

isteni illat ismét a baleatól :) most épp ezt használom, jó vele fürdeni, csak annyira szeretném, ha megmaradna az illata a bőrömön :(

Essence Pirosító Stick

Essence Pirosító Stick
2013. október 29.

nekem a bronzos van meg, de gondolkozom rajta, hogy beszerzem a többit is, csuda klassz kis holmi, jól pigmentált, ragyogó és pihepuha lesz tőle a bőröm :)

Alverde Sminkfixáló Spray

Alverde Sminkfixáló Spray
2013. szeptember 18.

én is vettem, mert a sminkfixáló olyan menő dolognak hangzik. még régebben kaptam egy artdecosat egy barátnőmtől, de az drága, és nem emlékszem, hogy olyan hú de nagy csoda lett volna. ez sem az, legalábbis én nem vettem észre. a kész sminkre fújom rá, mivel sajnos elég száraz a bőröm, ezért jól esik egy kis extra felfrissülés, de ennyi :/ viszont nekem bejön az illata :)

Himalaya Herbals Tápláló Mandulás Szappan (régi)

Himalaya Herbals Tápláló Mandulás Szappan (régi)
2013. szeptember 18.

alapvetően nem vagyok pattanásos, de néha felbukkan egy kis szörnyeteg, és azt képes vagyok a végtelenségig kínozni, persze csak rontva a helyzeten. barátnőm tanácsolta, hogy mindenféle arclemosók helyett, amik valószínűleg ilyenkor csak rontanak a helyzeten, bármennyire az ellenkezőjét hirdetik inkább kezdjek el szappant használni. így esett a választásom erre a termékre, mert a felbukkanó pattanások mellett még hihetetlenül száraz is a bőröm (ki hallott már ilyen kombinációt?) sose mostam szappannal az arcom, ezért elsőre borzasztó kellemetlen volt a használata, és ez a csikorgós érzés a bőrön... de persze a szépségért mindent. használom egy ideje, és szerintem egészen rendbe jött a bőröm, a homlokomon néha felbukkannak a számomra érthetetlen kinyomhatatlan dudorok, de (talán) a szappannak köszönhetően nem gyulladnak be és viszonylag hamar lelohadnak. nem tudom, hogy az eredmény most kifejezetten ennek a terméknek köszönhető, vagy inkább annak, hogy abbahagytam az őrült kísérletezgetést mindenféle lemosóval, radírral, tonikkal, mindenesetre most maradok ennél az arcápolási technikánál. aki esetleg tudna olyan szappant mondani, amit kifejezetten pattanások ellen találtak ki, mégsem szárítja tovább a bőrt, kérem jelezze :)

Maybelline Define-A-Lash Szempillaspirál

Maybelline Define-A-Lash Szempillaspirál
2013. augusztus 30.

ez volt az első szilikonos keféjű spirálom, ami akkor maga volt a csoda. lehet, hogy újravásárolnám, de azt vettem észre rengeteg helyen, hogy ki van folyva belőle a festék, el van törve a csomagolása, stb, és ugyanúgy 3000 akárhány vagy még több forintért árulják. kiábrándító. a spirál amúgy jól teljesített.

Lovely Spectacular Me Volume Szempillaspirál

Lovely Spectacular Me Volume Szempillaspirál
2013. augusztus 30.

ugyanolyan hatást érek el vele, mint a sárga és narancssárga testvérével. nekem ezek között a lovely spirálok között nincs óriási különbség. mindenesetre örülök, hogy fillérekért lehet ilyen spirálokat kapni (főleg ha épp akciós, és még 10%-os kupon is van rá...)

Essence Sun Club Glamour to Go Szemhéjpúder-paletta

Essence Sun Club Glamour to Go Szemhéjpúder-paletta
2013. augusztus 30.

egy ismerősömtől vettem meg potom 250 Forintért a long beach verziót, ennyiért pedig mindenképpen megérte. furcsállom a véleményeket, én csodás füstös sminkeket tudok vele csinálni, tartós, nem porzik különösebben, talán kicsit pigmentáltabb lehetne.

Dermofil Paszta

Dermofil Paszta
2013. augusztus 30.

nekem pattanások ellen nem igazán vált be, mégsem bánom, hogy megvettem. a szoláriumtól napallergiás jellegű kiütések jelentek meg az arcomon, és ez a paszta volt csak kéznél. segített is eltüntetni őket, plusz nagyon jól esett a hűsítés a viszketés miatt.

update: mostanság pattanások ellen vetem be, de nem tudok állandó eredményről beszámolni. van, amikor a legdurvább gyulladást is egyből lehúzza, van, amikor csak kitisztíthatóvá teszi a pattanást, és van, amikor csak fokozza a pirosságot. tiszta zsákbamacska.

Balea Brazil Mango Dusche

Balea Brazil Mango Dusche
2013. augusztus 30.

most épp ez van porondon. jók ezek a balea tusfürdők, de valamiért nem tudok leragadni egyiknél sem. ár/érték arány miatt viszont mindig ezt a márkát választom.