hedigaga

Regisztráció dátuma: 2012. május 2.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. május 2.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Garnier Intensive 7 Days Ultra Hidratáló Testápoló Tej Mangóolajjal Száraz Bőrre

2013. április 18.

Nagyon jó ez a testápoló, valóban nagyon puhává és selymessé varázsolja a bőrt. Érdekes, hogy az arcomon, hátamon és a dekoltázsomon inkább zsírosabb a bőröm,míg a lábamon,karomon, kezemen kimondottan száraz a bőröm, ezért inkább ezeken a területeken használom, amelyek hidratálásra és puhításra szorulnak.Nagyon meg vagyok vele elégedve, tényleg észrevehető a változás. Az egyetlen mínusz, amit annyiraaaa sajnálok, az az "illata". Szerintem borzalmas, leginkább valami salátás szendvicsre emlékeztet, amit szívesen fogyasztok, de a bőrömön nem annak az illatát szeretném érezni.:((
Ezt leszámítva viszont nagyon jó termék, ajánlani tudom.

Avon Advance Techniques Tartós Krémhajfesték

Avon Advance Techniques Tartós Krémhajfesték
2012. augusztus 25.

Én nem próbáltam ezt a festéket,mert az ismerőseim,akik kipróbálták, mind elég negatív véleményekkel szolgáltak a termékről. Szerintük szárítja a hajat és gyorsan kopik. Ráadásul az egyik lánynál, aki kipróbálta, olyan allergiás reakció lépett fel, hogy kórházba is került miatta.Ez nem a festék hibája, mert azon feltüntetik, hogy allergiatesztet kell végezni a festés előtt, de gondolom szólok,mert aki allergiás a hasonló összetételű festékekre,annak lehet,hogy ezzel is meggyűlik a baja.:)

Avon Color Trend Pencil Play Szemceruza

Avon Color Trend Pencil Play Szemceruza
2012. augusztus 25.

Szuper szemceruza! Intenzív a színe, kellően puha, jól lehet vele dolgozni.

Avon Senses All Yours Tusolózselé

Avon Senses All Yours Tusolózselé
2012. augusztus 25.

Ennek a tusfürdőnek van a legjobb illata.Imádtam!:)

Avon Senses Hollywood Starlet Tusolózselé

Avon Senses Hollywood Starlet Tusolózselé
2012. augusztus 25.

Isteni illata van! Elegáns, érzéki, nagyon jó. Nekem azért vált be,mert eleve zsíros a bőröm, ezért nem szeretem a krémtusfürdőket, mert még jobban zsírosítják a bőröm. Ez a gél állagú tusfürdő viszont pont ideális, mert tényleg kicsit szárítja a bőrt, ez nekem pont jól jön.:)De száraz bőrre valóban nem a legjobb.

Avon Clearskin Pórustisztító Arcradír (régi)

Avon Clearskin Pórustisztító Arcradír (régi)
2012. augusztus 25.

Szuper termék!Más, drágább arcradírokat is kipróbáltam, de nem igazán váltak be, ez viszont csodálatos. Apró szemcséi jól eltávolítják az elhalt hámsejteket és a szennyeződéseket, hűsít, szinte új életre kel tőle az arcbőr. Amikor használom, másnapra, esetleg harmadnapra eltűnnek a pattik és az általuk okozott kipirosodás is.

Avon Advance Techniques Hajkefe

Avon Advance Techniques Hajkefe
2012. augusztus 25.

Én nagyon szeretem ezt a fésűt, hosszú, dús hajam van és szépen, fájdalom nélkül ki tudom fésülni vele. Már vagy egy éve megvan és ugyanolyan állapotban van,mint mikor megvettem. Ezt sajnos sok más fésűről nem lehet elmondani, úgyhogy nekem bevált. Érdemes beszerezni.

Avon Sun+ Magic Tan Önbarnító Hidratáló Lotion Arcra és Testre

Avon Sun+ Magic Tan Önbarnító Hidratáló Lotion Arcra és Testre
2012. augusztus 22.

Szerintem nagyon jó önbarnító. Tartós a hatása, szép, valóban napbarnítottnak tűnő árnyalatot ad a bőrnek. Én már tavaly óta ezt használom és soha nem lettem tőle foltos. Óvatosan,vékony rétegben, hosszú ideig kell masszírozni a bőrbe az önbarnítókat,úgy nem ad foltos hatást és ügyelni kell arra,hogy tényleg jól szétkenjük a test minden részére egyenletesen. Az illata pedig isteni, amikor magára keni az ember, finom kókuszos-vaníliás illatot ad a bőrnek és másnapra nem lesz olyan büdös,mint más termékektől. Igen, van egy pici "szaga" másnap,de szerintem még kellemes is. Az egyik barátnőm még meg is kérdezte, hogy melyik terméket használom, mert meglepte,hogy nincs rossz illata tőle a bőrömnek. Ráadásul, amikor feltettem a pár hónapja még a nyári napozásaim előtt, másnap rengeteg pozitív visszajelzést kaptam, hogy csodás, egyenletes és valóban barna a bőröm, pedig nem is tudták, hogy bekentem magam, azt hitték,hogy titokban leléptem a tengerre.:)Szerintem az ilyen esetek bizonyítják, hogy egy termék valóban jó.:)

Miss Sporty Ohh Tan So Fine Bronzosító

Miss Sporty Ohh Tan So Fine Bronzosító
2012. augusztus 22.

Úúúú,nekem nagyon bejön ez a termék.:)Ilyenkor nyáron általában barna a bőröm,mert sokszor tartózkodom a napon, ezért a kifejezetten sötét púdereket, bronzosítókat keresem, és ez a termék pontosan olyan,amilyenre már régen vágytam. A sötétebb (sunny) árnyalata van meg és szépen igazodik a bőr színéhez, nem zsírosítja a bőrt, apró csillámokat tartalmaz,de nem túl sokat, pont annyit, amennyi egy nyári napon jól mutat az arcunkon. A világosabb árnyalatát nem próbáltam, úgyhogy azt nem tudom, hogy a világosabb bőrön is jól mutat-e a termék, de szerintem ha csak egy leheletnyit teszünk belőle az arcunkra, akkor a világosabb bőrön is szépen néz ki.

SYOSS Baseline Hajfesték

SYOSS Baseline Hajfesték
2012. augusztus 22.

Nekem egyáltalán nincs jó véleményem erről a festékről, ez eddig a leggyengébb minőségű hajfesték,amit használtam. Kb. 10 nap után teljesen kikopott a hajam. Azért vettem meg,mert nagyon szép színekben lehet kapni, rögtön el is varázsolt a mahagóni barna árnyalata. Befestettem,de egyfolytában kopott, szinte "folyt" le a szín a hajamról és másfél hét után már teljesen fakóvá, kopottá vált tőle a hajam. Talán a szín miatt (ami 2 napig tart) megérdemel 2 csillagot, de egyébként borzalmasan rossz minőség.
U.i. Két barátnőm is kipróbálta és ugyanarról számoltak be a festékkel kapcsolatban,mint amit én is tapasztaltam.:S