Heli

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 24.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 24.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Dermedics Shr Szőrnövekedésgátló Roll-On

Dermedics Shr Szőrnövekedésgátló Roll-On
2022. március 10.

Kb. 10 napja használom.
Az elején reggel-este kentem, ahogy ajánlják, de sajnos így kiütéses lettem tőle, ezért maradtam az esti applikálásnál. Pár nap után már észrevehető volt, hogy lassabban nőnek vissza a szálak, viszont sok lett a benőtt szőrszálam is.

Rexona Stay Fresh Blue Poppy & Apple Deo Spray

Rexona Stay Fresh Blue Poppy & Apple Deo Spray
2022. március 4.

Rexonát használom amúgy is, de múltkor nem volt amit szoktam így ebből vettem rögtön kettőt. Hiba volt. Pár órát bírt a jó illat és előjött valami savanykás, érdekes szag. Nagyon ciki volt egy hosszú munkanapon. Soha többet.

Eveline Royal Snail 60+ Helyreállító Nappali és Éjszakai Krém

Eveline Royal Snail 60+ Helyreállító Nappali és Éjszakai Krém
2021. augusztus 31.

Ugyan még csak 30+ -os vagyok, az összetevők miatt vettem meg ezt a krémet. Zsíros/vegyes bőrtípusom van, emellett nagyon válogatós, képes sok mindentől kirügyezni, kipattogni. Ez a krém nagyon jó rá, egyből beszívja. Az esti rutinomban használom, de simán jó lenne nappalra is. Ha későbbiekben az összetevők hatására pozitív változást veszek észre, akkor a 2500 Ft-os árával csodaszer.

Schwarzkopf Gliss 7 Sec Express Repair Ultimate Repair Hajpakolás

Schwarzkopf Gliss 7 Sec Express Repair Ultimate Repair Hajpakolás
2021. augusztus 18.

Én megvettem ezt a terméket, nem tesztelésre kaptam.
Annyi jó videót, véleményt láttam róla máshol, hogy muszáj volt kipróbálnom.
Régóta festett hajam van, heti 2x mosom, szárítom, vasalom (évek óta kizárólag Steampoddal). Egy időben az Olaplex és a Steampod nagyon jót tett neki, de masszív 1 év Olaplexezés (mindent megvettem belőle otthonra) megszokta a hajam és már nem használt. Most kezdtem érezni a negatívumokat: sprőd, törött hajszálak. :( Szerintem ez egy nagyon jó ápoló termék, ha rendesen egyenesre tudnám szárítani a hajam, emellett vasalni sem kéne. Puha, selymes lesz tőle a haj, nem zsírosít. Felőlem lehet benne alkohol, ameddig ilyen eredményt kapok.

Kérastase Resistance Masque Force Architecte

Kérastase Resistance Masque Force Architecte
2021. január 18.

Teszi a dolgát, de viszonylag sok kell belőle és ahhoz képest nagyon drága. Vannak sokkal jobb pakolások töredék áron.

Revlon Orofluido Hajápoló Elixír

Revlon Orofluido Hajápoló Elixír
2021. január 18.

Minimál illata mellett a hatása elég jó. Kisimítja, érezhetően táplálja a hajvégeket.

Revlon Orofluido Amazonia Maszk

Revlon Orofluido Amazonia Maszk
2021. január 18.

Ma reggel használtam először. Elsőre az állaga meglepett, meglehetősen sűrű, de könnyű volt felvinni.
Baromi puha lett a hajam és nagyon jó illata van. A zsírosodásról nem tudok mit írni még és lehet nem is én vagyok ennek megítélésére a megfelelő ember, mert sajnos alapból gyorsan zsírosodik a hajam. Egyelőre egyáltalán nem nehezítette el a hajamat, szóval szerintem nem lesz baj vele. Ár-érték arányban megérdemli az 5*-ot, 2400 Ft volt a 250ml. Minden tekintetben veri a drágább (pl. Kerastase) társait.

Victoria's Secret Velvet Petals Testpermet

Victoria's Secret Velvet Petals Testpermet
2021. január 15.

Nyáron elkezdtem nézegetni a testpermeteket, mert nem akartam feltétlenül a 40 fokban parfümözni. Végül ő és egy másik VS maradt, amik közül nehezen tudtam dönteni. Ez valamiért elsőre nem igazán tetszett, de kb. fél óra múlva lekörözte a versenytársát. Iszonyat jó illata lett, csak sajnos szinte semennyire sem tartós. :(

Hair Jazz Shampoo

Hair Jazz Shampoo
2021. január 12.

Lassan 2 hónapja használom és nekem csak pozitív tapasztalatom van vele.
1.) A hajhullásom úgy néz ki megállt. Igaz, szedek mellé vitaminokat.
2.) Sokkal kevésbé zsírosodik tőle a hajam, pedig pár samponon túlvagyok már. Köztük sok kokain áron volt. :D
3.) Adott egy jó volument a hajamnak, ami nem tűnik el 2 óra múlva sem.
Szóval ha valakinek van maradéka, amit "kidobna", nyugodtan írjatok!

Pantene Pro-V Hair Biology Full & Vibrant Sampon

Pantene Pro-V Hair Biology Full & Vibrant Sampon
2020. szeptember 12.

Szinte mindenki írja, hogy nagyon zsírosít. Nekem mondjuk alapból zsíros a hajam, lehet ezért nem tűnt fel különösebben. Amúgy Olaplexet használok (sampon, balzsam, ápoló, hajfestéskor kezelés), csak most elfelejtettem utánrendelni és drogériás sampont kellett vennem. Ez épp akciós volt és meggyőzött amit írnak a flakonon. Az illata emlékeztet egy a 2000-es évek elején kapható Avonos mandulás testápolóra, amit szerettem. Szerintem egynek teljesen jó.