Hecate

Regisztráció dátuma: 2017. május 7.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. május 7.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Isana Aloe Vera Testápoló

Isana Aloe Vera Testápoló
2019. május 15.

Már kicsit más a csomagolása, de hasonló. Könnyed, üdítő, jól ápoló krém. Imádja a bőröm. Sokáig érezni felkenés után a hidratált ápoltság érzést. Nem ragad és felér egy kellemes, tiszta, harmonikus deoval az illata. Az ára csodás. Fogjuk még venni.

Isana Provence Tusfürdő

Isana Provence Tusfürdő
2019. május 15.

Nekem a levendula az egyik kedvenc illatom. Ez a tusfürdő kellemes, de illatra minden csak nem levendula szerintem és a családom szerint. :( Édes, mesterkélt... inkább kókuszvizes aromát árászt. Emiatt csalódás volt. A termék csomagolása szép, az ára baráti, tisztít, habzik is, levendula érzetű lila színű gél, csak az illata nem hagyományos levendula.

(Azt hittem csak más Isana tusfürdővel töltött flakont fogtam ki véletlenül, de mások is írják itt előttem, hogy nem a klasszikus levendula illat.)

Nem veszem újra.

Energy King Lc-2007Aa Elektromos Kézi Masszírozó

Energy King Lc-2007Aa Elektromos Kézi Masszírozó
2019. május 5.

Halihó! :)

Itt a tavasz, az újjáéledés, meg vannak akiknek már készülődés a nyári utazásokra és bikini szezonra. Hoztam egy csodát. Csak szuperlatívuszokban beszélhetek róla.

Sajnos genetikai betegségekkel születtem, gyakran vannak izomfájdalmaim, hormonbajok miatt lassú az anyagcserém, mitokondriális kimerültséget is találtak az orvosok, pedig azok a test energiatelepei. (Az energiánk 90-95%-t a mitokondriumok adják.) Mint itt a Krémmánián már jeleztem használok többféle masszírozót, van pezsgőfürdőm is. Számomra az Energy King olyan, mintha pezsgőfürdőt vennék víz nélkül. Hatékonyabb, mint a sok motoros masszázsmatracom, aminek csak a negyedébe került.

Nagyon jó a kialakítása és a saját gerincem mentén is végig tudom masszírozni a hátam vele - amit eddig soha semmivel se voltam képes kivitelezni. A készülék középen kapcsolható ki, a gomb alulra húzva intenzív, felhúzva pedig még intenzívebb masszázst ad. Valóban beindítja a vérkeringést, anyagcserét. Egy hete használom naponta többször és visszatért az energiám, újra tudok bevásárolni menni. Holtsápadt bőröm életteli rózsaszín lett, tapintásra pedig feszesebb. A testem gyorsabban feldolgozza a bevitt ételeket. A legnagyobb változást azonban a súlyom és a mozgás kapcsán érzem, mert mintha hatalmas súlyt fogytam volna le, annyival könnyebbnek érzem a testem, meg könnyebben mozdulok és kikezelt a derékfájásomból. Amúgy nem fogytam, szerintem a merev izmaimat lazította fel. Számomra ez fantasztikus áldás.Ráadásul ehhez elég csupán 5-15 percet rászánni, hogy doromboljon a bőrön.

A masszírozót bevallom kerestem. Nem pont kimondottan Energy Kinget, de angol orvosi oldalakon rátaláltam a neten, hogy a masszírozást és az infravörös fényt is ajánlják a hétköznapi hajtásban kifáradt embereknek vagy mitokondriális betegségekben szenvedőknek. Ezért próbáltam olyan gépet lelni, mely mindkettőt egyesíti. Az Energy Kingről csak a fenti leírásban lévő kis magyar szöveget leltem fel a neten, ám megnéztem róla Youtube videókat. Az egyikben a masszírozó fejét egy íróasztal lapjához tették és hallani lehetett milyen masszívan dolgozik. Egyébként testen a hangja nem erős, igazán elviselhető. Ez a videó meg a termék hosszú nyele győzött meg, hogy drágább, rövidebb nyelű hasonló masszírozógépek helyett őt vegyem. Tényleg nem bántam meg, mert én, akinek a teste a masszázsra jól reagál, ezt különösen megkedveltem. Mennyei kényeztetés.

Nem csak a mozgása segít a vérkeringés fokozásában, hanem az infrafény fájdalomcsillapító, gyulladáscsökkentő hatással is bír, meg segíti a krémek jobb felszívódását, a zsírszövet meglazítását. Egy német orvosi tanulmány szerint az infravörös vagy ahhoz közeli fény nem csak az energiát fokozza, de a spermiumokra is doppingoló hatással bír. Utóbbit női mivoltom miatt nem tudom alátámasztani, de azt igen, hogy mióta megvettem egy férfi rokonom is dögönyözöm napi szinten az Energy Kinggel, és nem csak szereti, de már el is várja a napi kényeztetést a hátán. Képtelen vagyok elfelejteni a masszírozását, mert szól érte. :D Ő régen fájó vállak miatt járt masszázsszalonba 1-1 órákra, ám most azt állítja azt is szerette, ám az Energy Kinggel 15 perc után jobban érzi magát, mint az ottani 1 órás kézi masszírozások után.

