hedigaga

Regisztráció dátuma: 2012. május 2.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. május 2.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Bioten Skin Moisture CC Cream SPF20

Bioten Skin Moisture CC Cream SPF20
2016. június 24.

Szörnyűűűűűűűűűűűűűűűűűűűű. Teljesen kiábrándultam ebből a krémből. Túl zsíros, maszkszerű,olyan mintha egy marék zsírt tennék az arcomra, semmi színe sincs,teljesen hókává teszi a bőrt, pedig barnás árnyalatú a bőröm egyébként. Lehet, hogy azoknak beválik, akik extra száraz bőrüek, de nekem borzalmas.

Maybelline Master Drama Kohl Liner

Maybelline Master Drama Kohl Liner
2016. június 24.

Egyszerűen imádom ezt a szemceruzát. :) Tartós, extra intenzív színekkel, gyönyörű szemeket lehet varázsolni vele. Eddig háromszor vettem újra, a tekerős része egyszer sem működött, ami hallom, nem csak nálam probléma, de lehet rajta segíteni, én simán meghegyezem, mint a többi szemceruzámat. Ajánlom a többieknek is, próbáljátok ki így, ha nem működik a tekerő. :)

Essence Eyeliner Pen

Essence Eyeliner Pen
2014. május 9.

Nagyon kellemes meglepetés a számomra! Nem volt drága, 360 dinárért vettem tegnap (kb. 1000 Ft.), és az árához képest szuper terméknek találom. Nagyon egyszerű a használata, tíz másodperc alatt sikerült felrajzolnom a vonalat a szemhéjamra. Nem kenődik el, nem ragad fel a szemöldök alá. A színe intenzív fekete, a tartóssága is kiváló, ma teszteltem, és reggel óta nem mozdult, pedig már késő délután van. :) Az egyetlen, amiről nem tudok még nyilatkozni az az, hogy mennyi ideig tart, és hogy beszárad-e idővel. Majd lehet, hogy a későbbiekben erről is nyilatkozom,de most tiszta ötös. :)
Update: Már nagyon rég óta megvan, és nem veszített a minőségéből. Nem értem, semmi olyan negatív dolgot nem tapasztaltam, amit páran írtak róla előttem. Nálam tökéletes.

Essence I ♥ Extreme Dúsító Szempillaspirál

Essence I ♥ Extreme Dúsító Szempillaspirál
2014. május 9.

Elég jó spirál, amikor megvettem, nagyon szerettem használni, és az eredménnyel is elégedett voltam (hosszított, és dúsított is). Egy nagy gondom akadt idővel: naggggggyon pergett a szempilláimról. Kb. 3-4 óra után brutálisan hullani kezdett, és apró, fekete pöttyökben az egész a szemembe hullott. :( Annyira pergett, hogy a nap végére a szemem tiszta pirossá vált,és fájni kezdett. Emiatt átváltottam másikra, pedig egyébként nagyon szerettem. :((((

Garnier BB Krém Olajmentes

Garnier BB Krém Olajmentes
2014. április 12.

Imááááádom! Egyszerűen lenyűgözött ez a termék. Tökéletesen fed, mattít, rendkívül tartós, akár egész nap fenn marad az arcon, egyetlen bőrhibám sem látszik tőle. Púder helyett is alkalmazható,nem okoz pattanásokat, nem zsírosítja a bőrt, sőt, úgy tűnik,hogy inkább el is távolítja a pattikat. :) Nekem tényleg csodaszer.

B. U. Candy Love

B. U. Candy Love
2014. április 11.

Nekem is a Prada Candy ugrott be rögtön,mikor megszagoltam a boltban. :) Nagyon szeretem az ehhez hasonló édes, "krémes" illatokat, erre is rögtön lecsaptam,mikor megjelent. Nagyon elégedett vagyok vele, elég tartós is. :)

Balea Professional Glatt+Glanz Balzsam (régi)

Balea Professional Glatt+Glanz Balzsam (régi)
2014. március 18.

Ez a legjobb balzsam, amit valaha kipróbáltam. Valóban gyönyörű, egyenes, fényes és puha lesz tőle a haj. Olyan érzésem van, mintha újra kislány lennék, és puha, "babás" hajkoronám lenne. :)

Balea Szárazsampon (régi)

Balea Szárazsampon (régi)
2014. március 17.

Ez egy booorzalmas termék. :( Teljesen használhatatlan vacak. Egyáltalán nem használ, a haj zsíros és lapos marad tőle, a szaga borzalmasan erős, a hajon fehér porréteget hagy,amit még fésűvel vagy törölközővel sem lehet eltávolítani. Mindezek mellett még egyáltalán nem teszi fényessé és puhává a hajat, inkább kemény, érdes, száraz lesz tőle, mint a falevél. :S Katasztrófa. Azelőtt Syoss szárazsampont használtam,az lenyűgöző, valóban felfrissíti, fényessé, puhává, jó illatúvá teszi a hajat, valóban olyan,mintha akkor mosnál hajat hagyományos samponnal. Csak egy baj volt vele, hogy nekem drága.Több, mint 500 dinárért vettem mindig (kb. 1500 Ft), és 1 hónap alatt 1 flakonnal elment. Ezért arra gondoltam, hogy kipróbálom ezt, mert ez fele annyiba kerül. Megbántam, mert ablakon kidobott pénz volt. Inkább félreteszek több pénzt, és veszem továbbra a Syoss termékét.

Essence Sun Club Shimmer Bronzing Powder

Essence Sun Club Shimmer Bronzing Powder
2013. szeptember 25.

Nagy csalódás számomra ez a bronzer. :( Annyira sajnálom,mert eddig minden Essence termékkel meg voltam elégedve a korrektortól kezdve a szempillaspirálig, de ez a bronzosító szerintem pénzkidobás. A sötétebbet vettem meg, mert eleve barnább a bőröm, főleg nyáron, mert napozom is. Amikor először feltettem, semmi nem látszott, egyáltalán nem bronzosította az arcom, még a csillámok is alig látszottak. Próbáltam másik ecsettel is, de akkor sem végezte a dolgát. Lehet,hogy ez azért van, mert eleve sötét a bőröm alapszíne, de azért szerintem nem annyira, hogy ne látszódjon rajta a púder vagy a bronzer. Emellett más problémák is adódtak: egy idő után a felszíne teljesen befényesedett, mintha valami zsírréteg borította volna, ezért állandóan kapargatni kellett belőle, a végén teljesen használhatatlanná vált. Végül azt csináltam, hogy összetörtem apró darabkákra, majd szétnyomkodtam, hogy por állagú legyen. Így nagy nehezen el tudtam használni, de szenvedés volt. Nem venném újra többet.

Miss Sporty Studio Lash 3D Volumythic Szempillaspirál

Miss Sporty Studio Lash 3D Volumythic Szempillaspirál
2013. július 5.

Most vettem a napokban egyet. Kerestem egy szempillaspirált, amit csak a laza napokra tennék fel, amikor nem sulizok, csak otthon vagyok, vagy elszaladok a boltba meg ilyenek. Az olcsóbb szempillaspirálok közül ez tetszett meg a legjobban, a keféje rögtön megfogott. Nagyon olcsó volt, és az árához képest nem látszott gagyinak. Megvettem, és nem bántam meg. Természetesen nem lehet a drágább, minőségesebb szempillaspirálokhoz hasonlítani,azonban azoknak, akik olyan spirált keresnek, amely kiemeli a szempillákat, de nem ad semmiféle "extrát", azoknak hétköznapokra ideális.