hedgehog

Regisztráció dátuma: 2013. január 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. január 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Berrywell Leucht Genuss Plus Sampoo

Berrywell Leucht Genuss Plus Sampoo
2020. február 12.

Azt hittem, hogy egy fodrászkellékesnél nem árulnak túl rossz termékeket. Ez sajnos még a drogériás samponok szintjét sem ütötte meg nálam, kivéve az árát. A vörös hajszínem nem, hogy nem támogatta, de konkrétan kiszippantotta a hajamból kb. 2 hajmosás alatt. A szaga a szokásos fodrászkellékesnél kapható, enyhén büdi történet. Én úgy vettem észre, hogy a hajam állapotának sem tett jót, mintha szálkásabb és durvább lenne utána, mint a többi "hagyományos" sampon esetében. Más színeknél nem tudom, hogy működik, de akinek vörös a hajkoronája kerülje el messziről. Ha más is próbálta írjon róla véleményt, de nekem nagyon nem vált be.

Garnier Fructis Papaya Hair Food 3in1 Hajmaszk

Garnier Fructis Papaya Hair Food 3in1 Hajmaszk
2019. december 15.

Az illata tényleg kellemes, de kb. ennyi volt benne említésre méltó. Ekkora tégelyt nem lehet higiénikusan kézzel belenyúlkálva használni főleg nem fél-1 évig, már pedig aki nem fürdik benne, annak annyi ideig tuti kitart. Egyáltalán nem ápolja a hajat, nem lesz tőle könnyebben kifésülhető sem, nem csinál lényegében a parfümösítésen kívül semmit. Az ára is csak közepes, nem igazán "huha" kategória.

Philips Satinelle Prestige BRE650/00 Epilátor

Philips Satinelle Prestige BRE650/00 Epilátor
2019. augusztus 14.

Update: Jó pár hónapja megvan már és már bánom, hogy nem küldtem vissza. Elolvastam mit írtam korábban, még mindig igaz, de a szőr eltávolító képességét nem pontoztam le eléggé. Rengeteget bent hagy, a pihéket jobb esetben eltépi rosszabban hozzájuk se nyúl. Továbbra is 6-8 át kell menni egy-egy problémásabb szőrszálon. Ennyit egy 5000 Ft-os gép is tudna. Megfosztom több csillagtól is.
Rengeteget gondolkodtam rajta, hogy mit írjak erről a termékről. Kezdjük az előnyeivel: nagyon designos, nagyon kényelmesen kézbesimuló alakja van. A kiegészítők közül a radírozós kefét és a masszázsgörgőket használom és tetszenek, jól esik használni őket. A piros pöttyök epilálás után nekem akár 8 óráig is meg szoktak maradni ha használom a masszázsfejet akkor 2 óra alatt eltűnnek, ez fantasztikus. Sokkal halkabb, mint a korábbi őskövületem. Nagyon tetszik, hogy vezeték nélküli, nálam 2-3 teljes láb és kar epilálást kibír előradírozással és masszázs utókezeléssel. A lámpa nagyon hasznosnak bizonyult pedig nem tartottam fontosnak a vásárláskor. Ezzel sokkal kevésbé fájdalmas a hadművelet, mint a régi csattogós epilátorommal.
Hátrányai: És eljött az a pont, ami miatt nem tudom mennyi csillagot fogok adni a végén. Az epilátor része nem az igazi. Bőven hagy szőrszálakat maga után, és ha kiszúrok egyet akkor 5-6-szor is áthúzhatom rajta akkor sem fogja kiszedni, akár kisebb akár hosszabb, próbáltam. Nem vészes, de ennyi pénzért jóval tökéletesebb eredményt vártam. Erősen gondolkodtam, hogy visszaküldjem-e de végül megtartottam. A karomon a pihékkel nem igazán boldogul, szerintem inkább eltépi a felénél a szálakat. De mivel nekem csak szőke és pihe nem zavar annyira. Kár a gépért, ez lenne a fő funkciója és pont ebben a legrosszabb.
Hány csillagot ér egy olyan epilátor, ami mindenben szuper, csak a szőrkihúzás nem az erőssége? 5 csillag lenne, de a szőrkihúzásra csak 3-t adnék. Maradjunk 4-nél.

Isana Make Me Mango Testvaj

Isana Make Me Mango Testvaj
2019. augusztus 14.

Az illata kellemes, nekem tetszik, bár én mintha éreznék benne valami mást is a mangon kívül. A testvajhoz köze sincs, ennél jóval sűrűbb testápolók is léteznek, ez talán egy közepesen sűrű testápoló. Könnyen beszívódik. Olcsóbb kategória és a csomagolása is megfogott. Egynek megfelel, de újravenni nem fogom.

