heedi

Regisztráció dátuma: 2015. június 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. június 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Miss Sporty So Matte Perfect Stay Alapozó

Miss Sporty So Matte Perfect Stay Alapozó
2017. január 13.

KM-s vélemények alapján döntöttem a megvásárlása mellett. 2 hét napi szintű használat után kijelentem, hogy ez számomra eddig a legjobb alapozó ebben az árkategóriában (6-7 előző próbálkozás után). Ecsettel viszem fel, jól kenődik, és tökéletesen illik az én arcszínemhez a legvilágosabb árnyalat. Talán minimálisan zsírosít már felkenés után is, habár matt-nak kellene lennie. Összességében tekintve 4*

Avon Supershock Gel Eyeliner

Avon Supershock Gel Eyeliner
2017. január 13.

Tavaly rendeltem ilyet először. Akkor ez szuper volt, a kedvencemmé vált. Majd miután elfogyott 1 év múlva, rendeltem másikat, ami annyira puha állagú volt, hogy 2x próbálkoztam vele, azóta érintetlen. Nekem túlságosan puha és használhatatlan ebben a formában. 3 pontot adok azért, mert az első változat a kedvencem volt.

Oriflame Kézkrém Almával és Fahéjjal

Oriflame Kézkrém Almával és Fahéjjal
2017. január 13.

Az enyhén kiszáradt bőrömet szépen rendbe hozta így télen. Hamar beszívódik. Én elégedett vagyok vele és az illata már csak ráadás :)

Avon Superextend Winged Out Szempillaspirál

Avon Superextend Winged Out Szempillaspirál
2017. január 13.

Talán az ötödiket fogyasztom már. Nálam ami a legfontosabb, és amit teljesít is, hogy nem potyog. Szolid hatást kelt felkenve. Én szeretem.

Avon Naturals Cukrozott Szilva és Vanília Bőrtápláló Testpermet

Avon Naturals Cukrozott Szilva és Vanília Bőrtápláló Testpermet
2017. január 13.

Ez nekem is téli illat :) Tényleg hamar elillan, de ruhára fújva kicsit tovább megmarad az illata.

Revlon Orofluido Hajápoló Elixír

Revlon Orofluido Hajápoló Elixír
2017. január 13.

Én is próbáltam már sok mindent száraz és töredezett haj ellen, de eddig ez a legjobb, mert tényleg puha hajat varázsol. Ezen kívül az illatát is nagyon szeretem. Így nálam is újra vevős.

Balea Professional Oil Repair Balzsam (régi)

Balea Professional Oil Repair Balzsam (régi)
2015. június 23.

Nagyon jó a száraz szőkített hajamra, kezd is rendbe jönni. Samponjával együtt használom, ha elfogy, biztosan újraveszem.

Balea Professional Oil Repair Sampon (régi)

Balea Professional Oil Repair Sampon (régi)
2015. június 23.

Tavaly nyáron használtam, most pedig újravettem. A kedvenc samponommá vált. Az illata is nagyon jó, a balzsamjával együtt használom. A hajam nem zsírosodik gyorsabban tőle, pedig sokan panaszkodnak rá. Nekem 5 csillag, és újra fogom venni, amint elfogy.

Essence Colour & Go Körömlakk

Essence Colour & Go Körömlakk
2015. június 23.

Számomra az ecsete tökéletes, viszont lehetne kicsit tartósabb is. Fedőlakkal használva jó. Szépek a színei.

Stella VitaColor Lux Hajfesték

Stella VitaColor Lux Hajfesték
2015. június 23.

Meguntam a szőkített hajamat, ami eredetileg kb. 7-es színű barna, és eléggé tönkrement a szőkítéstől. Ezt a festéket vettem rá (itthoni festésre, barátnőm csinálta). 4-es barnát, hogy ha akarom, máskor tudjak sötétebbet venni, de egyelőre legyen ez elég. Nem lett a hajam szárazabb sem tőle. Nagyon jó ára van a mennyiségéhez és a minőségéhez képest is. Sokan azt mondták, hogy 2 hajmosás után úgy fogok kinézni, mint akinek elrontották a hajfestését és foltosan fog kikopni. Hát semmi ilyesmi gondom nem volt,
2 hete festettem, és épphogy csak látszik egy kicsit alatta a szőke csillogás, de a 2. festésnél biztosan el fogja már takarni.
A színnel is meg vagyok elégedve, mivel teljesen olyan színt kaptam, amilyet vártam (amit a színpalettán is kinéztem), ezért 5 csillag!