helgailles

Regisztráció dátuma: 2021. március 3.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2021. március 3.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Balea Med Ultra Sensitive Nappali Arckrém -Mikrobiom Balance

Balea Med Ultra Sensitive Nappali Arckrém -Mikrobiom Balance
2022. április 11.

Alapvetően az Ordinary hidratálóját használom, amivel meg vagyok elégedve, de kíváncsi voltam, mit tud egy ilyen olcsó drogériás krém. Elsőre meglepően jó. Az állaga nagyon könnyed, szinte folyós, mégis nagyon selymes érzetet hagy maga után, gyorsan beszívódik. Az én normál bőrömre zseniális.

Balea Med Ultra Sensitive Sampon

Balea Med Ultra Sensitive Sampon
2022. március 29.

OSZ-nél láttam én is ezt a sampont, szintén a baromi alacsony ára miatt miért-ne alapon kipróbáltam. Szerintem egy samponnak ennyit kell tudnia, mint neki: dupla mosással tökéletesen tiszta hajat eredményez és nem szárít, nálam irritációt sem okozott. Az ápolás pedig nem a sampon dolga. Nálam professzionális, vagy drágább drogériás sampon sem tudott többet, mindegyikkel kb 4 napig bírja a hajam.

L'Oreal Paris Elseve Dream Long Hajápoló Maszk

L'Oreal Paris Elseve Dream Long Hajápoló Maszk
2022. március 21.

Nagy kedvenc, elképesztően puha lesz tőle a hajam. Persze kell utána még kondicionálni, de nekem eddig ez a hajpakolás az, ami igazán "wow-hatást" ért el, nagyon szeretem.

Soliteint Hajrögzítő Gél (Ultra Erős)

Soliteint Hajrögzítő Gél (Ultra Erős)
2022. február 28.

Nem követem a CGM-et vakon, de amikor hullámosra (2B-2C hajam van) szárítom be, mindig őt használom, egy Isana hajhabbal együtt. Nekem remek tartást ad, sokat elbír a vékony szálú hajam is, olajjal kinyomkodva a keménységet nagyon szép fényes a hajam a használata után, egész nap tart.

Geek & Gorgeous 101 A-Game 5

Geek & Gorgeous 101 A-Game 5
2022. február 28.

Első retinoidos cucc, amivel találkozott a bőröm. OSZ sokszor hangsúlyozta, hogy nem szokta ezt elsőre ajánlani, inkább gyengébbel kezdjünk. De annyira csábított, hogy őt csak le kell kapni a DM polcáról, nincs rendelgetéses mizéria, hogy úgy döntöttem, bevállalom.
Már több, mint egy hónapja használom, és semmi irritációt vagy negatívat nem okozott. Eredményt nem fogok tapasztalni valószínű, 25 vagyok, nincsenek ráncaim, megelőzés céllal vettem. Az állaga szuper, szépen el tudom oszlatni, szinte maradéktalanul beszívódik, kellemes érzetet hagy maga után, B-bomb-bal együtt használva másnap reggelre nagyon kis pihe-puha, életteli bőrképet kapok.

Babylove Ultra Sensitive Waschbalsam

Babylove Ultra Sensitive Waschbalsam
2022. február 7.

Nem babára, hanem magamra használom, kivéve arcra, azért én arcot arcmosóval mosok inkább.
Nem szárít széjjel (mint a szappanok) nem hagy lemoshatatlan sikamlós réteget maga után (mint az illatozó tusfürdők). Viszont kíméletesen tisztít, még valamennyire talán hidratál is. Nekem ennél jobb "tusfürdő" nem is kell, már vagy az ötödik flakonnal használom.

Garnier Fructis Aloe Vera Hair Food 3in1 Hajápoló Maszk

Garnier Fructis Aloe Vera Hair Food 3in1 Hajápoló Maszk
2022. február 7.

Az én hajam nagyon nehéz eset, de ezt a pakolást imádja. Jó sokat fel kell tennem, mert mint a szivacs, beissza, vagy nem tudom.. :D Mikor mosom le, alig jön le valami, mintha tényleg beszívta volna, és nagyon puha utána. Egyelőre ez az első pakolás, amit úgy használok, ahogy elvileg egy pakolást kell (utána még kondicionálót is) és így nagyon hidratáltnak érzem a hajam utána.

Revox Just Salicylic Acid

Revox Just Salicylic Acid
2022. február 7.

Hááát nem vagyok elájulva. Fél évig használtam kétnaponta, és igazából nem vettem észre pozitív változást. Rosszat nem csinált, de mióta áttértem a GG BHA-jához, már értem, mit kellene csinálnia egy BHA hámlasztónak. Szóval egy jóindulató 3-as, csak mert olcsó, könnyen beszerezhető, és amúgy bajt nem csinált.

Geek & Gorgeous 101 B-Bomb

Geek & Gorgeous 101 B-Bomb
2022. február 7.

Első niám, már jó régóta használom (8-9 hónapja?) és nem bírom letenni. Enyhén tág pórusaim és pár mitesszer az orrom környékén, néha egy-egy pattanás ami az én "problémám" bőrileg. Nekem elsősorban a dupla tisztítás segített sokat a mitesszerek kitisztításában, így nem annyira tudom, ő mennyire járult hozzá a dologhoz. De remek az állaga és az érzet amit maga után hagy. Hidratált, kellemes bőrérzet, másnap reggelre egységesebb bőrkép, de nem eget rengető az eredmény. Most retinol mellé használom, mert állítólag segít a retinol negatívabb hatásait ellensúlyozni. Szóval nem csodaszer, de szeretem, és nem is valószínű, hogy el fogom hagyni.

Geek & Gorgeous 101 Porefectly Clear 2% BHA + Sarcosine

Geek & Gorgeous 101 Porefectly Clear 2% BHA + Sarcosine
2022. február 7.

Előtte a Revox szalicilsavat használtam kitartóan, kétnaponta felkentem kb fél éven keresztül, de nagy változást nem vettem észre. Igaz, nekem szerencsére csak az orromon és környékén vannak valamennyire tág pórusaim, egyáltalán nem vészes, pattanásaim meg csak elvétve. Szóval azon sokat ez sem változtatott, mert nem is nagyon volt min, de egy biztos: ha ezt felkenem, másnap reggelre érezhetően simább, egységesebb a bőröm, szinte babapopsi. Az apró kis puklik (takán whitehead-ek?) amik meg-megjelennek, ha ezt használom este, másnap reggelre tuti felszívódnak. Szóval soha többé Revox. Nem tudom, a PC BHA-ja mit tud, de azok után, hogy ez ennyi pénzért mennyire látványos és érezhető eredményt hozott, nem is érdekel :D