hencyta

Regisztráció dátuma: 2012. december 5.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. december 5.
Bőrprobléma: Vízhiány

Syoss Air Dry Straight Hajhab

Syoss Air Dry Straight Hajhab
2019. május 31.

Véletlenül vettem, szárazsampon helyett. Konkrétan semmi értelme. Hullámos/göndör hajam nem maradt egyenes, kb. mintha nem is fújtam volna rá semmit. Nekem ugyan nem ragadt tőle a hajam, de semmi haszna a terméknek a polcomon.

Body & Soul Makeup Ei

Body & Soul Makeup Ei
2019. május 20.

Nem vagyok egy nagy blenderes, inkább ecsettel szeretem felvinni a sminkem. Lehet másképp állnék hozzá, ha nem ezt a blendert próbáltam volna ki elsőként. Nem értettem a blenderek körüli nagy hypeot, aztán egyszer kipróbáltam egy jobb minőségű blendert és rájöttem a hiba okára...a Body&Soul terméke irtó kemény, valóban nagyon szívja az anyagot, nem lett a kedvencem. Arról nem beszélve, hogy ehhez a gagyi minőséghez képest erősen túlárazott. (mondjuk hogy egy forintot sem ér....)

Urban Decay Naked 3 Palette

Urban Decay Naked 3 Palette
2019. május 20.

Nemrég sikerült beszereznem, ráadásul egy barátnőmön keresztül extra jó áron. Csodás színek, nekem must have paletta, tökéletes a nappali és az erősebb esti sminkek megalkotásához is. Egyetlen ami nem tetszik talán csak az, hogy a csillámos színektől én erősebb csillámlást vártam, de ez nem von le az értékéből, minden szín csodásan pigmentált.

Chanel Coco Mademoiselle EDP

Chanel Coco Mademoiselle EDP
2019. május 20.

Imádom, nem tudom megunni pedig évek óta használom. Rengetegen megdícsérik és az itteni véleményekkel ellentétben én nem érzek különösebb változást (lehet csak kifogtam a még régi üvegcséket :))

Bourjois 123 Perfect CC Cream

Bourjois 123 Perfect CC Cream
2019. május 3.

Itteni vélemények alapján választottam, és nem csalódtam. Eddig a Clinique ccjét használtam, ez viszont jóval barátibb áron kapható. Egyetlen hátránya, hogy elég gyér a színválaszték plusz a vízhiányos bőröm miatt azért elfér alatta egy kis hidratáló. Viszont CC-hez képest nagyon jó a fedése és könnyed a textúra, nyáron szupi lesz.

Joico Moisture Recovery Balzsam

Joico Moisture Recovery Balzsam
2019. április 21.

Nagy Loreal Professional fan voltam de gondoltam kiprobalom most ezt. Sokkal tobbet nem tud,de nem is rontott a helyzeten, osszessegeben hozza amit kell. Az illata is jo, ami viszont a legjobb hogy nem zsirosodik tole olyan gyorsan a hajam mint a Lorealtol.

L'Oreal Paris Magic Shampoo

L'Oreal Paris Magic Shampoo
2019. április 12.

Borzalmas, túl intenzív az illata (ami olyan, mint egy wc illatosító).Semmit sem segít a hajamon, egy nedves kis permet jön belőle, alkalmatlan száraz samponnak. Kár, hogy nem néztem meg hamarabb az itteni véleményeket:(

Bvlgari Omnia Indian Garnet EDT

Bvlgari Omnia Indian Garnet EDT
2019. április 4.

Imádom parfüm, főleg tavasszal. Friss, kellemes, nem túl nehéz, nem hivalkodó. Többször újravettem már.

Gigi Cosmetic Laboratories Ester C Hidratáló Krém SPF20

Gigi Cosmetic Laboratories Ester C Hidratáló Krém SPF20
2018. november 29.

Elfogult vagyok a GIGI-vel, ez a krém is szuper. Jó az illata,csodásan ápol és egy pici is elég belőle.

L'Oreal Professionnel Serie Expert Vitamino Color Sampon

L'Oreal Professionnel Serie Expert Vitamino Color Sampon
2018. november 29.

Imádom az illatát, a szín szerintem emiatt nem tartósabb ,de jól ápolja a hajat.