hedigaga

Regisztráció dátuma: 2012. május 2.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. május 2.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

SYOSS Color Protect Sampon

SYOSS Color Protect Sampon
2012. augusztus 21.

Nem rossz sampon, fényes és puha lesz tőle a haj,de nekem rettenetesen korpás lett tőle a hajam, ezért rögtön másikra váltottam.

Nivea Anti-Dandruff Pure Color Korpásodás Elleni Sampon Festett Hajra

Nivea Anti-Dandruff Pure Color Korpásodás Elleni Sampon Festett Hajra
2012. augusztus 21.

Eddig a legjobb sampon,amit életemben kipróbáltam.Fényes,puha lesz tőle a hajam és a színét is jól megőrzi,emellett ez az egyetlen sampon,amitől valóban nem korpásodom. Tökéletes:)

Balea Young Soft+Clear Antibakteriális Arctisztító Tonik

Balea Young Soft+Clear Antibakteriális Arctisztító Tonik
2012. július 13.

Szörnyű:(((Lemosóban még sohasem csalódtam ennyire,a Balea termékekkel eddig meg voltam elégedve,de ezt a tonikot kár volt kipróbálnom.Azelőtt Nivea Visage tonikot használtam zsíros bőrre,amely tökéletes,csak az ára nem épp a legtökéletesebb,de a Balea tonik használata után két héttel már rohantam is újra a boltba a Nivea tonikért. A Balea toniktól az egész arcom tele lett pattanásokkal, kipirosodott, fényleni kezdett.Azt hittem elájulok,mikor reggelente belenéztem a tükörbe, soha nem volt még ilyen sokkoló állapotban az arcom.Most újra a Niveat használom és egy hét alatt eltüntette az összes Balea okozta pattanást.NEM ajánlom!

Maybelline One by One Volum' Express Satin Black Szempillaspirál

Maybelline One by One Volum' Express Satin Black Szempillaspirál
2012. május 2.

Nekem nagyon tetszik! Drámai fekete színű és tényleg dúsítja, hosszítja a szempillákat. Kellemes az illata is és elég tartós is. Az egyik barátnőm ajánlotta, ő régebben a The Colossal Volume-t használta, de azt mondta, hogy miután kipróbálta ezt, soha nem térne vissza a Colossal Volume-ra. Kipróbáltam én is és tényleg jó!Eddig ez az egyik legjobb szempillaspirál,amit próbáltam, talán a SuperShock volt még körülbelül ennyire jó az Avontól.

Avon True Diamonds Szemkontúrceruza

Avon True Diamonds Szemkontúrceruza
2012. május 2.

Szerintem ez a legjobb Avon termék. Tartós, egész nap kitart, szép,precíz vonalat lehet vele rajzolni. Apró csillámokat tartalmaz,ami feldob bármilyen sminket. Vigyázat: függőséget okoz:)

Avon Color Trend Szemceruza

Avon Color Trend Szemceruza
2012. május 2.

Imádom!:) Drámaian fekete, intenzív, nekem nem kenődik el, egyszerűen tökéletes:) Soha nem cserélném le:)

Avon Color Trend Göndörítő Szempillaspirál

Avon Color Trend Göndörítő Szempillaspirál
2012. május 2.

Régóta használom, de csakis hétköznapokra. Nem nyújt óriási teljesítményt, de az árához képest egész jó. Elég tartós, nem csomósodik, nem rossz szempillaspirál.

Avon Color Trend Kőpúder

Avon Color Trend Kőpúder
2012. május 2.

Hétköznapokra ideális:) Egészen jól fed, ahhoz képest, hogy milyen olcsó, tényleg jól teljesít. bulizáshoz viszont nem ajánlom (akkor inkább a Maybelline Affinitone-ját használom),mert egy idő után (7-8 óra) kezd leperegni. Zsíros, problémás bőröm helyzetén nem rontott, amit sajnos sok más púderról nem tudok elmondani. Az viszont tényleg egy hiányossága, hogy csak két árnyalatban kapható, és sok világosabb bőrszínnel rendelkező hölgynek mindkettő túl sötét.Én a sötétebbet (translucent tan) használom és pont megfelel, mert nem túl világos a bőröm, viszont ez más hölgyeknél tényleg probléma lehet.

Avon Naturals Teafa és Uborka Arckrém (régi)

Avon Naturals Teafa és Uborka Arckrém (régi)
2012. május 2.

Én nagyon elégedett vagyok vele, arctisztítás után szoktam bekenni vele az arcom,nagyon jól hidratál és gyorsan beszívódik. Nincs zsíros,olajos érzésem utána. Zsíros,problémás a bőröm, ezért nem használhatok akármilyen krémet az arcomra,mert könnyen pattanásosodik, de ez a krém nekem tökéletes:)Hűs,üde érzést kölcsönöz és nem zsírosítja a bőröm:)