helgasnow23

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 8.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 8.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Sephora Smart Liner

Sephora Smart Liner
2016. január 3.

Nagy csalódás. Nagyon rá kell nyomni, hogy valami színe legyen, szóval a "cicafarkat" szinte lehetetlenség megrajzolni. Többször is próbálkoztam, de feladtam, visszatértem a gél állagú szemhéjtushoz.

MAC Studio Finish Korrektor

MAC Studio Finish Korrektor
2016. január 2.

Jól fed és nagyon-nagyon sokáig elég. Nekem a szem alatti ráncokba beleül, ha melegebb idő van, szóval inkább pattanásokra használom, de púderrel jól fixálható.

MAC Prep Prime Transparent Finishing Powder

MAC Prep Prime Transparent Finishing Powder
2016. január 2.

Előtte blot pressed powdert használtam, alapvetően nincs sok különbség, de az előző szebben mattítja a zsírosodásra hajlamos részeket, szóval visszatértem ahhoz, miután ez elfogyott.

Decléor Hydra Floral Anti-Pollution Hidratáló Krém

Decléor Hydra Floral Anti-Pollution Hidratáló Krém
2015. április 26.

Szerintem nem éri meg az árát, abszolút nem tesz csodákat, nem rontott, de nem is javított a bőrömön. 3 csillag, mert az illata nagyon jó.

Yamuna Paprika Masszázsolaj

Yamuna Paprika Masszázsolaj
2015. április 20.

Az olaj használata után olyan heves bőrreakcióim lettek, hogy kórházba kerültem egy hétre. Lila, iszonyatosan viszkető, összefüggő kiütés volt a fenekemen és a hátsó combomon, ezenkívül feldagadt az egész, úgy néztem ki, mint egy elfuserált Kim Kardashian. Hosszú napok kellettek, míg valami kis javulást mutatott, pedig napi 3-szor kaptam vénás injekciókat. Akinek érzékeny a bőre, óvatosan bánjon vele...

Lush Celestial Arckrém

Lush Celestial Arckrém
2014. augusztus 8.

Az illata nagyon finom, viszont elég zsíros az állaga és nem szívódik be gyorsan. Az arc kifényesedik tőle, sminkalapnak semmiképp nem jó, főleg nem melegebb időben. Az én bőröm zsíros-kombinált, tehát nekem nem vált be igazán, de száraz bőrűeknek használhat!