hdaranyi

Regisztráció dátuma: 2011. december 8.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2011. december 8.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Avon Life for Her

Avon Life for Her
2016. szeptember 20.

Hatalmas nagy nagy nulla!!Kb mintha a Today parfümöt és a Little white dress-t összekutyulták volna!!:( Sem az Avon se az Oriflame NEM TUD most már egyáltalán jó illatot kreálni,mind tucat illat és a régi illatok elegye!!!

Avon Outspoken Party! by Fergie

Avon Outspoken Party! by Fergie
2015. november 5.

Nekem 1 az 1 ben az avon Ultra Sexy illatra hasonlít!Nem jött be,tucatillat számomra!:( Ettől a fekete üveges 100x jobb!

Giordani Gold Essenza

Giordani Gold Essenza
2015. október 19.

Ez valami förtelem!!.:(Írtó büdös!!

Oriflame Lucia Starlight EDT

Oriflame Lucia Starlight EDT
2015. május 23.

Nekem is nagyon tetszik,kissé érzem benne a Giordani white gold vonalat gondolom a pacsuli miatt de nagyon jó bár kissé lehetne tartósabb!:)

Avon Ultra Sexy Pink Kölni

Avon Ultra Sexy Pink Kölni
2015. február 1.

Nekem egy az egyben Little RED dress koppintás!Azt az illatot érzem benne!Ettől sem vágodtam hanyatt sajna!:(

Avon Cherish EDP

Avon Cherish EDP
2015. január 7.

Lányok Isteni!!:)Az illatot az Oriflame Rose (limitálz szarvasgombás illat volt)parfümjére hajaz!Nekem az is tetszett tehát így ez is!:)

Oriflame Possess

Oriflame Possess
2014. október 30.

Hasonlít az Avon Premier Luxe illatára!:(Igazándiból nem rossz illat de ez se túlságosan fogott meg!:(

Avon Far Away Gold

Avon Far Away Gold
2014. szeptember 4.

Ugyanaz mint az eredeti pepitàba,csak a csomagolâs más!Nem tudnak ezek màr újat alkotni!😕

Avon Luck For Her

Avon Luck For Her
2014. szeptember 4.

Ez megint nem az én illatom lett!:(A legutóbbi Parisian Chich és a Luxe edp elegye!Már rég megmondtam hogy az Avon csillaga parfüm ügyileg leàldozóban van!😣

Avon Little Pink Dress

Avon Little Pink Dress
2014. június 10.

Abszolút nem a világom ő sem,az illata pedig ami volt anno a katalógusban már Reese Witherspoon-in bloom ,az sem tetszett így ez sem!!:(El vagyok szomorodva hogy egyre inkább nem tud az Avon sem normális illatot alkotni!!