helgailles

Regisztráció dátuma: 2021. március 3.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2021. március 3.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Geek & Gorgeous 101 Porefectly Clear 2% BHA + Sarcosine

Geek & Gorgeous 101 Porefectly Clear 2% BHA + Sarcosine
2022. február 7.

Előtte a Revox szalicilsavat használtam kitartóan, kétnaponta felkentem kb fél éven keresztül, de nagy változást nem vettem észre. Igaz, nekem szerencsére csak az orromon és környékén vannak valamennyire tág pórusaim, egyáltalán nem vészes, pattanásaim meg csak elvétve. Szóval azon sokat ez sem változtatott, mert nem is nagyon volt min, de egy biztos: ha ezt felkenem, másnap reggelre érezhetően simább, egységesebb a bőröm, szinte babapopsi. Az apró kis puklik (takán whitehead-ek?) amik meg-megjelennek, ha ezt használom este, másnap reggelre tuti felszívódnak. Szóval soha többé Revox. Nem tudom, a PC BHA-ja mit tud, de azok után, hogy ez ennyi pénzért mennyire látványos és érezhető eredményt hozott, nem is érdekel :D

Lavozon Sonnen Fluid LSF30 Hoch Mattierend

Lavozon Sonnen Fluid LSF30 Hoch Mattierend
2021. november 9.

Sunozon med 50-ese helyett kerestem valami könnyebbet télre, ami hasonló árkategória. Amúgy nekem az is tökre bevált ha visszajön a jó idő, visszatérek hozzá, csak mivel egy enyhe csillogó zsíros réteget hagy, pont beleragad a sál.
Szóval ez állagra könnyebb, sokkal, mint Sunozon med, mattul, jól beszívódik, szinte nem is érzem hogy az arcomon van, miután elpárolgott ez a borzasztóan büdös illatanyag, ami benne van. Emiatt csak 4*, amúgy teljesen bevált ez is. Én egyébként E vitaminosat vettem, mert csak az volt, de nem tapasztalom azt, amit az előttem szólók, és octocrylene sincs benne.

Isana Pure Reinigungs-Schaum

Isana Pure Reinigungs-Schaum
2021. szeptember 14.

Rendben van, szépen tisztít, olajos első lemosót simán leszedi, nem szárít. Nekem a Balea med géles lemosó jobban bejön, jobban szeretem az állagát, és talán valamivel hatékonyabban tisztít, de ezt is el fogom használni.

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA
2021. augusztus 30.

Azt adja, amit ígér. Gyorsan beszívódik, szépen hidratál. Az ára több, mint rendben van. Ennél - normál bőrre - biztosan nem kell jobb. Negatívat nem tapasztaltam.

Nivea Nyugtató Arctisztító Olaj Érzékeny Bőrre

Nivea Nyugtató Arctisztító Olaj Érzékeny Bőrre
2021. július 19.

Dupla lemosás első lépéseként használom kb 2 hete, (Müllerben sikerült vennem) egyelőre teljesen meg vagyok vele elégedve. Sminkelni nem szoktam, így csak a fényvédőt kell leoldania, ezt maradéktalanul meg is teszi. A nagy része simán vízzel is lejön, a maradékot a Balea ultrasensitiv arclemosóval pikk-pakk le tudom mosni. Nekem nagyon kellemes, tiszta érzetet az ez a fajta dupla lemosás, hatékonyabbnak érzem, mint a Garnier rózsaszín kupakos micellás víz + Balea ultrasensitiv kombót. A mitesszereim mintha csökkenni kezdtek volna a használat óta, de ezt majd később még update-elem. A szaga valóban nem kellemes, de ez abszolút nem releváns.
UPDATE:
Nagyon bevált, így másfél hónap használat után már biztosra tudom mondani, hogy elképesztő milyen hatékonyan takarítja le a mitesszereket, és mégis kíméletes. Tökéletes, betárazok belőle.

Balea Med Ultra Sensitive Waschgel

Balea Med Ultra Sensitive Waschgel
2021. június 23.

Dupla tisztítás második lépéseként használom. Szépen tisztít, de nem szárít, az olajos lemosóval gond nélkül megbirkózik, könnyen elérhető, szuper összetevőlista, olcsó. Nem fogom lecserélni.

Sun Ozon Medium Naptej FF50

Sun Ozon Medium Naptej FF50
2021. június 9.

Első mindennapos használatra vett fényvédőm. Cirka 1 hónapja használom, meg vagyok vele elégedve. Szépen beszívódik a nagy része, enyhe csillogást hagy maga után, de ez engem nem zavar, a zsíros érzet minimális. A védelme tökéletes: egész délutános biciklitúrán nem volt lehetőségem újrakenni, és egyáltalán nem égtem le.
Kicsit drágult mostanában, 2000 ft az ára, de még így is töredéke a sok nagy márkás fényvédőnek, szóval szerintem abszolút megéri. Nem valószínű, hogy lecserélem, hacsak nem robbantok bankot.

Alterra Aloe Vera Nappali Krém

Alterra Aloe Vera Nappali Krém
2021. június 9.

Nagyjából minden másnap használom, jellemzően este, tonizálás után. Nagyon gyorsan beszívódik, illata nem sok van, ez számomra előny. Utána puha, hidratált a bőröm, egyáltalán nem érezni, hogy van rajta krém. Csodaszernek nem mondanám, de megkapja az 5-öst, mert egy könnyű nappali arckrémtől ennél többet nem várok, nekem bevált. Szuperek az összetevői, semmi káros anyag, és az ára is nagyon jó, főleg ha akcióban van. Ha elfogy, valószínűleg újraveszem.

UPDATE:
Oké, van benne azért káros anyag, kicsit jobban utánanéztem a dolgoknak. Átálltam egy másik hidratálóra, ami kellemesebb érzetet ad, és az összetevői is sokkal szebbek. De mivel nekem amúgy erre sem volt panaszom rövidtávon (kb 3 hónapig használtam) így csak 1 csillagot vonok le.

Balea Cremeseife Sensitive Krémszappan

Balea Cremeseife Sensitive Krémszappan
2021. május 13.

Ugyanazt tudom mondani róla, mint a tejes-mézes tesójáról. Olcsó, jó az illata, nem szárít, sokáig elég, és nincs benne pálmaolaj (el se hiszem!) Tökéletes kézmosásra, fürdésre is.

Balea Creme Tej és Méz Szappan

Balea Creme Tej és Méz Szappan
2021. május 13.

Olcsó, jó az illata, nem szárít, sokáig elég, és nincs benne pálmaolaj (el se hiszem!) Tökéletes kézmosásra, fürdésre is. Hónapok óta ezt és az aloe vera-s társát veszem.