hazsygabi

Regisztráció dátuma: 2016. május 24.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. május 24.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Magic Hair Kapszula

Magic Hair Kapszula
2018. szeptember 27.

Kb. 1 évvel ezelőtt hosszas vacillálás után megrendeltem, mert nagyon vékonyszálú, kevés hajam van, hajlamos hullani. Nem akartam hosszabb hajat, bobot hordtam, rendszeresen vágattam. Nem is készítettem képeket vagy fehérpólós méréseket. Kb. 1 hónapig semmit nem vettem észre, majd a 2. hónaptól annyit, hogy kevésbé hullik a hajam. A 3. hónapban gyakorlatilag egyáltalán nem hullott, még a "kötelező" napi 100 szál sem. Nagyjából 3 hónap elteltével nézegettem a fényképeimet és feltűnt, hogy a kapszula szedése előtt milyen kevés volt a hajam, a hónapokkal később készült képeken pedig több és nagyon fényes. Elküldtem a 2 képet Édesanyámnak is, akinek hasonló állapotú a haja. Szerinte is szembetűnő a változás, ő is megrendelte, neki is használt. Szóval növekedésről (mivel nem ez volt a cél) nem tudok beszámolni, de a hajhullásomat megszüntette. Most növeszteni szeretném, ezért megrendeltem egy újabb 3 adagot. Majd jövök az update-tel. Egyébként a hozzá ajándékba kapott hajszárító is szuper. :-) Annyit még a kétkedőknek én is írnék, hogy nyilván nem mindenkinek a szervezete egyforma és lehet, hogy másnak más a problémája. Ez a kapszula csak a legtipikusabb, vitaminhiánytól kialakult hajhullást és lassú növekedést hivatott segíteni.

Balea Professional More Blond Világosító Hajspray

Balea Professional More Blond Világosító Hajspray
2018. május 24.

Sötétszőke, melírozott, vállig érő, nagyon vékony szálú, sérül hajam van. Ennek ellenére szőkébb akartam lenni, de tudtam, hogy egy rendes szőkítést nem bírna ki a hajam. Elmondom, hogy csináltam: este a mosatlan hajamat bevizeztem, a végére kókuszolajat tettem. Befújtam a teljes hajamat. Megszárítottam, majd az egész hajamra kókuszolajat raktam. Éjszakára rajta hagytam, reggel hamvasító samponnal megmostam. 3x csináltam meg így, 4 nap eltérésekkel. A hajam nem roncsolódott, szépen kivilágosította és nagyon elégedett vagyok az eredménnyel. Nem sárgás, inkább aranyszőkének mondanám. Most azt tervezem, hogy kihagyok 2 hetet, ezalatt csak hamvasító sampont használok, majd világosítok még rajta kicsit.

Maybelline The Rocket Volum' Express Szempillaspirál

Maybelline The Rocket Volum' Express Szempillaspirál
2017. november 29.

Évek óta használom. Mivel szőke és fehér bőrű vagyok, én a barnát vettem meg. Az eddigi egyetlen olyan szempillaspirálom, aminek a keféje pici műanyag szálakból áll és nem szőrből. Így bár nem csinál extra dús pillákat, de tényleg teljesen szétválaszt minden egyes pillát. A barna szín nagyon sötét, majdnem fekete, de az én színeimhez mégis természetesebbnek hat, mintha feketét használnék. Volt, hogy éppen nem volt a boltban és más márkát vettem, mindig megbántam. Egyetlen hátránya (de emiatt nem vonok le pontot, szerintem más márka is hasonló), hogy viszonylag rövid ideig tartja a top minőségét, én 2-3 havonta újat veszek. Pár csepp műkönnyel lehet segíteni a dolgon. :-)

Gyógyszertári Ricinusolaj

Gyógyszertári Ricinusolaj
2017. november 27.

Régóta használom a ricinusolajat, de a hajamra csak most kezdtem el alkalmazni. Nagyon vékonyszálú, szőkített hajam van, remélem, egy kicsit erőre kap tőle. Viszont ami tapasztalatot meg szeretnék osztani, az a ránctalanító hatása. Édesanyámtól lestem el a trükköt, ő évtizedek óta használja a szem körüli részekre éjszakára. Nekem is megjelentek már a kis szarkalábaim és azt vettem észre, hogy éjszaka az olaj hatására ezek szépen feltöltődnek. Amit a hajammal kapcsolatban az első pár használat után észrevettem, hogy dúsabbnak tűnik és jobb a tartása. Mindenképpen csodaszer!

Alfaparf Lisse Design Keratin Therapy Maintenance Ápoló Balzsam

Alfaparf Lisse Design Keratin Therapy Maintenance Ápoló Balzsam
2017. április 17.

Èn is hajegyenesítès után vettem meg ès abszolút megèrte az árát. A szálló hajamból szèpen rendezett, picit laposabb frizut varázsolt. Egy hátránya, hogy a samponnal együtt használva kicsit jobban zsírosodik a hajam. Mivrellelőtte nagyon száraz volt, èn mèg örük is neki. Előtte is professzionális hajápolókat használtam, de eddig ez a legjobb a vèkonyszálú hajamra.

