HDorina

Regisztráció dátuma: 2016. december 12.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. december 12.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Coconutoil Cosmetics Golyós Dezodor Levendula

Coconutoil Cosmetics Golyós Dezodor Levendula
2021. május 30.

Nagyon szeretem a levendulát, így megörültem, amikor rátaláltam erre a dezodorra, de sajnos a kezdeti lelkesedésem hamar elillant. A dezodoráló hatása nulla és nyárra nem is alkalmas, mert borzasztóan zavaró lehet, hogy a nagy hőségben folyik végig az olaj a bőrön. Bár azt írják, hogy pár hétig türelmesen kell használni, hogy megfelelően védjen az izzadástól a természetessége miatt és ezzel nem is lett volna baj, de az első pár használat után azt vettem észre, hogy a ruháim besárgultak és alig tudtam kiszedni belőlük a foltot a dezodor olaj állaga miatt. Nekem ez feltette az i-re a pontot, szóval a kukában landolt a termék.

Coconutoil Bio Fogpor Matcha Teával

Coconutoil Bio Fogpor Matcha Teával
2021. május 30.

Nagyon bizakodva rendeltem meg ezt a terméket a leírás és a natúrsága miatt. De számomra nagy csalódást okozott. Szörnyű íze volt és a por állag miatt nekem olyan érzés volt, mintha nem tisztítaná meg kellően a fogaimat. A fogkefét is befogta ez a zöld szín és az adagolása sem volt egyszerű. Nem venném újra.

Coconutoil Cosmetics Bio Testradír Arabica Kávéval & Kókuszvirágcukorral

Coconutoil Cosmetics Bio Testradír Arabica Kávéval & Kókuszvirágcukorral
2021. május 30.

Az első termék, amit tőlük használtam a levendulás ajakápoló, amivel elégedett voltam, de sajnos ez a termék nem volt nálam befutó. Szerintem ár-érték arányban nem éri meg, nagyon kevés radír volt a zacskóban és ez a por állag, szerintem szörnyű. Nem lehet szépen felvinni a bőrre, a fele lehullik mire odaérne. Az illata nem volt rossz, de a radírozó hatása sem volt megfelelő. Nem venném újra.

Coconutoil Ajakápoló Balzsam Levendula

Coconutoil Ajakápoló Balzsam Levendula
2021. május 30.

Kb. 2 éve kaptam a páromtól. Nagyon jó szolgálatot tett, télen is megfelelően hidratált. Finom, nem erőltetett levendula illata van. Sokáig elegendő kiszerelés.

Dove Original Dezodor

Dove Original Dezodor
2021. május 30.

Előnyben részesítem a spray dezodorokat és a natúrsága miatt fogott meg ez a darab. Kellemesen lágy illat, nem okozott iritációt.

Fa Pink Passion Deo Spray

Fa Pink Passion Deo Spray
2021. március 27.

Nekem mű illata van. Egyszer elment, de nem venném újra.

Dove Nourishing Secrets Awakening Ritual Izzadásgátló Aeroszol Matcha Tea és Cseresznyevirág Illattal

2021. március 27.

Friss illatú dezodor. Véd az izzadástól és nem irritálja a hónaljat.

Avon Naturals Cocktail Collection Raspberry & Cassis Testápoló

Avon Naturals Cocktail Collection Raspberry & Cassis Testápoló
2021. március 26.

Megszokott Avon Naturals testápoló. Könnyen beszívódik, nyárra megfelelő.

Avon Narancsbőr Elleni Termoaktív Zselé Koffeinnel és Galagonyával

Avon Narancsbőr Elleni Termoaktív Zselé Koffeinnel és Galagonyával
2021. március 26.

Sima testápoló krémként használható, nincs semmi érzete utána. Várni kell, amíg beszívódik teljesen. Változást nem tapasztaltam a használatával.

Dr. Immun 25 Gyógynövényes Hajsampon

Dr. Immun 25 Gyógynövényes Hajsampon
2021. március 26.

Nagyon szerettem az illatát, az állaga folyékonyabb volt. Friss érzete volt a fejbőrömnek utána, de sajnos a hajzsírosodás csökkentésében nem segített.