hdori23

Regisztráció dátuma: 2016. november 30.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. november 30.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Gisou Honey Infused Hair Oil

Gisou Honey Infused Hair Oil
2024. június 4.

Több mint 6 hónapja próbálok véleményt írni róla de mindig az lett a vége hogy kitöröltem. (Fő oka hogy mai napig nem tudom hova tenni ezt a terméket..)

Közel 3 éve láttam meg, hatalmas marketing vette körül,tik -tokon nagyjából minden 2. "that girl" videóban szerepelt...(Külföldi oldalakon olvastam visszajelzést róla,valahogy azt vettem észre sokkal több a negatív vélemény mint a pozítiv főleg a fizetetlen tartalmaknál...) Mindig is sokalltam az árát ennek ellenére nálam is győzött a nagy hype, míg végül tavaly egy Sephorában megvettem. Nagyon sűrű olaj, valóban becsapós egy kis pipettányi mennyiség is bőven elég mert nem szívja be a haj. Megjártam vele többször hogy újra kellett mosnom mert nem bírtam elviselni hogy összeálltak a hajvégeim,zsíros hatást keltve ezzel. Az illata semmi extra, nekem nincs problémám a pipettával sem, jó a kiszerelés,biztonságos többször vittem már repülön is magammal. Sajnos 6 hónapnyi próbálkozás után sem tudom megszeretni,már inkább hasmosás előtti pakolásként használom és igy is a fele megvan még ami viszont pozítivum.

Újravenni nem fogom mert aranyára van, és van nála ezerszer jobb olaj, de a leckét megtanultam hogy el kell olvasni az őszinte véleményeket mielőtt vásárolok egy jól hype-olt terméket.

Dior Diorshow Pump'N'Volume Mascara

Dior Diorshow Pump'N'Volume Mascara
2024. június 1.

Ajándékban kaptam egy primer volt mellé csomagolva. Nagyon megvagyok elégedve vele, már 6 hónapja szinte mindennap használom és most kezd elfogyni. Nem pereg le,hosszú és ívelt pillákat csinál,nem ragad össze a szempilla,jól felvihető. Igaz hogy nem vízálló de ebben a melegben sem mozdul meg a termék. Mellé kapott primer kell mellé azt tapasztaltam mert nélküle nem olyan szép,természetes a végeredmény. Magamnak nem vettem volna meg eddig,ennyi pénzért, szerintem az olcsóbb drogériás márkák is tudnak ennyit, ennek ellenére szeretem.

Kocostar Vitamin Arcmaszk

Kocostar Vitamin Arcmaszk
2024. május 28.

Szeretem a Kocostar maszkokat, ár érték arányban is nagyon jók, bőven van benne termék. Kellemes érzés, nekem feltöltötte az arcom.

Elyn's Lab Caffeine Eye Hack Szemkörnyékápoló Gél

Elyn's Lab Caffeine Eye Hack Szemkörnyékápoló Gél
2024. május 28.

Nagyon jó kis termék, az applikátorért teljesen odavagyok,imádom reggel használni, hűsít,hidratál és szépen feltölti élettel a szemkörnyéket. Szemmel látható hogy a duzzadást is lejebb viszi. Nagyon megszerettem és baráti az ára.

Mixa Ceramide Protect Testápoló

Mixa Ceramide Protect Testápoló
2024. május 28.

MIxa termékben sosem csalódtam, ezzel a termékkel sem nyúltam mellé,sőt talán az eddig legjobb az összes közül. Gyorsan beszívódik, jól hidratál,kellemes az illata.Pumpás kiszerelést nem szerettem,így mégjobban örülök hogy ebből maradéktalanul kitudom szedni a terméket. Újravevős lesz.

OUAI Detox Shampoo

OUAI Detox Shampoo
2024. április 23.

Aktuális kedvenceim között van, már másodszorra veszem újra. Zsíros hajra nagyon jó, viszont mint minden detox sampon nagyon szárítja a hajvègeket ami miatt extra ápolást igényel a hajam. Pozitív hogy a természetes hullámokat szépen tartja a hajam, más hasonló termékekkel ellentétben, nem lapul le és nagyon nagyon puha a hajam egészen a következő hajmosásig. 300 ml nagyon sokáig elég tekintve hogy alig kell belőle. Bőven megéri az árát.