Schwarzkopf Gliss Kur Thermo-Protect Blow-Dry Hajolaj

Schwarzkopf Gliss Kur Thermo-Protect Blow-Dry Hajolaj
2016. szeptember 3.

Nagyon örültem amikor megláttam, végre egy nedves hajra való olaj szilikon nélkül, ráadásul hővédelemmel. Többen írtátok, hogy vigyázni kell a mennyiséggel. Én folyamatosan kísérletezem, egyre nagyobb mennyiséget szórok a hajamra, nekem eddig tökéletes, nem ragad, nem nehezíti el a vékonyszálú hajamat. (Igaz, Nioxin sampont és balzsamot használok, ami kicsit szárítja a hajat). Nagyon szeretem ezt a terméket, ha lófarokba kötöm a hajamat, akkor is ezt használom hajlakk helyett, szépen elrendezi a babahajakat és olyan, mintha hajfényt használtam volna, egyáltalán nincs zsíros hatás. Biztosan újraveszem, teljesáron is megéri.

Akneroxid 50 Mg/G Gél

Akneroxid 50 Mg/G Gél
2016. július 16.

Sokat szenvedek az apró miteszereimmel, amióta abbahagytam a fohamzásgátló szedèdèt. Kipróbáltam mindent a házi praktikáktól a drágább szerekig, de hosszú távon semmi sem segített. Ezzel a termèkkel sem indult simán az együttműködès, mert nahyon szárított, de leírom, hogy vált be nekem. Az első hetekben vcsak minden másnap kentem, volt hogy ki is kellett hagynom pár napot, hogy a bőröm hozzászokjon. Ezután elmentem kozmetiukushoz, aki szèpen kitisztítptt (ez egyèbkènt csak 2-3 hètig szuokott tartani) majd elkezdtem használni naponta 2x. Reggel a felkenès után 10 perc elteltèvel jöhet a bb, este nem teszek rá semmit. Èn úgy vettem èszre, hogy sokkal hatásosabb, ha nem keverem más termèkkel. Heti 1 "szabadnapot" kap a bőröm, ilyenkor a Manna argánolaját kenem rá, ez szèpen hidratálja. 2 hèt elteltève a bőröm teljesen tiszta, semmilyen miteszer nincs rajta, pedig menstreuáció előtt vagyok. Szóval szerintem csodaszer, de nekem csak a napi 2 alkalmazás és a legalább napi egy önmagában való használat vált be.

Astor Skin Match Care BB Cream

Astor Skin Match Care BB Cream
2016. június 25.

Nyárra kerestem egy könnyű bb-t, hát ez nem az. (Igaz, nem is ígèri). Nekem kell fölè púder a mattítás miatt. Úgy gondolom, el fogom használni, de biztosan nem veszem újra. Nagy baj nincs vele, mondjuk annyira nem vagyok hófehèr, ennek ellenère a világos is sötèt nekem. De a fő problèma, hogy nagyon zsírosítja a bőrömet. Pozitívuma, hogy könnyű eloszlatni, nagyon kevès kell csak belőle ès nem vészesek az összetevők. De ennyi rèszemről...

Essence Fix&Matte Áttetsző Porpúder

Essence Fix&Matte Áttetsző Porpúder
2016. június 25.

Mèg sosem használtam púdert, mindig próbáltam megelègedni a mattító bb krèmekkel. Viszont ebben a nagy kánikulában muszáj volt elgondolkodnom valamilyen mattító eszközön. Először az essence mattító lapocskáját vettem meg, nagyjából rendben van. De kevés. Úgyhogy az itteni vèlemènyek alapján beruháztam erre a púderre. Nekem tetszik. Tènyleg kicsit világosít a bőtszínen, de nem vèszes, nekem a bb krèmekből általában a világos is sötèt, úgyhogy mèg örülök is neki. Gyönyörűen egységesíti a bőrt, majdnem egèsz nap matt vagyok tőle 35c-ban is. Kevés kell belőle, így nem lesz maszkhatású a smink. Újravevős.

Uriage Bariésun Színezett Arckrém (Világos) SPF50+ (régi)

Uriage Bariésun Színezett Arckrém (Világos) SPF50+ (régi)
2016. május 24.

Nyárra kerestem színezett hidratálót ès elèg jónak tűnik ez a krèm. Picit tömör, nem tudom, hogy fog működni a 35 fokban, de egyelőre elègedett vagyok. A pontlevonás azèrt jár, mert nekem zsírosírja kicsit a homlokat, oda mattító papírt használok nap közben. Viszont szèpen beolvad a bőrbe ès bár felkenès után nem látszik, de pár perc elteltèvel szèp egyenletes lesz tőle naz arcből. Nem utolsó szompont, hogy jók az összetevői. Bár nem èrtem:parfüm nèlkül nem lehet krèmet kèszíteni???