heiserfanni

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 26.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 26.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Babylove Nedves Törlőkendő Sensitive, Mandulakivonattal

Babylove Nedves Törlőkendő Sensitive, Mandulakivonattal
2022. június 7.

Abszolút nem bántja a Kisfiam bőrèt,szeretem hogy ilyen nagy a csomag,a kendők átlagos mèretűek,felfogja a motyót,ès nem ázik át. Az illata számomra avas,ès nekem nem kellemes a tapintása a kendőnek

Mycosid Hintőpor

Mycosid Hintőpor
2022. május 30.

Èvek óta használom,ennèl jobb hintőpor nincs! Nekem borzasztóan vizes a lábam(izzad,de nem büdi!),de ez szèpen korrigálja. Sokáig elèg,teljesen meg vagyok vele elègedve

Dontodent Shiny Gold Fogkrém

Dontodent Shiny Gold Fogkrém
2022. május 13.

Nagyon megtetszett hogy huuu csillog-villog, de kb ennyi a jó benne. Sajnos a kommenteket olvasva, most jöttem rá, hogy a Fogkrém a ludas, mint a fogérzékenység, mint az afták miatt... Már ki is laffantottam a kukába.... 3!!!! Aftám volt eddig, aztán nem használom 1 hónapja.. És volt a Vőlegényemnek is..
Fehérítés 0,habzás 0,frissesség érzet 0.
Nem csalódtam ekkorát még saját márkás termékben....

Nivea Micellás Tisztító Sampon Citromfű Kivonattal

Nivea Micellás Tisztító Sampon Citromfű Kivonattal
2022. május 13.

Az egyetlen pozitívum az illata. Amúgy csikorgósra szárítja a hajam, és állandóan vakarom a fejem mint akinek muszáj volna.. Sok is kell belőle, nem habzik valami oltárian.. Csalódott vagyok. Ez van 😃

Pampers Coconut Pure Törlőkendő

Pampers Coconut Pure Törlőkendő
2022. április 7.

I•M•Á•D•O•M
Annyira isteni illata van már úgy,hogy fel sincs bontva. Nagyon szuper hogy egy vèdőrèteget kèpez a Kisfiam bőrèn,tízből egyszer használok ilyenkor popsikrèmet. Nagyon strapabíró,vastagok a kendők,felszívja a nedvessèget de nem üt át. Az összetevőire is csillagos ötös. Az ára meg,nem èrdekes..ami jó azt megveszi az ember

Milk & Silk Folyékony Szappan

Milk & Silk Folyékony Szappan
2022. március 28.

Isteni illata van, nagyon jól habzik, nem szárít, olcsó, egyszerűen megérdemli az 5*-ot!

Signal Daily White Fogkrém

Signal Daily White Fogkrém
2022. március 21.

Egynek elment, de nem hagyott mély nyomot bennem. Jók az összetevők, szépen oldódik, tiszta érzetet adott.

Nivea Baby Soft Krém

Nivea Baby Soft Krém
2022. március 21.

Első bakim Anyaként: igen, én is popsikrémnek használtam először 🙈 szégyen ide vagy oda.. Természetesen nem találtam rendes leírást róla,csak itt a kommentek között.
Szóval..
Nagyon szépen hidratálja a Kisfiam bőrét, tényleg nem hagy ragacsos érzetet maga után. Imádom az illatát,Nivea, de mégis olyan visszafogott, lágy, babás 🥰 Viszonylag jók az összetevők is. Van hogy én is ezzel kenem magam, elcsábulok🙂 és az én ekcémás bőröm is szereti, szépen hidratálja, nem csípi mint sok drága krém.

X-Epil Intimo Intim Mosakodógél

X-Epil Intimo Intim Mosakodógél
2022. március 18.

Annnnnnnyira szeretem az illatát, hogy legszívesebben ezzel fürödnék! Nagyon tetszik a tömör gél állaga, kíméletesen tisztít, tiszta érzetet hagy maga után. Abszolút megéri az árát, nagyon sokáig elég, napi használat mellett is.

Avon Tejszínes Eper Habfürdő

Avon Tejszínes Eper Habfürdő
2022. március 11.

Valami álom illata van.. De borzalmasan szárít..imádnám de tönkre teszi a bőröm :(