HBrigi

Regisztráció dátuma: 2011. november 24.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2011. november 24.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Yves Rocher Senteur Rose Rose Scent Tusfürdő - Rózsa

Yves Rocher Senteur Rose Rose Scent Tusfürdő - Rózsa
2019. október 12.

Isteni finom rózsás illatú, lágyan habzik, nem szárítja a bőrt. Picit marad is az illat a bőrömön, de sajnos nem elég sokáig. Ettől függetlenül imádom!

Matrix Total Results High Amplify Wonder Boost Root Lifter Hajtőemelő

Matrix Total Results High Amplify Wonder Boost Root Lifter Hajtőemelő
2019. szeptember 16.

Szuper! A habbal együtt használva tökéletes, de hétköznapi frizurához ez is elég.

Matrix Total Results High Amplify Proteines Sampon Dús Hatásért

Matrix Total Results High Amplify Proteines Sampon Dús Hatásért
2019. szeptember 16.

Sajnos nem vált be. Amilyen jók a hajformázói a sampon és a balzsam hatástalan. Gyorsan zsírosodik a hajam tőle, a balzsam pedig egyáltalán nem könnyíti meg a kifésülést. Vékony szálú, középhosszú, egyenes hajam van, az elséve fibralogy sokkal jobb. A termékcsalád habja és hajtőemelője viszont szuper!

L'Oreal Elsève Fibralogy Hajszálvastagító Sampon

L'Oreal Elsève Fibralogy Hajszálvastagító Sampon
2019. június 9.

Nem számítottam rá, de nekem tényleg dúsítja a hajam. Kimosható balzsamot nem használok mellé, csak nem kiöblítendő sprayt. Sajnos a hajtövem zsírosodásra hajlamos, a vége szárazabb, a szőke melír miatt, de ezzel egész jól bírja. Az illata is kellemes.

Barnängen Glacier Breeze Tusfürdő és Habfürdő

Barnängen Glacier Breeze Tusfürdő és Habfürdő
2019. június 9.

Még a télen vettem leárazásban, de akkor túl hűsítő volt. Erre most megszüntetik (?), pont nyárra. Legalábbis nagyon eltűnt a boltokból. Isteni illat, friss érzés, ideális nyári tusfürdő!

Nivea EDT

Nivea EDT
2019. június 1.

Pont olyan, mint képzeltem. Imádom! Tipikus kék Nivea illat.

Dr. M Sörélesztő Tabletta

Dr. M Sörélesztő Tabletta
2019. május 27.

14 éves lányomnak vettem, elsősorban a bőrének rendbetételére. Nagyon pattanásos lett az arca, amin a kozmetikus sem tudott különösebben segíteni. Reggelente vesz be 4 db-ot és hihetetlen az eredmény! Nem gondoltam volna, hogy ennyi is elég lehet, gyönyörűen kitisztult a bőre, a kozmetikus is el volt ájulva a javulástól. :-)

Annemarie Börlind Sunless Bronze Self-Training Lotion

Annemarie Börlind Sunless Bronze Self-Training Lotion
2019. február 22.

Végre egy tökélete önbarnító! Szoliszünetet kell tartanom, de nem szeretem, hogy sápadt az arcom. Kipróbáltam pár terméket, de sajnos 2-3 használat után pattanást, mitesszert okoztak. Ettől nagyon szép a bőröm és isteni illata van. Nem a szokványos önbarnító szag. :-) Szépen fokozatosan barnít, a használat gyakoriságával fokozható a hatása. Nincs nagyon fehér bőröm, rajtuk gondolom még látványosabb az eredmény! Egyáltalán nem foltos, kopáskor is egyenletesen jön le a szín.

Balea Kókuszos Ajakápoló Olaj

Balea Kókuszos Ajakápoló Olaj
2018. december 15.

Szerencsére nem olvastam a véleményeket, mielőtt megvettem. :-) Már napok óta kínlódtam a számmal, nagyon fájt, kiszáradt, semmi sem használt (Biobaza, Labello, Eos, Himalaya). Pont elfelejtettem magammal vinni ajakápolót, muszáj volt gyorsan vennem valamit. Teljesen el vagyok ájulva tőle! Szinte óráról órára jött rendbe a szám. Az illata, állaga fura egy kicsit, de a hatása kárpótol. Tetszik a golyós adagolás, pont annyi jön, amennyi kell. CSODASZER!

L'Oreal Paris Magic Shampoo

L'Oreal Paris Magic Shampoo
2018. július 1.

Sajnos egyáltalán nem vált be. Nem is értem...mintha semmit sem csinálna a hajammal. Használom a Batiste száraz samponokat, azok szuperül működnek. Igaz tényleg van egy fehér porszerű cucc a hajon, de simán kifésülhető és marad a friss haj. Ettől az égvilágon semmi nem történik. A vegetal boost illatot próbáltam, ami nekem tetszene, ha lenne hatása...