hdaranyi

Regisztráció dátuma: 2011. december 8.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2011. december 8.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Kallos Florillum Fény Hamvasító

Kallos Florillum Fény Hamvasító
2013. december 13.

Én is szeretem mert kiadós és jó is csak én a hajamon úgy vettem észre hogy szárít!:(

Oriflame Vip Night EDP

Oriflame Vip Night EDP
2013. december 8.

Abszolúte csalódás ez a parfüm,és tucat illat is szerintem,ráadásul amit sejtettem is eléggé intenzíven érzik az a pezsgős,boros "szag" benne,olyan érzés ha felfújom mintha folyamatosan az orrom előtt lenne tartva a pezsgős vagy boros üveg ,vagy egy lepukkant kocsmába ülnék ahol a főfogás a kisfröccs!!!::(((

Avon Instinct For Him EDT

Avon Instinct For Him EDT
2013. október 9.

Apukámnak rendeltem egy ilyen parfümöt,nagyon jó karakteres,fűszeres illat!:)

Oriflame More By Demi EDP

Oriflame More By Demi EDP
2013. október 9.

Egyenlőre csak a mintáját rendeltem meg,de isteni illata van!!!!!!Tuti megrendelem a parfümöt,meg a testvajat tusolókrémet és a hajsprayét is!Nagyon tartos kellemesen édeskés virágos illat!Ez lesz télire az illatom!!!!!:-)
Update:Ha valakinek lenne egy ilyen használtc olcsóban,akkor mindenképp jelezze,mert megvenném!:)Cimem:hdaranyi@gmail.com

Oriflame Pretty Swan EDT

Oriflame Pretty Swan EDT
2012. december 22.

A katalógus lapján szaglászva nekem is nagyon bejött,de honnan tudhatnám meg hogy mennyire tartos!?Valakinek tapasztalat?köszi;-)

Avon City Rush Parfüm

Avon City Rush Parfüm
2012. november 1.

Ez az illat egy az egyben olyan ,mint ami kb 1-2 éve volt az Avonnak mégpedig a Salma Hayekos kockaüveges Gold volt a neve és az illata dettó ugyanez volt!!!!Az sem tetszet s így ez sem!!!!:::(((

Oriflame Pure Skin Színezett Pattanáskezelő Krém

Oriflame Pure Skin Színezett Pattanáskezelő Krém
2012. október 5.

Nem vált be!:-(felkenés után nem sokkal már folyik az arcom tőle és ráadásként kb5 óra használat után 2 db új pattanásom is kibújt tőle!!!!:-(

Avon Today Tomorrow Always Forever EDP

Avon Today Tomorrow Always Forever EDP
2012. augusztus 25.

Én is imádom nagyon eltalált illat!

Avon Viva by Fergie EDP

Avon Viva by Fergie EDP
2012. augusztus 25.

büdös férfias illat::(

La Roche-Posay Effaclar M Mattító Arckrém

La Roche-Posay Effaclar M Mattító Arckrém
2011. december 8.

Kedves anar008 ha még nem került kukába az effaclar m arckrém akkor engem érdekelne mert próbáltam a mintáját s nekem nagyon bejött csak megvenni egy egész dobozt nincs pénzem!ezért ha neked még megvan akkor tárgyalhatnánk róla!Heni