Heine

Regisztráció dátuma: 2018. június 13.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. június 13.
Bőrprobléma: Vízhiány

REN Ready Steady Glow Daily AHA Tonic

REN Ready Steady Glow Daily AHA Tonic
2024. január 13.

Egy évet használtam, az ajánlásnak megfelelően. Hámlasztani nem hámlasztott, viszont irritált. A vízhiányos-olajos bőrömmel semmit sem csinált, sokkal olajosabb lettem. Az a durva, hogy még a 2/3-a megvan. Testre elkenegetem. A pixie by petra glow tonic sokkal jobban bejött.

Cosrx Full Fit Propolis Synergy Toner

Cosrx Full Fit Propolis Synergy Toner
2024. január 12.

Egy éve használom. Anno valamiért két üveggel rendeltem, szóval majd elfogy öregasszony koromban. Fogalmam sincs, hogy mire jó, de láthatóan nem árt, szóval elfogyásig maradhat. Önmagában nem hidratál annyira, nem nyugtat annyira, vagy csak én nem vagyok figyelmes. Azért kenegetem, mert nem irritál. :)

Garnier Ambre Solaire Natural Bronzer Intense Clear Self-Tanning Mousse

Garnier Ambre Solaire Natural Bronzer Intense Clear Self-Tanning Mousse
2023. december 22.

Szerintem rohadt jó. Teljesen foltmentes, olyan szép színem van, mintha idén láttam volna napot. (és olyan szagom, mintha nem láttam volna fürdőszobát).

Kenzo Flower by Kenzo L' Elixir

Kenzo Flower by Kenzo L' Elixir
2023. december 17.

5 éve írtam ezt a véleményt, azóta több üveggel elfogyasztottam. Persze, mint minden jó dolgot, ezt is kivonták. :') Ha valakinek van, írjon.

Először 40+ fokban fújtam magamra (türelmetlen teremtés vagyok), és a nap végére szabályosan megőrjített, de ennek ellenére imádom, és a legfinomabb, legpuhább, legromantikusabb Kenzo illatnak tartom az összes közül (ami nem nehéz, mert a pipacsos dolgokat gyűlölöm).
Szívfájdalmam, hogy a barátom nem szereti. Nem mintha ez különösebben visszatartana attól, hogy hordjam, de jobban örülnék napi plusz két bóknak, ha rajtam van. Na jó, nyilván nem szadizom szegényt, viselem, amikor nem találkozunk.

Édes, tömény, de valahogy nem tucat vattacukrosság.
Finom, lágy, puha, púderes, tűz mellett olvasgató szerelem illata, a téli napokban melengető lágy forró csokoládé, a sütemény és a vanília aromája a levegőben. A legjobb úton gourmand.

Dolce & Gabbana Devotion

Dolce & Gabbana Devotion
2023. december 17.

Azt az egyet nem értem, hogy ha a Lira közönségkedvenc, ez miért nem. Mindkettő megvan, minimális különbséget érzek (ebben nincs levendula és kicsit több a citrom az elején), de ennyi. Tök jó kürtőskalácsillat, nem értem a rossz véleményeket.

Yuko Végleges Hajegyenesítés

Yuko Végleges Hajegyenesítés
2023. október 11.

Nekem is Oszkai Gábor csinálta, kb lapockáig érő hajra volt 75 ezer. Tényleg tartja magát mosás után az egyenesség, nekem sajnos a végek begöndörödtek, mert korábbi festés után oda csak gyengébb anyagot tudott felvinni, de ez nem a fodrász hibája. Azt sajnálom, hogy a babahajaim ugyanolyan idegesítően megmaradtak, mint előtte. Maga az összkép sokkal szebb lett, egyenesebb, selymesebb, kezelhetőbb haj. Azért az árát nem biztos, hogy megérte, de egynek jó volt.

Update: fél év múlva teljesen kiment a hatása, semmi nem látszódik már.

Indola Profession Colour Style Mousse Színező és Rögzítő Hajhab

Indola Profession Colour Style Mousse Színező és Rögzítő Hajhab
2021. augusztus 14.

Én hülye a derékig érő hajamra vettem két flakonnal, hogy majd milyen jó lesz. Az, hogy mennyire jó, számomra nem derült ki, mert túl világos árnyalatot vettem, de azt már látom, hogy hihetetlenül el tudja rontani a hajmosás végeredményét. A selymes, sima hajból csinál valami kemény, szalmaszerű, merev kazlat, amit lehetetlen formázni, és nincs természetes esése. Alapból erre a hajhosszra értelmetlen hajhabot használni, hát még olyat, amit a teljes hosszon el kell oszlatni a színe miatt :D ez végülis nem a termék hibája.

Aki attól fél, hogy befogja a párnát, és a ruhát, ne tegye, száradás után abszolút nem színez. Ennek ellenére érdemes kesztyűvel felvinni, mert a körmöket hajlamos elszínezni.

Schwarzkopf Professional Osis Sparkler

Schwarzkopf Professional Osis Sparkler
2021. augusztus 14.

Szerintem szép fényt ad, de nem tudom, hogy mennyire tartós, és természetes fényben mennyire látszik, mert nem nagyon tudom megnézni magamnak. Az illata "fodrászos", nem kifejezetten finom, de rossznak sem mondanám. Selymes, puha tapintású lesz a használata után a hajam, és a fürdőszobafényben valóban ragyog.

Guerlain Mon Exclusif EDP

Guerlain Mon Exclusif EDP
2021. június 20.

Nagyon nehezen hittem el, hogy sokkal finomabb, mint a Mon Guerlain (mármint az olcsóbb, egyszerűbben beszerezhető, kipróbálható, elérhető, minden tekintetben kedvezőbb illat), hiszen több helyen olvastam, hogy közel ugyanolyan. Én eladtam a saját példányomat a Mon Guerlainből, mert a levendulás élét nem tudtam megszokni.

Ebből az illatból teljesen hiányzik a szúrósság, a Mon Sensuelle-hez hasonlóan egy puha, édes, kifinomult illat, enyhe hatósugárral. Elegánsan kedves.
Azoknak tudnám ajánlani, akik a hypnotic poison kedvelői, de elegánsabb, meleg időben is hordható illatra vágynak. Vakvásárlásnak és ajándéknak is tökéletes, érthetően közönségkedvenc.

Annyira tartós, hogy a tarkómra fújás után két nap elteltével (ebben volt kádfürdő, Balaton, több zuhanyzás és egy hajmosás) még mindig érezte a barátom a harmadik reggelen.

Too Faced Milk Chocolate Soleil Matte Bronzer

Too Faced Milk Chocolate Soleil Matte Bronzer
2021. június 17.

Megéri beruházni rá. A végtelenségig és tovább is elég, évekig kitart. Kellemes, kakaós illata van, és természetes, hideg színe. A barátom még egyszer sem tudta megmondani, hogy bronzer van rajtam. A csomagolása masszív és aranyos, utazni is szívesen viszem, ügyesen formatervezett darab. A műanyag csatja mondjuk lehetne fémből, de mindent a profitért, ugye.