havasikata

Regisztráció dátuma: 2019. május 26.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2019. május 26.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Diadermine Lift + Spray Ultra Protect Hydra Spray

Diadermine Lift + Spray Ultra Protect Hydra Spray
2019. július 11.

Nagyon könnyen beszívódó arcpermet, nyárra, nagy melegben kiválóan hűsít és hidratál. Nem hagy zsíros felületet a bőrön. Külön érdeme, hogy tejsavat is tartalmaz, de gondolom csak kis mennyiségben. Sajnos parfümöt is tettek bele, ezt kár volt, egyébként szép az összetevőlistája. Található benne csekély mennyiségben kémiai fényvédő.

Alveola Aloe Vera Eredeti Aloe Vera Gél

Alveola Aloe Vera Eredeti Aloe Vera Gél
2019. július 11.

Nagyon szeretem ezt a magyar terméket, gyakran használom, akár hidratálásra, akár kisebb égésre is. Nagyon könnyen beszívódik, külön öröm, hogy nincs benne illatanyag és alkohol sem. Nagyon szeretem.

Alveola Aloe Vera Spray

Alveola Aloe Vera Spray
2019. július 11.

Arcpermetként használom, nagyon jól hűsít és hidratál nyáron. Nagyon bevált, gyakran újraveszem.

La Roche-Posay Effaclar Duo (+) Arcápoló Krém SPF30

La Roche-Posay Effaclar Duo (+) Arcápoló Krém SPF30
2019. július 11.

Kicsit csípi a bőrt, szép összetevők vannak benne: niacinamide, szalicilsav. Sajnálom, hogy van benne alcohol denat., ez az oka, hogy más fényvédő után nézek, ha elhasználtam, de nekem bevált, nem irritált.

CV Cadea Vera Vital 25+ Hyaluron Booster

CV Cadea Vera Vital 25+ Hyaluron Booster
2019. július 11.

Egy olcsó kis szérum, üdíti, frissíti a bőrt, utazáshoz remek, szerintem ezért nem gond a kiszerelése sem. Tartok belőle otthon.

CV Cadea Vera Vital Szennyeződésektől Védő Nappali Krém SPF30

CV Cadea Vera Vital Szennyeződésektől Védő Nappali Krém SPF30
2019. július 11.

Olcsó, jó alap fényvédős hidratálókrém. Amit ígér, hozza, többször újravettem.

CV Cadea Vera Young 25 Anti-Pikel Day & Night Ampullák

CV Cadea Vera Young 25 Anti-Pikel Day & Night Ampullák
2019. július 11.

Sajnos tartalmaz alcohol denat.-ot és parfümöt, de egy ideig használtam és bevált. Szépen kitisztította a bőrt a glikolsav és a szalicilsav-tartalmának köszönhetően. Az említett okok miatt más alternatívát kerestem, de amíg használtam, jó volt, ajánlom.

CV Vital 35+ Enzimes Púder Bőrradír

CV Vital 35+ Enzimes Púder Bőrradír
2019. július 11.

Nagyon jó termék, akár mindennapos használatra is. Kevés összetevőből áll, szépen frissíti a bőrt. Nem szárít, nem sérti fel a bőrt. Én már ezen kívül nem használok fizikai peelinget, inkább a kémiai hámlasztókra szavazok. De ezt feltétlenül ajánlom.

Beauty Glam Vitamin C Serum

Beauty Glam Vitamin C Serum
2019. július 11.

Könnyen beszerezhető, nem túl drága. Reggelente használom, a fényvédő alá, így segíti annak működését. Alacsony a C vitamin tartalma, de amit ígér, azt teljesíti. Külön jó pont, hogy családi vállalkozásban készül.

Beauty Glam Rose Clay Mask

Beauty Glam Rose Clay Mask
2019. július 11.

Nagyon szép, simává teszi a bőrt. Utána kicsit húzódik, de utánahidratálva ez elmúlik. Sajnálom, hogy van benne alcohol denat. Ez az oka annak, hogy nem vásárolom újra, mert ez hosszú távon nem tesz jót a bőrnek.