Hansaplast Lábgombásodás Elleni Lábspray 2 Az 1-Ben

Hansaplast Lábgombásodás Elleni Lábspray 2 Az 1-Ben
2019. július 11.

Szerintem ez egy jó kis termék. Az illata enyhébb mint a több lábspraynek, nem parfüm illatú, de nem is rossz. Én azt vettem észre, hogy ellentétben a testvérével ezt rendesen megtöltötték anyaggal, nem fogy el olyan gyorsan.

Balea Dusche & Creme Granatapfel & Pfirsichblüte

Balea Dusche & Creme Granatapfel & Pfirsichblüte
2019. július 4.

Még karácsony tájékán kaptam ajándékba a DM-be, végre elfogyott, lökögettem mindig arrébb undorítva a kád szélén. Hogy egy filmből idézek "ez büdös mint a kolera". Visszanéztem a hozzászólásokat, lehet az enyémmel volt gond, de ez a műmájer, tömény, tolakodó bűz aligha érdemes kegyelemre is, nemhogy dicséretre, így nagyon meglepődtem, hogy kaphatott ennyi + értékélést. Az én bőrömet nem szárította (jobban a többi tusinál), tisztít, igazából egy tusfürdőnél nálam az illat a meghatározó tényező az áron kívül, előbbiből -1t érdemel, de ne felejtsük el, hogy ajándék volt, szóval legyen 2 csillag.

Catrice Galactic Glow Áttetsző Hatású Körömlakk

Catrice Galactic Glow Áttetsző Hatású Körömlakk
2019. május 6.

Én voltam a figyelmetlen, hogy az üvegen található összes szöveget nem olvastam el, mondjuk kihívás is lett volna a sötét lakkon kibetűzni a -2-es betűméretű fekete feliratot...de ki gondolta volna, hogy egy ilyen lakk áttetsző, mikor az üvegben tömény sötétlila-kék, igazi galaxis színe volt. Jól meglepett és nem mondhatnám, hogy pozitív értelemben. Bárki állítja a gyártónál, hogy önmagában is használható hazudik, még három rétegben is épp csak vállalható a végeredmény. Egy óra száradás után is "szépen" bele lehet nyúlni. Majd kipróbálom valami nagyon sötét színű lakkon, de akkor már csak "féltermék", mert nem övé a dicsőség nagy része. Ha jót is kellene róla mondani, azt írnám, hogy lapított az ecsete, ami nem rossz. A tudásához képest nagyon túlárazták, az üvegén a feliratok pocsék kivitelűek, kár érte, mert szép lenne a színe.

Freeman Uborkás Lehúzható Arcmaszk

Freeman Uborkás Lehúzható Arcmaszk
2019. április 12.

Kipróbáltam semmi varázslat. Az illata elmegy, az ára és a kiszerelése jó. Viszont hatalmas marhaság, hogy átlátszó. A gyártónak megüzenném, hogy nem azért színes az összes többi maszk, hogy bányarémnek nézzenek ki a hölgyek használat közben, hanem hogy könnyebben lássák, hogy hová kenték már fel és egyenlő vastagságban sikerült-e eloszlatni. Viszonylag könnyű felkenni, nem csöpög és folyik, viszont lehúzni a fenti okok miatt már nem olyan élmény. Használat után semmit nem vettem észre. Bohóckodni egy pizsamapartin jó, de másra nem, bár arra is inkább egy színes-szagos maszk a jobb.

Hansaplast Silver Active Lábspray

Hansaplast Silver Active Lábspray
2019. február 6.

Az ára 1390 körül van, ami azért elég húzós, főleg ha számításba vesszük, hogy negyed annyi idő alatt kifogy, mint bármelyik hasonló méretű társa. Úgy is mondhatnám, hogy félig sem töltik meg a flakont, szóval kicsit átverés. Viszont ennek ellenére többször újravettem már, mert jó kis cucc ez. Viszont a csomagolása már nagyon régóta nem ilyen.

Trend It Up Expert Finish Arcpúder

Trend It Up Expert Finish Arcpúder
2019. január 31.

Megdöbbenve látom a jó helyezését, amit a többi krémmániástól kapott. Kipróbáltam két különböző fajta púder puff szivaccsal és két ecsettel, amiből az egyik hagyományos, a másik kabuki volt, mégsem lehet semmivel normálisan felhordani. Orrán-száján dől belőle a por, ha kell ha nem. Egyszerűen lehetetlen belőle egy minimális mennyiséget felvenni, ráadásul minden kinyitáskor jó része elvész. Mivel nem adagolható, ezért nagy fehér foltokat hagy az arcon. Már nem is tudom mióta hever a sminkfiókomban, pedig időnként megpróbálok vele kezdeni valamit. Egyszerűen rémes, használhatatlan.