Hayley

Regisztráció dátuma: 2013. október 28.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. október 28.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Veet Easywax Elektromos Gyantázó Készlet

Veet Easywax Elektromos Gyantázó Készlet
2019. június 15.

Kolléganőm tanácsára indultam hideggyanta-vadászatra, végül ezzel tértem haza. 15 éve epilálok, máshol nincs is gond vele, csak a lábamon, de ott nagyon begyulladnak a szőrtüszők. Túl vagyok az első használaton, másfél óra alatt kész voltam a melegítéssel, radírozással, önsanyargatással, tisztítással, tusolással, hidratálással együtt. Nem okozott gondot a használata, tényleg szépen adagolja a gyantát, mondjuk bénáztam néhol eléggé, de a végére egészen belejöttem. Nem szabad feladni!😀 Meglátjuk, meddig fog tartani a puha-simaság, remélem tényleg kibír pár hetet! Lényegében minden szálat sikerült kiszednie, bár nekem elég gyenge és sötétszőke szőröm van, tehát nem vagyok épp a legjobb példa. Negatívum nálam, hogy a rózsaszím patronnak nagyon erős az illata számomra, és amit már sokan írtak, hogy kevés, de cserébe drága. Nekem két kendő kellett a tisztításhoz, ami egyébként tette a dolgát, de a babaolaj hatásosabb szerintem; 10 lehúzót használtam el a bénázás miatt, és a patron harmadát. Tehát tényleg gyorsan fogy, és az utánpótlása drága, bár ha valóban jó bele az x-epiles, akkor azért kedvezőbb; de ha megszünteti a gyulladt foltokat a lábszáraimon, akkor minden forintot megért!😀

Nivea Men After Shave Balzsam Érzékeny Bőrre

Nivea Men After Shave Balzsam Érzékeny Bőrre
2017. július 5.

Sok helyen olvastam, és hallottam, hogy ez a termék kifejezetten alkalmas smink alá primerként, ezért hosszas gondolkodás (vajon min agyalhattam ennyire?) úgy döntöttem, kipróbálom. Egy nagyon vizes állagú, folyós termékről van szó, aminek kicsit férfias illata van mikor a tenyeredbe öntöd, de amint felviszem az arcomra, már nem érzem az illatát (pedig az illatokra eléggé érzékeny vagyok). Nálam egész napot bír vele a smink, nem kenődik el, nem folyik le rólam (mármint a normálisnál jobban, mivel zsíros a bőröm), úgyhogy teljesen meg vagyok vele elégedve. Hidratál is - aftershave lévén -, ennek ellenére én szoktam alá hidratálókrémet rakni. Összességében tehát klassz kis termék :)

Avon True Bőrnyugtató Hatású Alapozó

Avon True Bőrnyugtató Hatású Alapozó
2016. szeptember 6.

Személy szerint nagyon szeretem! Igaz, hogy a fedése csak közepesnek mondható, viszont nagyon könnyű textúrájú, nem zsírosodik át azonnal, van időm eldolgozni az ecsettel, mert nem köt rá a bőrömre, ezért nem is marad csíkos, és szépen oxidálódik. Tavaszra, nyárra csak ajánlani tudom, mert könnyű viselet, egyáltalán nem maszk hatású :)

Garnier Micellás Arctisztító Víz

Garnier Micellás Arctisztító Víz
2016. július 28.

Szuper termék, csak ajánlani tudom! Nem irritál, nem hagy zsíros, ragadó érzést a bőrömön, szinte minden sminket eltávolít különösebb erőfeszítés nélkül és nagyon sokáig elég egy üvegnyi. Én már a 3. üveggel használom el lassacskán és eddig még nem csalódtam benne :)

Essence Lash Princess Dúsító Szempillaspirál

Essence Lash Princess Dúsító Szempillaspirál
2016. május 25.

Imádom! Mást egyszerűen nem tudok mondani! Hatalmas, ívelt és dús pillákat csinál már egy rétegben is, nade kettőben aztán végképp! Többen írták, hogy sok festéket vesz fel, ami tény és való, mint minden frissen bontott spirál (idővel, ahogy fogy a tubusból a festék, egyre kevesebb lesz a kefén), én ezért szoktam a tubus szája szélén óvatosan lehúzogatni a felesleget. Ennek ellenére szerintem ár-érték arányban tökéletes! Biztos, hogy újraveszem, ha elfogy! :)

Lovely Gold Highlighter

Lovely Gold Highlighter
2015. december 11.

Nekem a gold árnyalat van meg, és imádom! Amióta megvettem, szinte minden nap ezt használom. Nagyon apró csillámok vannak benne, és nap végéig tart a fénye (igaz, én fixálom a sminkem sminkfixálóval). Az én bőröm inkább sárgás tónusú, mint rózsás, ezért nem feltűnően sárga rajtam, nem tudom, más tónuson hogy mutat. De részemről kihagyhatatlan :)

Mivolis Haar Vital Komplex Étrend-kiegészítő Kapszula, Vitaminokkal és Ásványi Anyagokkal

2015. december 9.

E hét hétfőn kezdtem el szedni ismerősöm ajánlása nyomán. A hajam nagyon száraz, lassan nő, nagyon törik, és nagyon hullik. Remélem segíteni fog ezeken a problémákon. Pár hét múlva updatelek a tapasztalatokról. :)

Update: nos, eltelt egy hónap, és örömmel jelentem, hogy egyrészt a hajam sokkal egészségesebb és puhább, másrészt a szempilláim látványosan hosszabbak, harmadrészt pedig a körmeim lényegesen erősebbek...gyanítom, hogy minderről ez a vitamin tehet, úgyhogy nálam maxpontos :)

mary-kateandashley N.Y. Chic

mary-kateandashley N.Y. Chic
2014. október 21.

Sziasztok!
Nagyon szeretem, mert kicsit édeskés, de mégis nagyon friss illata van!
Olvastam a kommentek között, hogy már nem lehet kapni, és jómagam sem találkoztam vele sajnos egyik parfümériában sem már jó ideje...tényleg sehol sem kapható? Ha valaki mégis találna, legyen szíves, írja le, merre lelt rá!
Köszönöm!

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor
2014. szeptember 13.

Nemrég vettem meg, mert nagyon sok jót olvastam és hallottam róla, és mivel "elég" (értsd: nagyon!!!) problémás a bőröm, valamint akkora karikák terpeszkednek a szemeim alatt, hogy néha még magamtól is megijedek, gondoltam kipróbálom. Eddig egész jól teljesít, bár még nem használtam sokszor. Talán a szemem alatti részen nem annyira nyerő (mivel oda elvileg ugye a folyékony concealer lenne való), de majd még kifejlesztem a tuti technikát.

Essence Get Big! Lashes Tripla Fekete Szempillaspirál

Essence Get Big! Lashes Tripla Fekete Szempillaspirál
2014. szeptember 13.

Update: azóta a kedvenc spirálommá vált! Most, hogy van összehasonlítási alapom a vízálló testvérével is, csak még jobban imádom! Hihetetlen hosszú, göndör és dús pillákat csinál, és a végeredmény elég tartós. Nem mondom azt, hogy egy-egy melegebb napon nem kenődik fel a szemöldökcsontomra, de ennyit elnézek neki :) Csak ajánlani tudom!

Nemrég vettem, és eddig jól teljesít! A keféje szépen szétválasztja a pillákat, és hosszan tart a festék. Az illata sem olyan erős, mint egyes spiráloké. Meglátjuk, meddig marad ilyen...