helgailles

Regisztráció dátuma: 2021. március 3.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2021. március 3.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Isana Urea Intensive Kézkrém Panthenollal

Isana Urea Intensive Kézkrém Panthenollal
2021. május 13.

Nagyon jó kézkrém! Csak azért nem ötös, mert volt egy Av..-os kézkrém anno, ami annyira jó volt, hogy azóta semmi nem ér a nyomába, de már nem vásárolok onnan, így más krémek után kellett nézzek. Az ára jó, a hatása jó. Kell pár perc, mire beszívódik, de egy éjszaka alatt szépen helyrehozza a télen kiszáradt kezeket.

Mixa Atopiance Testápoló Balzsam

Mixa Atopiance Testápoló Balzsam
2021. május 13.

Gyönyörű összetevőlista, hála az égnek nincs benne még parfüm sem! Ennek megfelelően dolgozik: rugalmasnak, puhának érzem a bőröm használat után. Nem szívódik be gyorsan, de én este szoktam használni, másnap reggelre nem érzem már a bőrömön a krémet, csak a hatást. Leárazva az ára is rendben van.

Isana Sheavaj & Kakaó Testápoló Krém

Isana Sheavaj & Kakaó Testápoló Krém
2021. május 13.

Ár-érték arányban verhetetlen, az összetevői is rendben vannak, és én nagyon szeretem a tégelyes krémeket, szóval a csomagolását is adom. Viszont fura szaga kezdett lenni pár hónappal a megbontás után, ennek nem tudom, mi oka lehet. Mivel a bőröm nem extrém száraz, megfelelően hidratál. Csak azért nem ötös, mert van jobb is, de a maga kategóriájában, ha normál bőrre keresel testápolót tökéletes low budget megoldás.

Alverde Ajakápoló Bio Körömvirággal

Alverde Ajakápoló Bio Körömvirággal
2021. május 13.

Nem rossz, de nem is jó. Van egy a táskámbam, napközben ha nagyon kell valami, elmegy, de nem valami tápláló. Nem veszem újra.

Nivea Creme

Nivea Creme
2021. május 13.

Azon kozmetikumok közé tartozik, ami mindig van otthon. Egy éjszaka alatt helyreteszi a nagyon száraz bőrt. Jellemzően arcra használjuk. Elég zsíros, de teszi is a dolgát. Télen ha nátha kiszárítja az orrom, csak ez segít, gyantázás után megnyugtatja a feszülő bőrt.

Primus Natúr Ajakír

Primus Natúr Ajakír
2021. április 6.

Labello és társai a nyomába sem érnek! Semmi káros összetevő, csak tápláló olajok, és a hatása magáért beszél! Magyar termék, nem drága, sokáig elég. A tökéletes ajakápoló! Lefekvés előtt szoktam felkenni, reggelre mintha új bőrt növesztettem volna, olyan tápláló.

Lush Aromaco Szilárd Dezodor

Lush Aromaco Szilárd Dezodor
2021. április 6.

Hajtógázmentes, csomagolásmentes, alkohol és alumíniummentes dezodort kerestem sokáig.. Nagyon sokáig. Próbáltam legalább 6-7 félét, amik mind vagy nem feleltek meg valamelyik kritériumnak, vagy ugyanúgy büdi voltam a használatuk mellett, vagy nagyon drágák voltak. Aztán mikor ehhez értem a kipróbálásokban, a mindenmentessége ellenére használt! A szaga nem kellemes, de csak közvetlenül a felkenés után érzem, amíg meg nem szárad. A kellemetlen szagokat viszont tökéletesen semlegesíti, és valamennyire kevésbé is izzadok, mint ha nem lenne felkenve, bár nekem soha nem hatott "izzadásgátlóként" egy dezodor sem, inkább csak szagot semlegesített. Nem olcsó, de nekem egy 10 dkg-os darab 4 hónapig kb elég. Szóval az ára rendben van, a hatékonysága pedig több, mint rendben!

Lush R&B Hajvégápoló

Lush R&B Hajvégápoló
2021. április 6.

Nekem tulajdonképpen semmit a világon nem használt. Lush samponnal és balzsammal használtam együtt minden hajmosás után. Egy egész tégelyt elhasználtam, de semmi eredménye nem volt. A hajam extrém száraz maradt a használata mellett is, és brutálisan széttört.

Lush Rehab Hajsampon

Lush Rehab Hajsampon
2021. március 3.

Évekig használtam ezt a sampont a száraz, vékony szálú, töredezésre hajlamos, szétcseszett hajamra (mert ugye elvileg ezt kéne rendbe hoznia a leírása alapján). Amikor elkezdtem használni úgy vettem észre, hogy végre kezd nőni, és nem törik el annyira durván mint előtte, ezért sokáig nem is mertem másik sampont kipróbálni. De sajnos a hajhosszam ennek a samponnak a használata mellett is brutálisan széttört végül, az alsó 10 cm gyakorlatilag néhány szál volt csak. Tisztítani nagyon jól tisztított, ez igaz, (bár simán korpásodott néha a fejbőröm mellette, azt nem is szüntette meg, arra Bojtorján sampont használtam) de semmi olyan extrát nem tapasztaltam benne, ami ne lenne meg egy átlagos drogériás samponban. Az ára viszont rettenetesen magas. Ennyi pénzért elvárnám, hogy ne legyen benne kétféle (!) parabén, és SLS, pláne, hogy a márka elvileg környezettudatos és bőrbarát. A két csillagot a remek tisztítóhatása miatt kapja, számomra ennél több előnye nem volt.