heedi

Regisztráció dátuma: 2015. június 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. június 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Essence I ♥ Extreme Dúsító Szempillaspirál

Essence I ♥ Extreme Dúsító Szempillaspirál
2018. február 20.

Az itteni vélemények alapján vettem meg, és nem bántam meg, tényleg hozza azt, amit vártam! +Nem potyog és nem is csúszik el. 5*

update:
3.-at fogyasztom már rendületlenül. Jól teljesít.

Garnier Ultimate Blends Coconut Milk & Macadamia Oil Sampon

Garnier Ultimate Blends Coconut Milk  & Macadamia Oil Sampon
2018. február 20.

Sajnos nekem nem jött be, pedig nagyon szerettem volna, ha használ.
Nekem 3 napos, hajlakktól mentes hajon még 2 soron sem tisztít eléggé, valamilyen réteget hagy :(

Batiste Dry Shampoo Dark

Batiste Dry Shampoo Dark
2018. január 7.

Engem meggyőzött. Az itteni vélemények alapján vettem meg. Sötétbarna hajon alkalmazva számomra hibátlan, az eddigi legjobb, amit használtam, bevallom, nekem az illata is tetszik.
Életmentő cucc :)

Andrea Hair Growth Essence Hajnövesztő Cseppek

Andrea Hair Growth Essence Hajnövesztő Cseppek
2018. január 3.

Aliexpressről rendeltem, éppen 1 hónapja használom. Sajnos egyelőre semmi változást nem tapasztaltam, legfeljebb mintha kicsit kevésbé hullana a hajam.. Később update.

Update:
Nekem sajnos szárította a hajam és számottevő változást nem tapasztaltam a növekedést illetően. :(

Victoria's Secret Bombshell EDP

Victoria's Secret Bombshell EDP
2017. augusztus 25.

Nekem sajnos nem jött be. Az utóillata egy jó citromos mosogatószert juttat eszembe. Semmi extra, ehhez képest drága.

Syoss Keratin Style Perfection Hajlakk

Syoss Keratin Style Perfection Hajlakk
2017. január 13.

Ha magasra teszem a copfom, fújok a hajamra a homlokom felett és elfésülöm "menetirányba", hogy ne álljon szanaszét a hajam, ugyanis ott rengeteg rövid hajszál lóg le oldalra, pláne, hogy forgóm is van ott. Nem kelt zsíros-vizes hatást, aminek én már nagyon örülök.

Essence Coverstick

Essence Coverstick
2017. január 13.

Kedvenc korrektorom, true nude árnyalatban használom. Tartós.

Replay True EDT

Replay True EDT
2017. január 13.

Ajándékba kaptam, mert imádom az édes-gyümölcsös illatokat. Nekem az egyik kedvencem ez a parfüm.

Oriflame Incognito for Her EDT

Oriflame Incognito for Her EDT
2017. január 13.

Kedvenceim az édes illatok, így katalógusos dörzsölés után szerelem volt első szaglásra :)

Paco Rabanne Lady Million Eau My Gold!

Paco Rabanne Lady Million Eau My Gold!
2017. január 13.

Sok dicséretet kaptam, hogy finom édes illatú a parfümöm. Szeretem, de nem a kedvencem.