Azt nem tudom a készülék motorja meddig fogja bírni, hiszen a családunkban többen is, rendszeresen negyed órákra alkalmazzuk, így bizony sokat van és lesz használva. Azonban mindig lesz belőle itthon és pár nap múlva, a jövő hónapban rendelünk két tartalékot is mellé, ezt már családilag megbeszéltük. :D

Egyetlen kis hátrányát tapasztaltam: Mivel valóban intenzíven és ugye nem egyenletes felületen rezeg a feje - bármelyik a három masszázsfejből - leeshet. Ez nem mindig történik meg, de előfordul néha. Ilyenkor ki kell kapcsolni a gépet és visszahelyezni. Viszont számítok rá és nem bosszúság azt a pár másodpercet rászánni erre, hiszen ez a gép gyógyszer és fájdalom nélkül valóban képes javítani a szépségen, egészségen, energiaszinten.

Remington MB4125 Beard Boss Styler Szakállvágó

Remington MB4125 Beard Boss Styler Szakállvágó
2019. április 9.

Édesapámat leptem meg ezzel Karácsonyra és maximálisan elégedett vele. Ez azért nagy szó, mert apa mióta szőrszálhasogató lett világ életében sima Gillette pengékkel borotválkozott és kisollóval igazította a szakállát. Nagyon berzenkedik az új dolgoktól, főleg ha elektromosak, türelmesség sem jellemzi őt, ám néhány tőle szokásos morgás után, meg miután felolvastam neki a leírást (, amihez nem volt türelme, holott nem sok, meg magyar a szöveg,) simán megtanulta használni. Különösen azt kedveli, hogy a szája felett a bajusz alját is szépen, gyorsan és megvágás nélkül helyreteszi, pedig ezzel a területtel korábban sokat szenvedett. Köszönöm Remington! :)

Richtofit Sport

Richtofit Sport
2019. április 9.

Minőségi hazai termék. Sűrű, zsíros kence, de imádom az illatát és kiváló a bemelegítés előtt, vagy megviselt, fájó izomzatra. A felszívódásához várni kell, de megéri a jó eredményért. Igazi régi klasszikus kozmetikum, aminek a modern világban is megvan a helye.

Biomed Árnika Krém

Biomed Árnika Krém
2019. március 29.

Hamar felszívódó, remek árnika krém. :) Elég nagy kiszerelés, elviselhető ár és BioMed minőség. Aki kedveli a cégtől a körömvirágos kencét szerintem ebben sem fog csalódni.

J. Fenzi Good Life EDP

J. Fenzi Good Life EDP
2019. március 29.

Mennyei ez a mandulás-csokoládés csoda. Nem bírok betelni ezzel a tiszta, édes, vonzó illattal. :o) A férfias doboz és üveg ellenére ez igazán nőies, elegáns és érzékien varázslatos illat. Ráadásul nagy mennyiségben, igazán tartós hatással és kedvező áron. Én örülök, hogy ennek nem cipős az üvege, mint az eredetinek (Carolina Herrera Good Girl parfüm), mert nekem egy olyan magassarkú formájú üveg bosszúságokat okozna.

Tipp: Nagyon harmonizál vele az Isana kakaóvajas testápolója, de más kakaóvajas krémet is érdemes lehet kipróbálni hozzá. Édesebb illatú Old Spice stifttel is elmegy, ha valaki azt használja izzadás ellen. :)

RdeL Young Power Hardener Körömerősítő

RdeL Young Power Hardener Körömerősítő
2019. március 26.

Ezt használjuk. Sokáig a fennmarad fényes réteggel (úgy egy hétig) és jó a körömnek. Igaz mi ezen márka körömolaját is alkalmazzuk hozzá. Rendszeres használattal erősít. Száradása gyors. Az ecsete könnyű kenést biztosít, az üvege biztosan vastag, plusz kellően nyitható-zárható, az ára baráti és mindig van a Rossmannban.

eBay LED Lámpás Asztali Tükör

eBay LED Lámpás Asztali Tükör
2019. március 26.

Nagyon klassz. Három nyomással 3 fényerősség állítható. Számomra a harmadik már túl erős, így elég az első kettő fokozat. (4 ceruzaelemmel működik.) A hátán is van egy gomb, ha azt használom egyből az elülső gombbal beállított fényerősséggel villan fel. Könnyű. A tükör jól tisztítható, a teljes frizura, arc és nyak, ha picit távolabbról nézem akkor a dekoltázs is látszik benne. Képe méretarányos. A tükörtartó alján kis mélyedés, melyben apróbb kozmetikai dolgok (pl: rúzs), vagy ékszerek tarthatók.

A forgatásnak nem tudom mi értelme (akkor nem működik a világítás - és álló téglalapból fekvő téglalap lesz a tükör), de valóban forgatható. A dőlésszög állítható. Kedvelem és igen elégedett vagyok vele. :o)

Nekem feketében van meg. Igazi dögös csajszis cucc. :o)

Frissítés: Úgy néz ki, hogy ki kell tapasztalni melyik elemeket kedveli. Néhány benne rövid, ritka használat után is hamar kifogy. Nálam a Varta ilyen, a Spár elemmel elfogadhatóan üzemel.

Isana Sheabutter & Kakao Testápoló Krém

Isana Sheabutter & Kakao Testápoló Krém
2019. március 26.

Most már kicsit más a tégely: alul lekerekített sarkokkal, de azonos színekkel és felismerhető.

Kissé sűrű, de gyorsan felszívódó, kellemetlen ragadós réteget hátra nem hagyó kence. Jól ápoló krém. Megéri az árát ezzel a nagy adaggal. Mindig van itthon, mert az egyik rokonom imádja. Vagy 3-4 tégelynél tartunk.

Sajnos én nem tudom használni, hiába szeretné a bőröm. :( Több kakaóvajas testápolóm van, sőt kakaó-mandulás parfümöm is, amiket gondtalanul használok, ám az Isana ezen termékétől mindig annyira megkívánom a csokoládét, hogy az őrület.