hdoloresz95

Regisztráció dátuma: 2016. május 19.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. május 19.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Alveola Aloe Vera Eredeti Aloe Vera Gél

Alveola Aloe Vera Eredeti Aloe Vera Gél
2017. július 2.

Alap termék itthon. Mindenre lehet használni. Az árát is nagyon megéri. Használtam már smink eltávolítására, pattanás eltüntetésére, égési sérülése, a hajamra is. Tényleg nagyon jo kis termek.

aussie Repair Miracle Sampon

aussie Repair Miracle Sampon
2017. július 2.

Elég jo sampon, nekem szép lesz tole a hajam, es sokáig is elég a termék.

Aussie 3 Miracle Repair Oil Hajolaj

Aussie 3 Miracle Repair Oil Hajolaj
2017. július 2.

Nagyon szeretem, szép fényes lesz tole a hajam, és az illata is isteni. Nekem nem lapul le tole a hajam, es nem is zsírositja, mondjuk csak a hajam végére szoktam tenni belőle, ha nem felejtem el mindennap 1-2 pumpálást. Hajmosas utan a torolkozo száraz hajamra pedig olyan 6-7 pumpalast szoktam tenni, de azt is nagyon szepen beszívja a hajam.

Cien Tropical Summer Frissítő Spray

Cien Tropical Summer Frissítő Spray
2017. július 2.

Véletlenül vettem meg ( az önbarnító sprayt szerettem volna, es nem is figyeltem hogy ez nem az), de nagyon jól tettem. Eleinte bántam, de ma ezt használtam napozáshoz, es nagyon jo volt. Kellemesen felfrissített.

Cien Professional Keratin Repair Balzsam

Cien Professional Keratin Repair Balzsam
2017. július 2.

Nagyon szep es fényes lesz tole a hajam. Az ára nagyon kedvező, tud annyit mint egy dragabb hajbalzsam.

Cien Szájfény

Cien Szájfény
2017. július 2.

A sugar plum árnyalat van meg. Nagyon szep a szín, viszonylag tartós, es nagyon jo viselni is. Ez az árat mindenképp megéri.

Aussie 3 Minute Miracle Colour Deep Treatment

Aussie 3 Minute Miracle Colour Deep Treatment
2017. július 2.

Nagyon jó pakolás. Egy nagy leértékelés során vettem a Tescóban, olyan 600-700ft körül lehetett. Ezt az árat nagyon megérte, főleg kipróbálni. De mivel bevált, szerintem ujra fogom venni, ha elfogy.

Essence Stay All Day Hosszantartó Korrektor

Essence Stay All Day Hosszantartó Korrektor
2017. június 18.

Nem rossz korrektor, egyet elhasználtam, de hasonló árkategóriában van tőle jobb, tehát nem hiszem hogy újra fogom venni. Fedhetne jobban is, és annyira nem is tartós.

Essence All About Matt Fixing Kompakt Púder

Essence All About Matt Fixing Kompakt Púder
2017. június 18.

Régebben használtam, nagyon szerettem, aztán véletlenül eltörtem, és nem ezt vettem újra meg, nem is tudom hogy miért. Jól mattit, tartós is, és az ára is nagyon kedvező.

Clinique Pore Refining Solutions Instant Perfector

Clinique Pore Refining Solutions Instant Perfector
2017. június 18.

Nagyon szeretem, mattit, és nagyon jo puha és bársonyos lesz tőle a bőröm. Eddig csak buli sminkeknél használtam, de lehet hogy most ráállok a rendszeresen használatra így nyáron. Az a baj, kicsit drága.