Foreo Luna Mini 2

Foreo Luna Mini 2
2024. április 16.

Hazai megjelenése óta szemeztem vele de nem vettem rá magam soha hogy megvegyem az ára miatt. Végül januárban a Foreo hivatalos oldalán le volt árazva így megvettem 75€-èrt. Életem egyik legjobb befektetése. Az összes itteni véleményt végig olvastam, és tényleg csak alá tudom támasztani hogy teljesen más szintre emeli az arcápolási rutint. Egy részről sokkal kevesebb lemosót használok, és olyan mértékben megtisztítja a pórusaim hogy egy darab mitesszerem sincs az orromon. Az arcom hihetetlenül puha utána hidratáltabb és feszesebbnek is érzem. Körülöttem mindenki dicséri a bőröm mennyire szép és egységes.
Egy dologra kell figyelni nála hogy a túlzott használat miatt kiszáríthatja a bőrt ezért csak heti 3-4 alkalommal esti rutinban használom.

Mindenkinek csak ajánlani tudom mert megéri az árát.

Clinique Moisture Surge SPF25 Sheer Hydrator

Clinique Moisture Surge SPF25 Sheer Hydrator
2024. április 11.

Utóbbi időben nagyon száraz az arcbőröm és sajnos előfordul hogy hámlik is. Napközben nem szeretem magamon érezni a krémeket főleg ha ragad de ennél a terméknél abszolút pozitív csalódás, maga az állaga és a finish is. Nagyon szépen beszivja a bőröm ad egy kellemes érzést, most már nem elég azért a 25 faktor viszont annyira jól hidratálja az arcom hogy felé simán mehet egy 50 faktoros fényvédő, elbírja a bőröm.

CeraVe Foaming Cleanser

CeraVe Foaming Cleanser
2024. április 3.

Nem indult jól a " kapcsolatunk" ha írhatom így.. Foreo mellé akartam egy habzó lemosót nyilván itteni vélemények alapján gondoltam ha valahol látok megveszem. Hát az első gyógyszertár ahol véletlenül megláttam le is kaptam a polcról, az első sokk akkor jött mikor közölték akkor 6200 Ft..oké hát ez elég drága de elviszem. Második akkor amikor elkezdtem használni és nem habzott. Életem legdrágább lemosóját sikerült megvennem, annyi eszem lehetett volna hogy elolvasom amiket már vagy 20an leírtak hogy nem habzik hiába ez a termék neve. Sokáig nem is nyúltam hozzá mert nekem a Jelly Joker vagy épp az ezer Ft os Balea med ugyanúgy elvégezte a dolgát huszad annyiért. Aztán ahogy elfogytak ezek a termékek úgy voltam vele akkor már elhasználom ha megvettem...és milyen jól tettem. 3 hét után kezdtem észrevenni hogy az orromon lévő erős mitesszerek 90%a eltűnt, az arcom hihetetlenül puha lett és tiszta.

Foreoval együtt azért vigyázok vele mert nagyon ki tudja szárítani az arcom de egy jó hidratáló megoldja a problémát.

Biztos hogy ezek után újraveszem viszont nagyon megnézem hol mert fele ennyiért is kapható már akciósan.

MAC Powder Kiss Rúzs

MAC Powder Kiss Rúzs
2024. március 19.

Első Mac rúzsom A Way with words. Tökéletes szín nekem pont egy árnyalattal sötétebb az ajkaimnál. Akár mindennapi használatra akár egy vacsorára szívesen használom de tény hogy nem valami tartós. és sajnos mindig is tudtam hogy a Mac rúzsok nagyon szárítanak ezért előtte és utána egy alapos Carmex használat sokat segít hogy hidratált maradjon a szám. Viselni nagyon kényelmes és szeretem is, mellé a Soar ajakceruzát használom. Amit már leírtam és egy kicsi negatívum hogy gyorsan kopik vannak olcsóbb és tartósabb rúzsok de ennek ellenére nem bántam meg hogy megvettem.