helike911

Regisztráció dátuma: 2015. március 5.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. március 5.
Bőrprobléma: -

Phi Be Unique Shiny Body Butter, Csillám Testfény

Phi Be Unique Shiny Body Butter, Csillám Testfény
2018. január 10.
(!)

Csodás az illata, igazán maradandó élmény, a testen azonban kevésbé tartós. Nem érzem, hogy hidratálna, és a csillámok se annyira "fixek". Ha egy helyben ülök, bizony ott maradhatnak az ágyon/széken/kanapén/vonatülésen, viszont nagyon ragyogó, mégsem tolakodó. Féltem tőle, hogy szikrázó Twilight-vámpírrá fogok változni, de inkább unikornis puki lettem, csoda*-* Összességében igazi kényeztetés egy hosszú nap után, vagy éppen egy hosszú napra készülve, az esti buliba, fesztiválra, vagy csak egy mezei szerdai napra. Élmény, hogy használhatom, az ára viszont húzós volna, ezért csak 4* :)

Up: azóta többször újra használni szerettem volna, hogy ragyoghassak, de egyszerűen megbüdösödött. Nem tudom, hogy másnál is fennáll-e ez a probléma, de már a nyáron is éreztem rajta egy avas-szagot, de azt hittem, hogy az orrom csal. Azóta újra és újra megszagolom, és egyre avasabb, úgyhogy fájó szívvel ki fogom dobni a szinte érintetlen tégelyt. Pedig a lejárata még bőven odébb van, és a felbontás utáni eltarthatóságban is benne vagyok:(( Így mivel nálam gyakorlatilag használhatatlan, ezért kénytelen vagyok 1 csillagra lehúzni, szerencse, hogy pénzt nem adtam érte:(

Oriflame Love Nature Teafa-Olaj Oldat

Oriflame Love Nature Teafa-Olaj Oldat
2017. június 7.

Akciósan vettem, talán 690ft-ért, emiatt ha lehetne, hat csillagot adnék rá! Nem szívódik be, viszont nem fénylik a bőrön, az illatát én kedvelem. Kijött egy nagy, gyulladt pattanás az államon, de vidéken voltam, így nem volt nálam az olaj pár napig. Alig vártam, hogy "újra találkozzunk"! Bekentem a kritikus pontot egyszer, másnapra lehúzta a gyulladást teljesen, és minden gond nélkül meg lehetett szabadulni a pattitól. Számomra tényleg egy csodaszer, főleg így, hogy nagyon kedvező áron jutottam hozzá.:)

Yves Rocher Noix de Coco EDT

Yves Rocher Noix de Coco EDT
2017. március 31.

Nem vagyok egy nagy kókuszos, de ezután lehet, hogy az leszek! Nagyon szeretem a kellemes, üde, nem tolakodó illatát, és elég tartós is nálam. Fényévekkel jobban és finomabban bírja, mint a cseresznyevirágos EDT, plusz kb. feleannyiba is kerül. Nyilván (sajnos) nem olyan az illata, mint a frissen feltört kókuszdiónak, nem lehet mindenkinek az ízlése szerinti, de én csak ajánlani tudom!:)

Yves Rocher Plaisirs Nature Malájziai Kókusz Pezsgő Fürdőtabletta

Yves Rocher Plaisirs Nature Malájziai Kókusz Pezsgő Fürdőtabletta
2017. március 31.

Nagy erőkkel készültem a relaxáló fürdéshez ezzel a kis illatos csodával (az EDT után főként), de a várt hatás elmaradt csalódottságomra. A tejszínű víztől picit Kleopátrának éreztem magam ugyan, de illatát, vagy bármilyen hatását nem tapasztaltam sajna. Ártani se ártott, tény, és szeretném, ha működne, úgyhogy, másik illattal lehet megpróbálkozok még.

Yves Rocher Sebo Végétal Mattító Arcápoló Zselés Krém

Yves Rocher Sebo Végétal Mattító Arcápoló Zselés Krém
2016. november 12.

Nagyon szeretem ezt a krémet! A T vonalamat szépen mattítja, vagy legalábbis nem fényesedik mint eddig kb bármilyen krémtől. Jól hidratál, iszonyat hamar beszívódik, szinte felkenés után azonnal mintha nem is krémet lenne az arcomon, hanem egy finom selyemkendő. Kifejezetten szeretem az illatát is, nem túl erős kicsit uborkás, aloes, fűszagú..:D Szóval nekem abszolút bejött kevert bőrre!

Miss Sporty Instant Lip Colour

Miss Sporty Instant Lip Colour
2016. szeptember 29.

Korallos-pirosas színben van meg, tartós (evést-ivást kibír), kellemes viselet, mintha csak ajakápoló lenne rajtam, nem mászik el, jó az illata (olyan semmilyen legfőképpen:D), szép a színe, jól pigmentált, olcsó, sokáig tart, szóval tényleg nagyon szeretem!:)

Avon True Matt Hatású Ajakrúzs

Avon True Matt Hatású Ajakrúzs
2016. május 2.

Lányok ez a rúzs zseniális! Hivatalosan is a kedvencemmé lépett elő. Elmászás, száj-kicserepedés, undorító kopás, és igazítás nélkül kibírt 9 órát, evést, ivást, és puszi adás során se hagy nyomot (na jó, frissen feltéve még igen). Nagyon szép, telt, élénk a színe (berry blast, és peach flatters), és gyönyörű matt, ennek ellenére nem szárít, és most akciós is az online katalógusban, úgyhogy hajrá, abszolút 5*!:)

Lovely Magic Pen Korrektor

Lovely Magic Pen Korrektor
2016. március 4.

A nude van meg nekem, de nagyon nagy csalódás volt. Nem fed, nem takar szinte semmit. Oké, hogy pénztárcabarát, meg praktikus a kiszerelés, de egyáltalán nem tudom használni sajnos, pedig nagyon akartam szeretni:/

Moonbasa Nails Gél Lakk

Moonbasa Nails Gél Lakk
2016. március 2.

Nekem nagyon nem jött be! Előtte Diamond Nails géllakkot használtam, de megtetszett egy ilyennek a színe, hát beruháztam rá, de hiba volt! Nem terül szépen, csíkozódik nagyon, számomra kényelmetlenül rövid az ecsete, és a legbosszantóbb, hogy napokon belül matricaként egy darabban lejön a körömről! Nem vagyok profi körmös, csak magamnak csinálgatom meg a manikűrömet, de ugyanúgy jártam el ennél is, mint a DN lakknál, és az nem produkált ilyen tüneteket. Hibát követtem el, hogy a járt utat a járatlanért elhagytam, többet nem fordul elő:(

Dry Szárazsampon

Dry Szárazsampon
2016. február 24.

Ez első száraz samponom, így összehasonlítási alapom nincsen, de nekem jól működik. Jól felfrissíti a hajat, illatmentes (ezt nem élem meg hátrányként), igazából az adagolással sincs bajom, és arra is rájöttem, hogy ajánlatos felső nélkül, törülközőbe burkolózva használni, mert szóródik mindenhová a használat során, és elég kellemetlen, hogy a hátam közepe is "hintőporos", amit ugye nem is nagyon veszek észre, hacsak nem figyelmeztetnek, akkor meg általában már késő:D De összességében meg vagyok vele elégedve, de azért ha egyszer majd elfogy, kipróbálok egy fújósat is.